Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Koja beše verzija GCam radi?
 
Da li je neko uporedjivao ove AKG slusalice sa drugima, imam osjecaj da su pretihe...kad prikljucim najobicnije dosta glasnije se cuje...ima li negdje nesto da treba podesiti?
 
Ma to su najobičnije sa logom AKG, kao što idu uz fon klasične bez natpisa AKG, ništa posebno. Kinezi KZ za 10e čiste patos sa njima.
 
Kakva je baterija na s8+. Za normalno koriscenje, surf i razgovore. Bez igranja?

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Odlična sve dok nisi u području sa očajnim signalom

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Tako je. Ocajan signal pojede bateriju.
Doduse na Oreu je to malo sredjeno.
Ovaj A6 vise izvlaci na 4g, doduse vrv zbog ekrana..

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Ja nisam nešto zadovoljan autonomijom. OP6 ima npr. barem sat vremena bolji sot sa sličnim korišćenjem, a pri tome ima bateriju manjeg kapaciteta.

e7bbac06ded7b1e7e82b5258246471c0.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
dragi moji imam velik problem.

instaliram app sa kompa i ni u jednom slucaju se ne pojavi ikonica. app postoji u menadzeru apllikacija pri tom sto je prisutna samo opcija deinstaliranja tako da ne mogu odraditi disable/enable...

jedini nacin da je otvorim je kad se zavrsi instaliranje i da tada uradim open. da bi je opet otvorio posle zatvaranja moram opet uraditi instaliranje.

txanx
 
Mozete li malo preciznije d akazete za bateriju na s8+?

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Nisam siguran zašto se to dešava ali možeš da instaliraš "quick shortcut maker" i preko njega probaš da li može da aktivira dotične aplikacije...

from komsa's S8
 
Meni izgura 3-4h SOT u proseku, od ujutru do uveče uz konstantno korišćenje, pozivi, SMS, Vajber, Instagram, odnos GPRS i WiFi neka bude pola pola.
 
Moze li link za Gcam koji provereno radi na S8 i kako namestiti podesavanja.
 
Jutrošnja situacija, alarm nije zvonio, uđem u podešavanja, da proverim melodiju, dobijem poruku 'Unable to play during call'. Restartovao sam telefon, valjda će da bude ok. Jel' imao još neko ovaj problem?
 
Nikad mi se to nije desilo, svaki dan mi zvoni alarm bar 5 puta..

Sent from Galaxy S8
 
Koliko screen on time dobijate sa S8?
I koju verziju Gcam mogu skinuti?
 
SOT varira od minimalnih 3 (4g sa max osvetljenjem) do 11 sati (WIFI sa 20-30% osvetljenja ) zavisi od načina i uslova korištenja....

from komsa's S8
 
Hteo bih da predjem sa VIP-a, na recimo nemacki DBT ili koji vec dobija redovnije update. Pa ako bi neko bio ljubazan ukratko samo da napise proceduru.
 
Predjoh svečano na ovaj avgustovski patch (CRGH) pa ćemo videti kakav je u odnosu na izvrstan majski....

from komsa's S8
 
je l koristi neko Samsung DEX?
kupio sam ovaj adapter sa alija

EASYA Thunderbolt 3 USB Type C Hub Dock to HDMI Dex Mode for Samsung Galaxy S8/S9 Nintend with PD USB 3.0 for Macbook Pro USB-C
http://s.aliexpress.com/NrqqamAV?fromSns=Copy to Clipboard

stigao je za 10 dana, danas sam ga na brzinu isprobao..


Sent from Galaxy S8
 
Poslednja izmena:
s8

Da li se isplati uzimati s8 obzirom da je vec izasao s9? Da li neko moze da okaci link ili da me uputi na kom sajtu moze da se nadje uputstvo kako da skinem Oreo na s8....ili neki link da je dobra verzija Orea? Hvala vam puno,kopao sam ovde po stranicama ali zaista ima mnogo.
 
to je na tebi da odlučiš da li ti stereo zvučnici, nešto bolji rad i nova kamera vrede 100-120€ doplate
ne moraš da skidaš Oreo, dobićeš ga OTA ako kupiš mob, a možda će biti već i na njemu ako uzimaš nov
 
Nazad
Vrh Dno