Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Koristi loca lepak i UV lampu kao Whitestone i eto neće se ništa odlepiti.
 
Jeftinije je nego displej da popravis.
 
Sta god da zalepis otpasce, podici ce se, ja sam izdavao lom novca za s protektore i sve je zivo otpalo

Koristi loca lepak i UV lampu kao Whitestone i eto neće se ništa odlepiti.

To je preterivanje po meni

A hrpu novca koji si do sada vec dao na razne zastite te nije kostalo vise novca nego jedna WS zastita?!
Baci na papir koliko si sta platio pa uporedi sa 60€ ili 7100rsd za jednu WS zastitu...
 
Poslednja izmena:
Kad tad ce da se prosiri prema displeju i ne vredi kupovati.. Samo ws, vredi svaku paru.. p.s. koji i ja koristim hahaha [emoji3][emoji3]

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Daj detalje, ceo XDA ne zna kako se to radi, prosvetli nas....

from komsa's S8
 
Daj detalje, ceo XDA ne zna kako se to radi, prosvetli nas....

from komsa's S8
Ja se izvinjavam,gledam tenis pa ne obracam paznju.Sa ovim uputstvom se moze da ukloni google account ako se slucajno sifra zaboravi.Ko ima bootloader v2,nemoze da vrati na nougat.Izvinjavam se,jos jednom.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
nema problema,ja se ponadao da su nesto novo izmislili jer bih i sam voleo da vratio S8 na nougat....... :d
 
Ne znam da li neko ima problema ali od kad sam update telefon uopste mi ne pokazuje brojeve na ikonicama kad imam neku notifikaciju? Zna nrko resenje ?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Settings, search, app icon badges, show with number...podrazumevam da je čekirano na on ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nova launcher, factory def ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Samsung cloud. I na radiš update ubuduće ako ti sve radi kako treba ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Samsung cloud. I na radiš update ubuduće ako ti sve radi kako treba ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Eee lepo je to reci heheheh ali znas ono novo je bolje ... I sa ovim novim update su ujebali bateriju opasno... Kako da vratim na neku proslu verziju da baterija bude iole bolja ?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ne znam, ne radim nadogradnje ;) Odin i skini stariji firmware...naravno ukoliko nisu onemogućili sa novim bl da se vratiš na starije verzije.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Može samo jedna verzija unazad, majska zakrpa....rešenje je ODIN

from komsa's S8
 
A *mjau**mjau**mjau* sad da smaram ovde po cetu nema veze ko ga sisa stavio sam nova laucher i neka cepa sve kako valja

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Poz, skvasio sam bio telefon na ljetovanju i sad mi ne radi fast charging, krene fast i posle 2 sekunde pise cable charging. Uglavnom poslije kvasenja nije mi dozvoljavao da prikljucim punjac dok se ne osusi...kontam da se tako nesto zeznulo ili se usb port nije dobro osusen u ociscen, ili je do kabla nesto... Ima li neko slicnog iskustva?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jeste vodootporan ali kontakti nisu pozlaceni pa je mozda doslo do oksidacije pa bi trebalo ih ocistiti. Cetkica za zube pa brobaj malo istrljaj
 
Probao sam cetkicom , nije pomoglo, slana je voda bila mozda je i do toga :(

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Taman sam hteo da pitam kakva su iskustva sa potapanjem telefona u more, idem ovih dana... Znači da to ipak ne treba raditi

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Потапање у слану воду се не препоручује а за сваки случај ја и у базену користим водоотпоран кејс..

Sent from Galaxy S8
 
Kesa je zakon, naravno pod vodu ide stari S5 iako treću godinu provereno ni kap nije pustila.

Neki program za zaključavanje touch-a obavezan. Ovaj provereno radi,
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.argotronic.touchblocker
ec23a90aef8fc4d69f662ad61c652acb.jpg
 
Najlakše ti je da uzmeš drugi kabel i probaš, javi i nama...

from komsa's S8
 
I meni se desava posle kvasenja telefona da prijavi da je vlazan usb port i da ne punim telefon , oko 3 dana za redom mi je izlazila ta notifikacija i prestala. Ali i danas nece iz prve da se upali brzo punjenje nego moram da ukljucim 2-3 puta u struju i pokrene se.
 
Ostala je vlaga i soli. Posle potapanja u more ja isperem tel na cesmu ili obicnom vodom osusi se i radi sve bar za sada

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno