Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Silikonska futrola je nešto najodvratnije što se može staviti a telefon. Još gori magnet za otiske, masnoću od stakla, teže se briše. Najbolje su futrole fazon Nillkin frosted, Rinke Onyx i slično koje imaju pozadi neku teksturu.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ja čekam cefele od Kineza. Reče Vojkan da je dobra. Videćemo

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Em otvorena em nema odvojen FP

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Nillkin staklo koje imam mi se posle 2dana pocelo odlepljivati i to po sredini, ispod navigacionih tastera, na dodir osecam da se podize i kad se zagleda primeti se.. Koliko su ga hvalili, a ispada da nista ne valja
 
Ja sam uzeo nillkin nature (koji mi je inace jedan od boljih ultra tankih silikona) i uopste mi se nije svideo, kod plasticnog dela za kameru, fp i blic je imao mnogo lufta (mozda mi je zapao felerican primerak) pa sam presao na frosted koji nisam koristio zadnje cetiri godine, frosted je skroz super, ne odize mi foliju, lepo lezi u ruci, cini mi se da je tanji u odnosu na ranije modele i plus je sto i gore i dole stiti celu povrsinu, naravno ne moras da ga briskas svaki cas kao silikon.

Imam taj Nilkin nature i retko odvratan kurton.. Cekam da se vratim s odmora i da odem i kupim ili porucim nesto ljudski...
 
Nillkin staklo koje imam mi se posle 2dana pocelo odlepljivati i to po sredini, ispod navigacionih tastera, na dodir osecam da se podize i kad se zagleda primeti se.. Koliko su ga hvalili, a ispada da nista ne valja

Ko ga je hvalio ?... jos ti je i receno, da se odlepljuje posle nekog vremena !
 
Video sam na nekom sajtu, ne mogu da se setim tacno gde, zbog toga sam ga i uzeo.. Jel ima neko staklo da je dobro i da se ne odlepljuje kao ovo djubre i neka folija da je okej????
 
Ovo je jedno od retkih koje valja. Opet cena je vesela... Ali bolje jedno kvalitetno nego 4-5 gluposti...

 
Za staklo je bas vesela cena.. Ali opet ako je kvalitetno vredi kupiti.. Kakvo je gpel staklo i kakve su samsungove folije?
 
Imam taj Nilkin nature i retko odvratan kurton.. Cekam da se vratim s odmora i da odem i kupim ili porucim nesto ljudski...

Nisi probao teracell skin silikon hahahaha, da jesi, nillkin bi ti jos bio prihvatljiv, inace te silikone izbegavam jer se puno maste i telefon odvratno izgleda u njima, a moras da ih menjas cesto jer pozute posle dva meseca, nillkin nature bukvalno kupim kao nesto privremeno dok mi ne stigne nesto bolje. Uzmi frosted, odlican je, ja cu verovatno sad neki Ringke da uzmem.
 
Pozdrav ljudi, jedno pitanje...

Često imam problem sa jednim klijentom za koga radim aplikacije da neke stvari nopouzdano rade na njegovom S8 i isključivo na njemu, na svim drugim telefonima radi sve normalno. Da li vi imate neko čudno/nestabilno ponašanje vezano za notifikacije, pozadinske servise, sinhronizaciju, "buđenje" uređaja,... ?
 
Jok, kod mene sve radi kako bi i trebalo.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Drugari treba mi preporuka za neki provereno dobar mini stativ za s8?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ако ти није хитно, јављам ти ја за пар дана утиске за два статива. Један је онај Xiaomi tripod-selfie stick, а други је исто неки са алија.
Гледао сам рецензије за тај шаоми, и лепо је оцењен, а није скуп - 13е.
 
Apsolutno mi nije hitno. Ajde baš jedva čekam da javiš utiske...+ ću ja sad pogledam pomenute.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
U mts u NS nigde S8 na stanju niti znaju kad ce ga imati, drugar bas hteo da uzme juce danas

S8+ TT
 
Nesto mi zdere bateriju dok miruje. Ne mogu da nadjem medju postovima (znam da je bilo) koji program za proveru (nije rutovan).

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
U rodi sam video veceras foliju za s8 plus, zlatno pakovanje 990din mislim da je bila, kakva je, da li vredi uzeti?? Hvalaaaa!
 
Da li neko može na PM da mi pošalje nekog pouzdanog prodavca sa KP (S8+ sa 2 godine garancije)?
 
Većina ovde kupuje od ljudi koji su uzeli telefon od operatera

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Simpa kombinacija ali poprilično skupa. Možda samo ovaj schoulderpod da uzmem.

Da ne planiraš prelazak na s2 verziju?! :)

Ajd i još da pitam, da li ima kod nas igde da se uzme proveren kratki (10~15cm) usb type-c kabel? Smara me powerbank da koristim sa onim adapterom malim...ili ću poručim novi xiaomi pro 10000mah type c pb.
Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@Stefan1995 ja na zadnja 3 telefona imam tu foliju (uključujući i s8) i skroz mi je ok. Kod nas lik uzima 1000din da zalepi. Ultimateshield mi je bolji ali i ova se za naše uslove dobro pokazala.

Inače ova je dosta zeznuta za lepljenje, pa ti preporučujem da ne radiš sam.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno