Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Pa svakako je tvoj kabal i tada ukljucen...

Sent from my Samsung Galaxy S9+ using Tapatalk
 
verovatno je do kabla, ja sam vec par promenio. a to mi se nije desavalo sa telefonima sa micro usb konektorom..

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Jel ima gcam za pie i night sight isto za pie exynos?
 
Pa svakako je tvoj kabal i tada ukljucen...

Sent from my Samsung Galaxy S9+ using Tapatalk
Nije tacno jer kada koristi adapter ne moze svoj kabl. Ako ti i na drugim kablovima isto prekida do tel je i podleze garanciji naravno

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Da li se jos nekom desava da je type c na s8+ se rasklimao? Tj samo malo mrdnem telefon dok se puni i odmah prekine punjenje pa ga moram ucvrsiti pa opet puni...
Podleze li ovo garanciji?

Hvala
Imamo S8 i S9 u kući,
S8 raskliman sa svojim punjačem (koji je logično stariji godinu dana). Kada se prikači na noviji kabl od S9 normalno je, isto tako kada ja u svoj S9 uštekam taj kabl od S8 i meni prekida. Vidi da isprobaš prvo drugi data kabl pa onda razmatraj garanciju.

Ps:
Gledam podešavanja kamere na S8, on nije dobio scene optimiser sa Pie?!

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A kako da znam koju verziju mogu da instaliram?Kad trazim prema modelu na samfirmvare daje mi sve samo ne evropu i nas..
 
Ako hoćeš da dobijaš OTA posle Odina, onda ubaci SEE.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Sve je to ok ali meni nudi samo za model 950F a moj je 950FD..Ne bih da nesto zeznem,zadni put sam ovo radio na note 2 modelu,pre dosta godina..
 
Nemacka. Tel mi je bio drugi kod,ali ger radi kako treba (ima samo jedan bag pri otkljucavanju). Imam OTA,na starom sw nisam imao
 
Sad gledam,nema za Evropske zemlje uopste za FD verziju..Ua,egipat,kazakstan i takve zemlje samo..
 
Pa naravno kad nije bio namenjen za to tržište. Skini koji god hoćeš ROM, ne mora fd. I ovi za single sim rade na duos modelima, sa svim dual SIM opcijama naravno (bar je tako bilo na svim ranijim modelima).
Mada, ne znam šta ti fali da staviš UAE ROM? Predpostavljam da to je telefon baš sa tim CSC-om.
CSC proveri npr sa Samsung Info app sa GP.
 
Poslednja izmena:
Cudi me da jos nije izasla aprilska zakrpa, pre je svaki abdejt stigao do 20.-og.
Mada 2god je proslo, tako da jedino ostaje da ce sporije abdejti da stizu. [emoji1]

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav društvo,

Da li može neka preporuka za power bank (15-20k mah) koji podržava i brzo punjenje za moj S8+ ?

Da može da se nadje kod nas u prodaji ili na KP.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Oko 30-ak eura Xiaomi 20000mah kod nas.
 
Ljudi jel znate kako otkloniti problem....pisao sam vec...Bukvalno mi se wi fi Na Pie ponasa kao mrtav...notifikacije,obavestenja iz aplikacije Rezultati o golovima itd uopste ne stizu...kad predjem na 3g i 4g onda dodju i tu redovno lepo dolaze....To mi se desava i u jednom i u drugom stanu... rado sam fabricki reset telefona i opet isto...radio sam reset mreze i opet isto..da ne govorim o paljenju i gasenju wi fi... I to mi se desava od prelaska na Pie...I bila mi je zakrpa pre 15 dana neka i dalje isto.... U aplikaciji rezultati,sofa score itd..ne dolaze obavestenja na wi fi......Vidim po stranim linkovima isto se yale ljudi da imaju problem sa wi fi...kao da nije brz pa sve kasni il zamrzne nekada. Na 4g radi perfektno aplikacija Rezultati..ali na wi ne dolaye obavestenja nikako sve sam uradio i nece...Na Oreo sve normalno bilo..
 
Ljudi jel znate kako otkloniti problem....pisao sam vec...Bukvalno mi se wi fi Na Pie ponasa kao mrtav...notifikacije,obavestenja iz aplikacije Rezultati o golovima itd uopste ne stizu...kad predjem na 3g i 4g onda dodju i tu redovno lepo dolaze....To mi se desava i u jednom i u drugom stanu... rado sam fabricki reset telefona i opet isto...radio sam reset mreze i opet isto..da ne govorim o paljenju i gasenju wi fi... I to mi se desava od prelaska na Pie...I bila mi je zakrpa pre 15 dana neka i dalje isto.... U aplikaciji rezultati,sofa score itd..ne dolaze obavestenja na wi fi......Vidim po stranim linkovima isto se yale ljudi da imaju problem sa wi fi...kao da nije brz pa sve kasni il zamrzne nekada. Na 4g radi perfektno aplikacija Rezultati..ali na wi ne dolaye obavestenja nikako sve sam uradio i nece...Na Oreo sve normalno bilo..
Kakva su ti WiFi sleep policy podešavanja?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Probaj sa zaključavanjem aplikacija za koje želiš da ti redovno stižu obaveštenja. Meni je pomoglo.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Moze li mi neko preporuciti kvalitetnu foliju za S8 ili S9. Da dobro stiti i ne utice na senzitivnost ekrana.
 
Nazad
Vrh Dno