Šta je novo?

Samsung Galaxy S8 / S8+

... Ima li neko da je uzeo ovaj telefon posle OP3, vredi li ta promena?

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

Ja sam na S8 prešao sa OP3. OP3 je malo brzi u otvaranju aplikacija i fluidniji u radu. Sve drugo je na strani S8, osim možda zvučnika, mislim da je malo kvalitetniji na OP3. Ne mislim na zvuk u slusalici, već prilikom slušanja muzike, youtube i sl.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Hvala. Mislim da će biti najbolje da uzmem S8 i jedno vreme ga koristim pa da onda odlučim koji telefon da zadržim.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
 
To je uvek najbolja opcija kad postoji mogućnost

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Inače info da su trenutno S8 i S8 plus na sniženju u svim legalnim radnjama po Srbiji.
Pa tako sad S8 košta 79.990 (666€) a S8 plus 89.990(749€)
Opet su ovo veće cene nego ovi što se nude po mobilnom svetu, sto i kusur evra ali svakako igra nekom ko hoće da uzme na 12-24 rata ili neće da se zeza sa garancijom na tuđe ime.
 
Jos kada vidim neke na kp pa zacepe za S8+ 650e sa EU garancijom dodje mi da vristim. Lepo das jos 100e vise,jos na 24 rate i ne osetis. A nasi operateri i dalje drze bolesnu cenu za slobodnu prodaju

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Opasno se razmisljam o ovoj ponudi, od petka se selim za Nemacku:

Screenshot from 2017-09-25 07:31:51.png
 
Redovno pratim ovu temu i baš me svrbe prsti da kupim S8, privlači me kamera, displej i forma telefona, a ozbiljno me odbija Samsungov TouchWiz... Ima li neko da je uzeo ovaj telefon posle OP3, vredi li ta promena?

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
Uzeo sam ja (posle op3t). Vredi svakako - dosta bolja kamera, bolji ekran i lepši dizajn.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Dosta preeksponira kamera na s8. Mnogo bolje slika kada se slajder vrati u minus. Ne znam zbog čega je Samsung to tako odradio.
 
To većina telefona tako radi, retki su koji vuku na tamniju ekspoziciju. Apple je tu uglavnom dobar, huawei je bio 2016., i naravno nexusi/pixeli
 
Gledam opet ovu ponudu,nikad povoljniji S8/S8+ kod nas u krstenim radnjama sa krstenim garancijama. Svuda je sada S8+ 750e. Uz S8+ se dobija tablet,koji mi se cini da moze za 100e da se uvalja. Takodje kupovinom S8+ modela dobija se popust od 10k za kupovinu bilo kog proizvoda,kod njih u radnji. To da se preproda za 60-ak evra,eto dodatnih 160e ustede. Ispada za 590e S8+ kroz sve legalne tokove i to na 24 rata. A ovi nase masni i nikad gladniji preprodavci 650e sa EU ( toalet) garancijom traze

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Mislim da ne vazi vise ta akcija sa tabletom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U pravu si. Do 15-og je vazilo. Moja greska. Ali u svakom slucaju je povoljno

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
A zar onaj popust ne vazi samo za gotovinsko placanje? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Postoji li opcija da se naruči Samsung Clear Cover negde iz EU?
Cena kod nas je stvarno bezobrazno visoka. :D
 
Kako ****no da ugasim bixby dugme,i ako moze da se stavi druga aplikacija?

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Kako ****no da ugasim bixby dugme,i ako moze da se stavi druga aplikacija?

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
Gašenje: Bixby Home > Settings > Bixby key and selecting Don't open anything.

Može da se ugasi ali mislim da ne može da se stavi druga aplikacija.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Jednostavno [emoji3] hvala

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Mislim da sve to sa Ebay-a nije original, sem oficijelnih radnji, spigen, ringke itd...
 
Mislim da sve to sa Ebay-a nije original, sem oficijelnih radnji, spigen, ringke itd...
Ne bih mu preporučio da nije original,ja sam naručio i koristim je.
Sto se tiče cena,ovi naši nas dobro deru,u Samsung store u Podgorici sam gledao istu takvu za 15 eura.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Na amazonu je 7€...
Ja pazario

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Planiram da uzmem S8 u narednih par dana. Na kp kod preprodavaca je 520e, sto je skroz povoljno, ali me jedino brine garancija u tom slucaju. U ovlascenim prodavnicama je 670e, i ineteresuje me koliki je PDV na telefone u Srbiji, u tom slucaju bih mogao da povratim PDV, obzirom da bi nosio tel u CG??
 
20% je PDV ali ne znam koliko ce ti se isplatiti cimanje sa povratom istog.
Bolje uzmi ovde ili u CG nov sa garancijom i fiskalnim od operatera i miran si :)


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
 
20% je PDV ali ne znam koliko ce ti se isplatiti cimanje sa povratom istog.
Bolje uzmi ovde ili u CG nov sa garancijom i fiskalnim od operatera i miran si :)

Sta mislis pod tim koliko bi mi se isplatilo?

I jel imao neko iskustva sa tim garancijama u EU preko KP preprodavaca?
 
Nazad
Vrh Dno