Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Jel stigo nekom martovski update ?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
ubacio sam nemacki Pie preko odina na "obican" S8, danas mi je stigao martovski update. mozda bi stigao i ranije malo, ali nisam rucno proveravao.

caaa96a9eda995ec9f7cd2ae9b233e9f.jpg


Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Da li bi bio osetan upgrade sa S8 na Xs ili X, oba 64 Gb?

Do sada nisam koristio iOS

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Verovatno bi bio. S8 već polako usporava

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ramisljam se izmedju s8+ i s9+
Prioritet su mi prednja kamera i baterija
Vidim da su senzori na prednjim kamerama kod oba modela ista, pa da li to znaci da je isti kvalitet slike sa prednjom kamerom na oba modela? Hteo bih da cujem licna iskustva ko je imao, ne napamet...?
Baterije su na oba modela 3500mAh, jel na oba modela drze poprilicno isto?
Da li dati 100 i kusur eura vise za s9+, to razmisljam, jer su mi te dve stavke jedino bitne..?
 
Koliko znam,prednja kamera na s9+ je znatno bolja. Baterije su iste.
Po meni vredi 100 evra vise,ali ja imam druge prioritete,za to sto si ti naveo-ne vredi
 
Ali zato na S8+ ubaci GCam i dobije prednju kameru sa portret modom koja je 10 puta bolja od S9+.
Ja sam imao S8 sa GCam, kad sam uzeo S9+, gotov sam bio samo zbog prednje kamere da se vratim na S8.

Sent from my Samsung Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Naravno ako.mozes uzmi s9, noviji je tel... i to je dosta


Sa gcam ja sam uvek nasao samo bagove a i ne bolje slike, probao sam sve i svasta... po meni to su gluposti...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
8 meseci sam imao S8 sa GCam, koja radi perfektno. Za s9+ nema GCam sa portretom na prednjoj.

Sent from my Samsung Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Ja iz tih razloga se vratio sa s9 plus na s8..nisam bio zadovoljan kamerom uopste kad vec pricate o tome
 
Nikakvu prednost nisam video u koriscenju gcam na s8+ (na zadnjoj kameri). Za prednju ne znam, zadnja postize malo bolji dinamicki raspon/kontrast na gcam, i to je to.

Ali je bila bagovita,cesto je zapucavala aplikacija.
 
Poslednja izmena:
Nikakvu prednost nisam video u koriscenju gcam na s8+ (na zadnjoj kameri). Za prednju ne znam, zadnja postize malo bolji dinamicki raspon/kontrast na gcam, i to je to.

Ali je bila bagovita,cesto je zapucavala aplikacija.
Upravo tako medjutim cesto zna da pogresi pa ti slika nije bas kako treba, bagovalo mi je i zbog toga sam obrisao to....

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Sto se tice portret moda, tu nema poredjenja sa fabrickom aplikacijom.

Sent from my Samsung Galaxy S9+ using Tapatalk
 
Nervira me ovo sto ga nema auto scene mod na pie.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Da li je moguce korstiti Samsung Pay ili slične aplikacije za plaćanje telefonom putem NFCa kod nas u Srbiji?

Kada zelim da skinem Samsung Pay kaze da nije podrzan za nas region...

Pa ako moze neko da me uputi i pomogne.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Samsung Pay ne, ali plaćanjem putem nfc-a je moguće sa aplikacijama nekih banki.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
jos neka banka osim Intesa banke? mada i tu zavisi koji je racun u pitanju. preko namenskog racuna za poljoprivredno gazdinstvo ne moze, ni nfc placanje a ni mobilna aplikacija..

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Ima Aik ali samo Android.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Stigao mi jos jedan martovski update, ovo je drugi u 20 dana. Ovaj tezak preko 600mb! Sta rade toliko...
 
dva tri puta sam slucajno usao u ovo podesavanje kada sam palio lampu, ali ne znam kako... je l neko zna?

ea7fb156454ce0deda16e7d5d749d007.jpg


Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Mozda drzis ikonu lampe duze?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Klikni na naziv LAMPA ispod ikonice ;)
 
Klikni na naziv LAMPA ispod ikonice ;)
jeste :) a ja kliktao na ikonicu, pa drzao duze ali nista nisam uspeo. bas nelogicno, bilo bi bolje da se u ovo ulazi duzim pritiskom na ikonicu.

edit: woow, ovo moze na svaku ikonicu, tj naziv ikonice. nisam ovo znao do sad [emoji3][emoji3][emoji482]

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Da, odlična je fora, dosta stvari je pristupačnije na ovaj način ;)
 
Isto tako, juče dok sam se vukao da detetom za telefon otkrijem da kad se uđe u poruke, otvori konverzacija, onda razvlačenjem i skupljanjem pomoći dva prsta, može da se promeni veličina fonta u porukama

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
to moze odavno, i na note3 je to moglo

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno