Šta je novo?

nVidia Experience za HP Elitebook 8540p

Bradina

Poštovan
Učlanjen(a)
08.08.2014
Poruke
45
Poena
54
Pozdrav drugari,
imam veliki problem, koji ne mogu sam da resim koliko god se trudio da nadjem resenje na internetu. Verovatno nesto ne gledam kako treba :(
Molim za pomoc.

Imam desktop sa Grafickom nVidia GTX 1060, skoro sam je kupio. Uz nju sam dobio naravno i nVidia Experience. Na desktopu mogu da igram World of Warcraft bez problema, gde radim i svoje poslove kao graficki dizajner u Adobe Photoshopu i Illustratoru. I tu problema nema. Hocu da kupim jako kvalitetan (imao sam ga pre pola godine, iako je zastareo) laptop HP Elitebook 8540p. On ce mi sluziti za moje programe bez problema jer cu imati 8GB rama i SSD na njemu. Ali je pitanje sledece:

Laptop ima na sebi diskretnu grafiku Nvidia NVS 5100. Dakle da li mogu sa desktopa uz pomoc odlicne nVidia GTX 1060 da vrsim streaming igre na ovaj laptop? Odnosno da li ova graficka i Intel Core i5-540M podrzavaju nVidia exp stream kao host racunar.

Ta stvar ce mi biti presudna u narucivanju laptopa, ja bih ga jos i danas kupio jer ga ima kod mene u Sapcu, samo da li moze ili ne. To je sad pitanje. A ne bih da se prevarim. Sve ostalo je na laptopu odlicno za moje potrebe.

p.s. ja recimo mogu veoma uspesno i bez lagovanja da radim stream sa dekstopa na Galaxy S5 preko Moonlight programa. Tako da znam da je desktop spreman i da nVidia exp radi odlicno posao samog wifi streama.

Hvala unapred!
 
Nazad
Vrh Dno