Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Biće jako teško i skupo menjati ove ekrane. Tako da kada padne nezgodno, bolje odmah da se uzima drugi telefon...
 
8a1cbc1fgy1fcya.jpg
6ed5dce2ly1fcz29df9jjj20tz110wi1.jpg
 
lepsi su mi S6/S7 bez zezanja.
 
A šta mu znače oni kvadrati uz donju ivicu duspleja?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Predpostavljam da probudiš telefon, kao na home dugme što je moglo! Inače jel sam samo ja u pitanju, al mnogo ovo ružno ovako duguljasto?!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Aha, u paralelnom univerzumu možda...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nemoj biti toliko siguran da neće biti [emoji1]

S7 EDGE
 
Koliko glupo mesto za otisak, neverovatno... Neću više da hejtujem... [emoji16]
 
Da da. Ako je na ekranu gde je ovaj kvadrat/home dugme onda je vrh... Mada ne znam šta bi bilo ovo drugo pozadi ako ne otisak...
 
Ne kažem da neće biti za koju godinu, ali sam upoznat kako nas muzu i daju nam sve na kašičicu, pa kontam da će prvo još malo ovako.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Misliš da će dozvoliti da IG.... ima a oni ne?

S7 EDGE
 
S8 Plus k'o daljinac!

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Ako je ovo pored kamere otisak onda ce se kamera stalno mastiti zbog prevlike blizine i refovnog promasivanja tj mesanja sa kamerom
 
Ako je ovo pored kamere otisak onda ce se kamera stalno mastiti zbog prevlike blizine i refovnog promasivanja tj mesanja sa kamerom
+1 Isto sam to pomislio danas.
Samsung i inovacije. Svaki put kad je neko pokusao nesto drugacije, lose je prosao.
G6 ce biti bolji uredjaj. Zivi bili pa videli.

Poslao Havaji P9
 
Ako bude fejl kao G5, bolje da ga ne prave uopste :D Za S8 se ne brinem da ce da obori sve rekorde u prodaji...
 
Pa sto bi bio kao G5 ? Bice klasican telefon
Ne verujem nesto da su samsung fanovi zadovoljni promenama..

Poslao Havaji P9
 
Možda je ono pored kamere aesa modul (radar) za još brže zumiranj. :D
 
Pa sto bi bio kao G5 ? Bice klasican telefon
Ne verujem nesto da su samsung fanovi zadovoljni promenama..

Poslao Havaji P9

Ti misliš da će oni (korisnici) nešto da komentarišu i budu nezadovljni i kritični? Pa svima njima će Samsung (kao i "jabučarima" Apple) da "objasni" kako je ovo najbolje i jedino prirodno rješenje i onda će oni cijeli svijet ubjeđivati u isto.
 
Kvalitetne sluske u pakovanju :) još samo da bude zvuk odrađen kao na htc10 i ip7 i to je to

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Može biti otisak pozadi, zbog manipulacija opcija sa otiskom kao na pixel i huawei.
 
Ako bude na tom mestu, moci cemo jedino kamerom da manipulisemo, da dobijemo zamuceni efekat i isprane boje kad se izmasti :D

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Kvalitetne sluske u pakovanju :) još samo da bude zvuk odrađen kao na htc10 i ip7 i to je to

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
To sto pise da su slusalice "tuned by AKG" ne znaci nista dok se ne probaju :)
AKG inace ima najprecenjenije in ear slusalice u ''klasama'' do 100e, retko koji njihov i.e model se vodi kao odlicna kupovina, zestoko naplacuju ime u tim klasama a i nesto sumnjam da ce stock sluske biti toliko dobre.

Bitnije je da dobro implementiraju neki vanserijski kvalitetan DAC a slusalice se lako promene.

Ne znam da li je bilo ovo: Samsung unveils 10nm Exynos 9 series chip (for Galaxy S8)
The company says the new Exynos 8895 processor offers up to 27 percent better performance while using 40 percent less power than its predecessors.

Ako je sve bas tako onda ce autonomija biti iznad ocekivanja.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno