Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

Verovatno mi nesto bilo neapdejtovano sto vama nije,iako mi pisalo da je poslednja verzija SW.

Ima li negde da se kupi zastitna folija za ledja s8+? Ne futrola nego bas folija,kao za ekran
Dbrand? A imaš i one iz bg što seku po meri, oblepljuju ceo telefon samo beše nešto tipa 4000din :(

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Ma samo široko :d

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
I meni baterija kraće drži na oreo, ali tek je prvi dan, videćemo jos. Uz to mi sad ne radi adhell pa i to utice dosta.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
A mukice...izdržaćeš valjda par dana do s9+...samo što je i tamo adhell diskutabilan ;) :D

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Ovaj Oreo nije normalan. Pazi baterije, cijeli dan na poslu nisam uzeo telefon u ruke, SOT par minuta ...

34e2dbf6ec81f1f42495c076db758340.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kojeg Nugata da ubacim? Šta mi preporučujete? Btw kad god uzmem tel u ruke napravim poziv malo surfam vreo je do daske. Očito ovaj softver ne valja.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Urađen. Najveći mi crnjak svako dva dana klapat u banku radi aktivacije mobilne aplikacije kad instaliram softver. :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kojeg Nugata da ubacim? Šta mi preporučujete? Btw kad god uzmem tel u ruke napravim poziv malo surfam vreo je do daske. Očito ovaj softver ne valja.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Poljski ili nemački su uvek moj izbor. Ako možeš N od jula meseca, još bolje (ne znam kako su sa bl blokirali i da li su).

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Evo i ja da se priključim temi, za desetak dana mi stiže S8, moj prvi Samsung posle gomile HTC-a i Huawei-a :d

Za početak, dajte predlog neke dobre maske tipa Nillkin Frost, može plastična može silikonska, samo da je što tanja :guitar:

Prelistaću unazad temu da vidim šta ste pisali. Ajd uzdravlje ;)
 
kako da sprecim update na oreo, kad i ako mi dodje?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Jedino da ne klikneš na download/instal, koliko mi je poznato nema načina da sprečiš pojavljivanje notifikacije.
 
Evo i ja da se priključim temi, za desetak dana mi stiže S8, moj prvi Samsung posle gomile HTC-a i Huawei-a :d

Za početak, dajte predlog neke dobre maske tipa Nillkin Frost, može plastična može silikonska, samo da je što tanja :guitar:

Prelistaću unazad temu da vidim šta ste pisali. Ajd uzdravlje ;)
Pa upravo nillkin frosted...imaš i natural ako hoćeš silikon baš. Ili baš tanka cafele sa alija 0.4mm
kako da sprecim update na oreo, kad i ako mi dodje?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Neki package disabler koji radi i zamrzni dva procesa koji imaju update u nazivu...ili kad ti stigne i prijavi jednostavno nikad nemoj da prihvataš nadogradnju (u tom slučaju će ikonica non stop da ti stoji u gornjem levom ćošku).

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Zaboravila sam uzorak za otkljucavanje moba..otkljucavam otiskom prsta i sad to zelim iskljucit kad JAOOOOO[emoji50][emoji26][emoji26][emoji26][emoji26][emoji33]..neznam uzorak..

Ima li pomoci ili moram vracat na tvornicke postavke [emoji848][emoji848][emoji848][emoji21]

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
 
Samsung Galaxy S8

Jel uzorak password? [emoji16] Mozes da ga otkljucas na sajtu, preko opcije "Find My Mobile" ako si se registrovala(Samsung account),tamo mozes da deaktiviras taj vid zastite. Ako nisi,onda mu ne gine factory reset.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Poljski ili nemački su uvek moj izbor. Ako možeš N od jula meseca, još bolje (ne znam kako su sa bl blokirali i da li su).

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Druže za moj duos telefon nema tih evropskih firmwarea samo azijski.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jel ima neko alcantara futrolu, kako se pokazala i da li odgovara whitestone staklo sa njom? [emoji16]

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Druže za moj duos telefon nema tih evropskih firmwarea samo azijski.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Isti je firmware i za single i za dual sim poslednjih 3 godine otprilike koliko ja znam
Jel ima neko alcantara futrolu, kako se pokazala i da li odgovara whitestone staklo sa njom? [emoji16]

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
Imam ja ali za note 8, eno je u oglasima :) Na note hoće da funkcioniše sve dok se ne pritisne jako u donjem delu jedan od ona dva "roga" što drže telefon sa donje strane. Inače obavezno probaj futrolu ore kupovine, meni je ono odvratan osećaj, sav se ježim nekako dok je držim u ruci.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Možeš mi objasniti kako da promjenim i csc na evropski. Da ne stoji thai.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Instaliraj neki evropski firmware, stavi redovan csc (ne home csc) i 99% si rešio problem.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Jel uzorak password? [emoji16] Mozes da ga otkljucas na sajtu, preko opcije "Find My Mobile" ako si se registrovala(Samsung account),tamo mozes da deaktiviras taj vid zastite. Ako nisi,onda mu ne gine factory reset.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ma nije pasvord nego uzorak( ono povlacis crtu po tockicama, ******, ne sjecam se sta sam povukla) ne nisam se registrirala....

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk
 
mozes i preko google naloga vratiti sve na fabricka podesavanja ako ne uspes da ga otkljucas a mislim da ces obavezno morati da se ulogujes sa trenutnim google nalogom kada se telefon upali posle reseta.

Sent from Galaxy S8
 
Znaci zadnje polje u odinu ostavim prazno?
Trebalo bi da imaš 2 csc fajla kad otpakuješ firmware (5 fajlova ukupno). Tako je bilo kada sam ja poslednji put radio prošle god. Jedan je home csc drugi samo csc. Home csc biraš ako hoćeš da zadržiš trenutni (home) csc, u suprotnom stavljaš csc.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Vidim niko nije pisao ali odlična opcija koju donosi oreo. Zaključavanje aplikacija koje često koristite. Isto to i Xiaimi ima. Sad tek "zatvori sve" ima smisla u recent applications. Zaključane aplikacije ostaju u memoriji.
499852be9da261081bc7dcbd2609dfd0.jpg


Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
Kako se zove ova tema koju koristis?

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno