Šta je novo?

iPhone 7 - Unboxing i prvi utisci

kiaTech

Poštovan
Učlanjen(a)
06.04.2016
Poruke
167
Poena
70
Da, konacno, Ajfon 7 je dospeo u moje ruke. Jeste da nisam neki fan apple I njihovih uredjaja, pre svega zbog njihove cene, ali sedmica je uredjaj koji ce se svakome svideti, kutija nije puno promenjena u odnosu na proslu generaciju, sta vise, ima manje detalja, render iliti slika samog telefona krasi pozadinu bele kutije. U mom slucaju ovo je ajfon 7 sa 128gba crne, mat boje. Telefon je stvarno prekrasan I nemam nikakve zalbe na njegov dizajn I izradu mada vise o tome cu pricati kasnije.
Kutija nije preterano bogata, ovo je manje vise neki standard,
Uz telefon dobijaju se korisnicka uputstva koja verovatno niko I ne cita, a pored njih dobitece I par applevoih nalepnice, ne znam zasto su one korisne, ali lepo je videti ih. Svaki detalj cini ovaj unboxing uzbuldjivijim I zanimljivijim. Ispod uputsvtva je I sam telefon, napomenuo sam vec da mi se jako dopada, boja je iskreno savrsena po mom ukusu, I malo je reci da lezi ajfonu.
Pored telefona dobicete I standardni zidni adapter, bele boje kojim punite vas uredjaj prikljucujuci ga za lighting port. Slede slusalice. One su takodje bele boje I ovde nema nikakvih novima, iste su kao I na prethodnom ajfonu. Nazalost, nisu wireless. S obzirom na cenu ovog telefona, moglo se ocekivati da ce se uz telefon dobijati wireless slusalice, mada I ja previse ocekujem od apple, oni bi I vazduh naplatili korisnicima njihovih uredjaja kada bi mogli.
Sa druge strane nalazi se adapter za slusalice, njime povezujete slusalice sa telefonom, I ovo je jako neprakticno da budem iskren. Ne mozete slusati muziku sa slusalica ukoliko se vas telefon puni, iphone 7 nema ni wireless punjenje. Mada iskreno, retko ko na nasim prostorima ga koristi, ali ovo je moglo biti ukljuceno bez ikakvih problema.,
I na kraju, dobicete I usb data kabl, koji je standardan I nema ama bas nikakve razlike u odnosu na proslogodisnji ajfon 6s.

Telefon je stvarno vrhunski izradjen I lepo lezi u ruci, I bez obzira sto je ekran samo hd rezolucije, slika je jasna. Mada nesto vise o ovome cete cuti u recenziji ovog telefona.
Morao bih da napomenem takodje da home dugme vise nije isto kao sto je bilo. Sada cete pri pritisku na dugme osetiti vibraciju ali necete osetiti kliktaj. Ovo deluje zanimljivo I iskreno treba vremena navici se na ovako nesto. Za neke ovo predstavlja promasaj dok se sa druge strane ovo se nekome svidja. Konkretno, meni je ovo ok I navikao bih se vremenom.
Ivice telefona su zaobljene I podsecaju na ivice ajfona 6s, skoro pa su I iste, moram da kazem da uredjaj deluje jako lako u ruci u odnosu na galaxy s7.


[YOUTUBE]?v=KeZNtzzHuyc[/YOUTUBE]
 
Najiskrenije 6s sa jedva izmenjenom pozadinom.
 
Nazad
Vrh Dno