Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Kamo srece da mi svi imamo ovakvog radnika koji ce firmu hvaliti na forumima,posle radnog vremena. Ti druze opravdavas svaki dinar [emoji16]
 
Kamo srece da je nas Samsung. Starog ekonomistu odma' za CEO. Ovako ne znaju kud gone ni dje senzore vise postavljaju.[emoji13]

Sent from my G
 
Poslednja izmena:
Pa realno,ni slepac ne bi stavio fp onako pored kamere,ali eto,nek se nadje.
 
Mislim da smo svi shvatili da fp nije na dobrom mestu, nema potrebe da se pise na svakoj strani 10 puta isto.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Sta ces kad im sve slepci rade, najgore pokupio samsung. Tacno im fali nasih strucnjaka. [emoji12]

Sent from my G
 
Sta ces kad im sve slepci rade, najgore pokupio samsung. Tacno im fali nasih strucnjaka. [emoji12]

Sent from my G
Samo iz ove teme bi mogli pokupiti jedno 15-20 ljudi, procvetala bi firma, pravili bi telefone koji se svima svidjaju. Moracu da bacim neku preporuku.
 
Bez zezanja,lep je telefon,nema sta,ali nikako savrsen i generacijama ispred ostalih,kao sto neki zele da ga predstave. Uleteti kao najveci indijanac i reci drugima kako jedu g*vna samo zato sto su izneli svoje misljenje je krajnji primitivizam.
 
Samo iz ove teme bi mogli pokupiti jedno 15-20 ljudi, procvetala bi firma, pravili bi telefone koji se svima svidjaju. Moracu da bacim neku preporuku.

Ozbiljno pitanje ali stvarno, zasto Samsung nema neki pogon ovde u Srbiji bar za izradu onog nezeljenog fingerprint skenera? Jeftiniji smo od brace Kineza, u cemu je problem?
 
Nije valjda da je ovo i dalje aktuelna fora? Bilo je problema sa 30 od 2.500.000 telefona, shvatas koji je to mizeran procenat, ali je napravljena fama oko toga jer je Samsung jedini izasao i priznao gresku, napravio opoziv. Sta cemo sa svim onim ajfonima koji su se zapalili na punjacu, slomili u dzepu, gubili signal ako se drze na odredjen nacin? Ovcama je receno da je to ok i da ga drze drugacije, procenat reklamacija ajfona 6 i 7 bolje da ne znas, ali niko o tome ne prica i ne dize se frka.

Ali ako si zaista zabrinut za bateriju na S8, ne moras brinuti, sve ce biti u najboljem redu :)

Sto napravise opoziv ako se zapalilo samo 30 telefona.
 
Nije valjda da je ovo i dalje aktuelna fora? Bilo je problema sa 30 od 2.500.000 telefona, shvatas koji je to mizeran procenat, ali je napravljena fama oko toga jer je Samsung jedini izasao i priznao gresku, napravio opoziv. Sta cemo sa svim onim ajfonima koji su se zapalili na punjacu, slomili u dzepu, gubili signal ako se drze na odredjen nacin? Ovcama je receno da je to ok i da ga drze drugacije, procenat reklamacija ajfona 6 i 7 bolje da ne znas, ali niko o tome ne prica i ne dize se frka.

Ali ako si zaista zabrinut za bateriju na S8, ne moras brinuti, sve ce biti u najboljem redu :)
Zašto bi Samsung priznao grešku i napravio opoziv ako je kao što kažeš samo "30 od 2.500.000" jedinica bilo problematično?
Problem je bio mnogo ozbiljniji i da nisu napravili opoziv, izgubili bi mnogo veće pare na sudskim parnicama..pogotovu u USA
 
Pa iris skener je 5 puta bolje resenje a tek je prvi mob koji ga ima (ne racunajuci N7). Dovesce ga oni do savrsenstva, vec sada kada uzmes S8 u ruku dovoljno je da pogledas u ekran i bukvalno za sekundu si na home screen-u.


Sent from my iPhone using Tapatalk
kako mislis prvi telefon koji ima iris skener? nije prvi...

Sent from who gives a shit?
 
Napisah u zagradi "ne racunajuci N7", znamo svi iz kojih razloga.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije ni N7 prvi,nego Fujitsu,pa i neki kinez posle njega,mislim da je Vivo.
 
To nisam znao, izvinjavam se onda, moja greska. Bio sam ubedjen da je Note 7 prvi koji je imao iris skener. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Samsung Galaxy S8

Lepo je rekao čovek koji radi u Samsungu. Galaxy telefoni uspevaju najviše zahvaljujući njihovim "ovcama" [emoji2] To pomenuh i ja pre njega [emoji2]
Tako da nije ni bitno kakav će fon biti otprilike..

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma dobro,jasno je valjda svima da nije objektivan,a pre svega je ispao nekulturan. Bilo bi lepo da se vratimo na temu,ovo ce samo dovesti do prepucavanja fanboy-eva. [emoji2]
 
Ko Vam je kriv sto ste kokuzi, pa nemaju sta ni 'oderati'...[emoji23]

Previse potcjenjujete te 'ovce', kao da ne znaju sta rade. [emoji482]


Sent from my G
 
Lepo je rekao čovek koji radi u Samsungu. Galaxy telefoni uspevaju najviše zahvaljujući njihovim "ovcama" [emoji2] To pomenuh i ja pre njega [emoji2]
Tako da nije ni bitno kakav će fon biti otprilike..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Budi iskren isto je i sa Iphonom ...
 
EDIT: pretece me kolega. Tako je 950xl, vivo x5pro, zte grand s3 itd..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Koliko sam video i bas gledam kod sebe na 950 je iris duplo sporiji od S8 :D verujem da ima bolji hw tj iris sensor S8 pa je to razlog.
 
Zna se ko je neprikosnoven kad je rec o ovcama...
FP bi na bilo kom drugom mestu iza osakatio izgled i simetricnost telefona tako da ih donekle i razumem al svakako nisam ljubitelj fpa pozadi.
A telefon vidim kao S7E upakovan u novi dizajn i za mene stvarno nema sta KORISNO da ponudi(iris skener,bixby,samsung dex meni totalno nebitne stvari) osim tog displeja sto s7e vec nema.
Da se razumemo da sam burzuj kupio bih ga verovatno jer sto da ne :D , ali ovako za mene samo waste of money sto se kaze.
 
A šta je to pa simetrično pozadi sad? :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Who da fak jos gleda ads na time square-u? :D
 
Zašto bi Samsung priznao grešku i napravio opoziv ako je kao što kažeš samo "30 od 2.500.000" jedinica bilo problematično?
Problem je bio mnogo ozbiljniji i da nisu napravili opoziv, izgubili bi mnogo veće pare na sudskim parnicama..pogotovu u USA

Zaboravljas da ovde ima suvih internet eksperata i nezvanicnih Samsung CEO-ova za balkansko trziste,koji znaju trziste i probleme bolje od samog Samsunga.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno