Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Mit je samo na apple uređajima :)

Šalu na stranu dosta ljudi to ne primeti , npr ortak prodao note8 koji je skroz imao urezanu tastaturu jer je on furao tamnu boju tastature a svi čet programi imaju beli interfejs. Kupac mu se javio posle 2 dana i pitao ga šta je ovo druže :)

Amoled *mjau**mjau**mjau*

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Uf, znaci da ne kukamo mi sa IPS LCD blagim color bleeding-om. [emoji16]

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Jel to bese ne podleze garanciji ?

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Neki su reklamirali uspesno

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Ja pre neko vece zaspao takodje uz yt, ali ozgleda da sam ga ugasio u snu pa sam imao srece hahahha

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
U tom slučaju, obrati pažnju i da nije kraden, pošto za te pare nešto mora da ne valja...ili su čoveku baš preko potrebne pare za nešto pa rasprodaje u bescenje sve što ima.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Kaže da ima ful opremu, da je snizio cenu da što pre proda
 
Testiraj kameru,wifi,ekran,malo razgovaraj...ali cena je stvarno niska,oprez

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Jeste, i sva kola iz inostranstva što se uvoze su vozile babe i dede! ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ne može 10 dana star s8+ da košta 310e. Pametnom dosta.
 
Samo sam preneo šta je on rekao, nisam rekao da je tačno :)
Hvala na savetima
 
Htedoh napisati juce sve reci hvale za Samsung Promobi.. Zamenili mi bateriju, ekran i maticnu plocu na telefonu u garanciji sve ekspresno brzo. Danas izadjem da islikam telefon za oglas, ispadne mi sa 50cm na beton i razbije se. Pritom secam se da mi je pre ispao jednom tako otprilike i nije mu se bukvalno nista desilo. Da li je moguce da je kvalitet stakla i ekrana koje je stavljeno losijeg kvaliteta? Malo mi nejasno da se bas tako razbio.

45ce72533b519d2ba7d3b5a25460bc29.jpg


69c864b628ca7a7f931335ec3475da61.jpg



Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
*mjau**mjau**mjau*, takve si srece. Drugu je iPhone pao sa kreveta na parket i razbio se, ni on ne zna kako. Desava se

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Ja msm da stavljaju staklo sa alija

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Nije do pro mobija, do tvoje sreće je druže...baš bedak :(

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da, takva sreca. Zato su mi uvek bili glupi oni testovi ekrana na YT, kakve to veze ima...to samo pokaze 1 od 1000 scenarija. Moze pasti sa 2m i da mu ne bude nista,moze pasti sa 40cm i razlupati se.
 
Kad protresem tel, cuje se kako zvecka kamera, jel normalno ili ne? [emoji848]

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Htedoh napisati juce sve reci hvale za Samsung Promobi.. Zamenili mi bateriju, ekran i maticnu plocu na telefonu u garanciji sve ekspresno brzo. Danas izadjem da islikam telefon za oglas, ispadne mi sa 50cm na beton i razbije se. Pritom secam se da mi je pre ispao jednom tako otprilike i nije mu se bukvalno nista desilo. Da li je moguce da je kvalitet stakla i ekrana koje je stavljeno losijeg kvaliteta? Malo mi nejasno da se bas tako razbio.

45ce72533b519d2ba7d3b5a25460bc29.jpg


69c864b628ca7a7f931335ec3475da61.jpg



Sent from my iPhone X using Tapatalk
Je l bio u nekoj futroli ili tempered glassu?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ma jok, juce stigao sa servisa, spremao ga bas za slikanje. :D


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Iskreno nisam ocekivao da ce mi menjati i ekran i bateriju zbog burn ina. Ćaletov S7 ima blagi burn in, i sad ispadne da ga jos malo odvrnem i ostavim na necemu da odstoji da se ureze i mogu da ga reklamiram?


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Verujem da će to većina Srba da radi par dana pre prodaje moba :)

Odvrne YouTube 2h na max brajtnes I onda dobije i bateriju i displej i proda ga maltene kao novog :)

Pitanje kada će Samsung krenuti da odbija garancije za burn in

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
Htedoh napisati juce sve reci hvale za Samsung Promobi.. Zamenili mi bateriju, ekran i maticnu plocu na telefonu u garanciji sve ekspresno brzo. Danas izadjem da islikam telefon za oglas, ispadne mi sa 50cm na beton i razbije se. Pritom secam se da mi je pre ispao jednom tako otprilike i nije mu se bukvalno nista desilo. Da li je moguce da je kvalitet stakla i ekrana koje je stavljeno losijeg kvaliteta? Malo mi nejasno da se bas tako razbio.

45ce72533b519d2ba7d3b5a25460bc29.jpg


69c864b628ca7a7f931335ec3475da61.jpg



Sent from my iPhone X using Tapatalk
Meni s8 pao prosle godine na plocice sa manje od pola metra na donji cosak ekrana...smrskan ekran bio potpuno :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
@fkloznica
pa da, u pravu si.. Meni se otac zali stalno kako mu je baterija ekstremno degradirala, i ja jos kapiram prodam pa mu kupim opet S7 al noviji, sad ispadne ovo logicnije uraditi koliko god delovalo da nije okej..

@bojan_nik86
Strasno.. S7 Edge mi ispao isto tako nesto sa male visine na parket i dobio linije po celom ekranu a nije napukao.. Definitivno moj poslednji zakrivljeni Samsung..



Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno