Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Ostaje ti vodootporan telefon i zamene za 2 sata. Popijes kafu i sok i to je to.
 
Ako mislis da zadrzis tel a smeta ti kratko trajanje baterije,isplati se

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Imam android 9.0.....I 4g jeste da dosta vuce bateriju...al....kako god...kad dodje do 20% ili do 15%...odjednom krene da se prayni ko blesavo ko kad odbrojavate e tako gledam u procente kako se smanjuju....i prikacim punjac i praznjenje umesto da stane on se i na punjacu prazni do 0 i onda krene da ga puni..uopste mi nije jasno???? I Pro mobi,jel se isplati kod njih menjati bateriju kazu da je oko 5000...Hvala
Ako ne mislis da menjas tel DA isplati se.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Ne pada mi na pamet da menjam telefon...ovaj ima sve kao i svi ovi novokompanovani.... To sto su brzi za 5 mili sekundi recimo...nebitna stvar.
 
Hocu reci da li je moj slucaj mozda softverske prirode da baguje ili su to znaci popustanja baterije??
 
Popuštanje baterije, odličan je to telefon, isplati se produžiti mu život još dve-tri godine sa novom baterijom.
 
Vi, sa 6 sati SOTom, koliko vam spadne baterija preko noci (6, 7 sati nediranja)?
 
Ja licno ne znam,jer mi je preko noci uglavnom na punjacu. Ali cenim da je 5-8%

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Hocu reci da li je moj slucaj mozda softverske prirode da baguje ili su to znaci popustanja baterije??

Mozes da probas, ako imas neki pomocni telefon i vremena :)...backup-ujes ceo telefon, izvuces sim karticu i odradis factory reset, napunis ga, ostavis sa strane i nista ne radis sa njim, jednom dnevno pogledas koliko procenata baterija opada i cekas tih 20%-15%, ako i u tom slucaju opada, onda menjas bateriju
 
Koliko su ti naplatili zamenu baterije?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
U garanciji mi je tel, imao sam problem sa probijanjem svetlosti i zamenili su mi displej, bateriju i lajsne, tako da sam dobio prakticno nov tel, zato sam i ostao jos uvek na njemu.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Po stoti put, to zavisi od podesavanja telefona, a i procenti su do nekle aproksimacija koju telefon pravi.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Kojeg podešavanja? Ako ću da držim telefon sa Google OS-om, sa ugašenim internetom, onda sam za Nokiu 3310. Nadam se da mi nije takav neko odgovarao. Naravno da se podrazumeva upaljena sinhronizacija bar Gmaila, Viber i (ili) WhatsApp, upaljen net, wifi... eto, nek bude BT ugašen. Sve ispod toga je sitničarenje. Pa radije ću da ga punim 2x dnevno nego da ga držim na offline-u.
 
Uvece kad legnem iskljucim wifi i podatke, i uvek mi toliko skine, i kad sam imao lg g2 isto je bilo.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Takodje, tako da ne znam cemu poredjenje sa nokijom 3310. Sve zavisi od potreba korisnika. Redovno gasim net pre nego sto legnem da spavam, jos od htc g1. Svakako kad ustanem upalim ponovo net i sve se sinhronizuje sto je potrebno.
 
Za vecinu je i nokia 3310 feature nivo overkill,samo vole da budu fensi.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ok, koriste kako vama odgovara ali nemojte onda da izbacujete izjavu tipa, skine mi 2% za noć. Pa da ste ga skroz ugasili (neko i tako radi), ne bi vam skinuo ništa.
 
Poslednja izmena:
Dok sam imao S8 vukao je 10-12% za noc, sa ukljucenim wifi/4g i AOD.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To je puno. Ne sme u stanju mirovanja da skida više od 1% po satu, sve ispod toga je idealno. Naravno signal za wifi i mrežni signal moraju biti puni, inače će da troši više .
 
Skini gsam battery monitor i BBS pa ces vidjeti sta ti srce bateriju. 2-3% za 8h je solidno. Naravno sa ugasenim wifi, podacima, aod i da ne trazi signal konstantno (2g/3g/4g). Play servisi koriste senzore nenormalno iako je sve onemoguceno. Nova launcher poslije 6.0 beta4 isto koristi senzore neprestano. Itd...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Na mts-u jos uvek nista.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Izvinite na duplom postu..
Koliko je tacna ova aplikacija, pitam u vezi zdravlja baterije?
f2cb9f64d296e82bcda1e83e7e0e3fef.jpg


Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Mhm dobro, malo mi je nelogicno..
Mada, za sad samo na ios-u moze da se vidi koliko je stvarno tacno.
Jel ti se desava da tel pocinje da koci na avgustom abdejtu?

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Nije tacna uopste sto se tice baterije, ocita vrednost od 95,5% na 5 telefona J5, A50, S8, S9+, N9 stim sto je na S9+ stavljena nova baterija.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
@Stefan1995 ... ne, odlicno radi posle oba avgustovska
 
Meni ova aplikacija kaze 95.2, dok accubatery 89.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno