Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Meni ga auto ne prepoznaje kad se spojim.

Sta bjese fiio? Onaj BT adapter?
 
Glupo pitanje, ako voda udje u telefon, da li moze telefon tako izdrzati 30 dana ako postoji sumnja ili elektronika otkazuje odmah?
 
ne bi trebala odmah
...Galaxy S8 and S8+ are rated IP68, meaning they are both dust and water resistance.
Rating is based on test conditions of submersion in up to 1.5 meters of fresh water for up to 30 minutes

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Znam da je vodootporan ali kad popusti jednom i udje voda da li crkava odmah ili moze telefon raditi mesec dana bez problema.
 
Znam da je vodootporan ali kad popusti jednom i udje voda da li crkava odmah ili moze telefon raditi mesec dana bez problema.
sa takvom zadrškom od 30 dana kvar od "promočivanja" mislim da može biti samo od korozije i salinizacije na matičnoj (bilo je ovde negde na forumu u temi lg g2), a kažu da je to skoro nemoguće kod uređaja koji su rangirani sa ip68 zbog premaza...

iskreno, sumnjam da bilo ko može sa sigurnošću da ti odgovori bez otvaranja tel

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Cim radi skoro 30 bez problema a slikao i koristio tastere pod vodom onda nema problema, pitam samo onako ali hvala na odgovorima.
 
Da li s8 i s8+ imaju problem sa ekranom kao što ima s7e

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ne znam kakve je probleme imao S7, što se tiče ekrana neki primerci S8 i njegovog većeg brata imaju višak crvene boje pa sve vuče na crveno. Izbačen je fix za to ali taj fix možeš koristi samo u određenom display modu. Nije bog zna koliko primetan taj problem, i taj displej mod na kome radi fix je odličan za vecinu ali ako ti ne odgovara onda si praktično zaglavljen.

Sent from my HAL 9000
 
Mislim na pojavljivanje linija na ekranu. Za taj problem da ekran vuce na crveno sam upoznat. Oce djevojka da kupi tel pa se lomi oko s8 i htc u11,bitan joj je ekran (osvetljenje) kao i kamera posebno selfi
 
Znam da S7 imao dosta problem sa ljubicastom pixel linijom.
To se ni na jednoj S8 nije pojavilo, ne brini se.
 
Je l neko možda dobio ovaj poslednji update AQG5?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Šta je na kraju najbolje od tempered glass a da nije 30+$?
 
Ako ima neko vremena da testira jednu android applikaciju na S8+ a hoce da zaradi neku kintu, neka se javi na pp.

Pozdrav
 
Pozdrav. Imam jedno pitanje. Eto djevojka se odlučila za s8 da kupi jer joj je manji i ljepše joj leži u ruku, ali čovjek u prodavnicu joj nije preporučio da kupi s8 jer je model za azijsko tržište. E sad moze li mi neko reci u čemu je razlika između modela za azijsko i ovo evropsko tržište?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Zašto ne kupiš mob preko oglasa sa pravom garancijom operatera ? Koliko sam video cene za s8 su od 580 do 600e.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Azijsko? Nije možda arapsko? Ako je azijsko može biti da je podržava sve frekvencije. Idi u neku drugu prodavnicu. Generalno arapski su većinom dual sim, mislim da je isto exynos, tako da nema neke veće razlike sem u oznaci.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
s8, s8+ se prave samo sa Qualcomm Snapdragon 835 chip (US), Exynos 9 (international)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Znam da je bilo.. ali to je prošlo vreme :)

I sada može da uleti ali mora da se čeka mesec, dva i da se ima sreće .

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Mislim na pojavljivanje linija na ekranu. Za taj problem da ekran vuce na crveno sam upoznat. Oce djevojka da kupi tel pa se lomi oko s8 i htc u11,bitan joj je ekran (osvetljenje) kao i kamera posebno selfi

Prednja kamera na U11 je poprilično lošija od S8.
 
Tek sad stižem da odg. Hvala svima na odg. Problem je što ona kupuje tel od jednog čovjeka i njeni doma već 10god. I on joj reče da je za azijsko tržište I da ga ne preporucije. Pa I mene je zbunila. Realno to bi trebao da bude isti tel, jedino sto mi pada na pamet da nije neki dr softver.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Pa nek joj nabavi onda evropski. Ista je cena, samo će on imati manju zaradu. Ako ne, nek ode lepo kod drugog, ako on neće da nabavi.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Sjutra idem za Srb, pa cu ga prekosjutra ja zvati da mi objasni u čemu je fora. Pa tako će i biti kod drugog i završeno.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno