Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Biće treća sreća...ako i tada :D

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Formatirao sam S8, i sad ne mogu da se ulogujem na Tapatalk.Izbacuje mi ''Network error,please try again later''.Ima li neko resenje?
 
Imam neki utisak da mi baterija slabije traje na 8.0 nekih 40-60 minuta. Hmm...

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Izgleda sam jedini kome radi adhell (prva verzija) na s8...svi pogubili licence ovih dana po xda. Julski firmware imba :)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Juce sam ubacio osmicu.. i to nekako tacno je bio neki problem u fajlovima na sammobil uopste nije hteo da flesuje na odinu.. danas ide na prvo punjene baterija za sada ok.. cini mi se da citac otiska mnogo bolje radi na osmici... ako hocete da vam baterija duze izgura na 8 u programskim opcijama pod nazivom "ukljuci mobilne podatke" treba da iskljucite.. meni je ovo bilo upaljeno posle reseta.. na xda su se zalili da zbog ove opcije baterija manje traje ako je ukljuceno..
 
Ne znam na šta tačno misliš. Misliš da u settings/applications u svakoj aplikaciji uđem u podešavanje i ugasim pozadinske podatke?
 
Koja poenta bez mobile data?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ne u podesavanjima ako ste omogucili programske opcije nalaze se skroz dole... ona opcija vam sluzi da mobil data bude stalno ukljucena cak i dok koristite wifi.. to naravno vise jede bateriju
Screenshot_20180215-113044_Settings.jpg
Screenshot_20180215-113021_Settings.jpg
 
Poslednja izmena:
Te opcije nema kod mene, zvanicno sam update-ovao...poslednja u nizu je "About phone"
 
Nema zato što nisi aktivirao. Ideš u podešavanja-o telefonu-informacije o softveru pa kucaj u verziju kernela dok ne napiše da je otključao programerske opcije.

Kod mene su bili isto aktivirani ti "pozadinski" podaci (na ota Oreo update). Ugasio pa ćemo da vidimo dalje.
 
Poslednja izmena:
pa nisu ti ukljucene programerske opcije.. kod mene je ta opcija ukljucena i namestio sam odavno da mi je mobilni net stalno ukljucen i dok koristim wifi. znam da to vise trosi baterije.
e63e56b7dab90f7a2fb9f7fe2de14838.jpg


Sent from Galaxy S8
 
Imas samo je zakljucana.. ides u "o telefonu pa na informacije o softveru nadjes broj podverzije i klikces na to vise puta dok se programske opcije ne otkljucaju

Edit: momci su lepo objasnili pre mene.. ja tek video prk :D
 
Poslednja izmena:
Kod mene to na htc stoji ali samo zato služi da kada isključim wifi brzo upali data.. Nisu aktivni podaci dok radi wifi..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Jel to po def upaljeno, nisam najbolje razumeo?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Po default je ukljuceno.. nisam siguran 100% da utice na potrosnju zato sam sad iskljucio da testiram.. mada ja stalno koristim datu wifi redje
 
Sudden restart kao s7 što je imao u startu :(

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Jel to po def upaljeno, nisam najbolje razumeo?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Po defaultu je upaljeno. Ja čak mislim da je kod svih upaljeno, i ko nije aktivirao da vidi dev opcije..

Evo šta kod mene piše.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
05f306c4a0c5fa6da288ffddadd53260.jpg
 
Poslednja izmena:
Kod mene na je na S7 i na S7 edge to ugaseno.

01da9481490444554e1413bfb58d7541.jpg


Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
 
Kako možeš koristiti toliki font. :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Možda čovek ima problema sa vidom.. Glupo je to pitati.. [emoji4]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pa sta da radimo mi koji smo ubacili "crap" nazad na sedmicu ili cekati zakrpu :D :)
 
Pa ako ti se ne resetuje telefon, kad si (ste) već ishitrili sa istom, uživaj ;)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno