Šta je novo?

Koji LG 4K do 1000e?

BitrAtE

Moderator
Urednik
Super Moderator
Učlanjen(a)
24.08.2003
Poruke
4,926
Poena
925
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 7 7800X3D @ DeepCool LT520 WH
Matična ploča
Gigabyte B650M AORUS ELITE AX
RAM
32GB Kingston FURY Renegade DDR5 RGB DDR5-6000 CL32-38-38 @1.35V
GPU
Gigabyte AORUS RX 7900 XTX ELITE 24G
Storage
Kingston KC3000 2TB + 1TB / Seagate BarraCuda 3TB 2.5"
Zvuk
NZXT Relay 2.0 + NZXT Subwoofer @ AudioQuest DragonFly Black v1.5 / Steelseries Arctic 1 Wireless
PSU
Corsair SF750 80 PLUS Platinum
Kućište
Jonsbo D31 Mesh SC White
Monitor
Dell G2724D 27" QHD 165Hz
Miš & tastatura
Razer Pro Type Ultra & Razer Viper Ultimate Mercury
Ostale periferije
C1 55" & PS5 & Q990B
Mobilni telefon
Samsung Galaxy S24 Ultra
Pametni uređaji
Huawei GT2 Pro...
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Dakle ograničen sam samo na LG, mogu poručiti koji god model, a evo šta trenutno imam i na lageru:

55UH605V (valjda novi model, vidim ima dobre karakteristike, hdr pro, samo ne mogu nigdje da nadjem refresh rate za njega)
55UH668V
50UH635V

Manje je bitno hoće li biti 50 ili 55", najbitniji mi je refresh rate i input lag.
3D mi ne treba nikako, Smart eto može, mada sad dolazi uz skoro svaki tih dijagonala.

Sent from my Samsung S7
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima, planiram da u skorije vreme kupim novi TV ( negde u decembru,kada krenu novogodisnja snizenja ;) ) i izbor ce verovatno pasti na LG 55uh7707, posto trenutno imam kablovsku televizuju JOTEL provajdera, trenutno imam LG plazmu koja ima tjuner koji vidi i prikazuje digitalne kanale navedenog kablovskog provajdera, pa me zanima kakav je kvalitet slike na navedenom tv-u koji bih kupio, da li ce slika biti uhd kvaliteta ?
Hvala svima na pomoci.....
 
LG 55 B6, ovo je lepota ... Kad se vratim za Srbadiju videcu nesto preko Madjara da se sredi
Odusevljen sam ... Slusao sam svakakve price o OLED ekranima, ali nista nisam to shvatao za ozbiljno. Ovo je mnogo dobro, jacina samih crno/belih i situiranosti boja ... fantazija. Jos sam pod utiskom!

EDIT: pogresna oznaka tv-a prvobitna napisana, taman se ponadah da je to bio dosta jeftiniji model ...
 
Poslednja izmena:
To za poskupljenje tv-a su price distributera koji bi da se rese 2016 lagera, nista vise i nista novo.

Merkam 55uh7707 mesecima i cena mu samo pada.. bila je 1250e a sada je 1070e..
 
Ali B6 .... to je fantazija, znam da dosta kosta, ali to se treba pogledati uzivo kako lepo izgledaju boje ...
Vidim da na KP kod madjara ni nema nikog da nudi taj model jos uvek ...
 
Poslednja izmena:
Hvala ...
Model koji prodaje je 55B6J ?
Oficijalni naziv za TV je B6P, ovi-J i -V modeli koje sam uspeo da nadjem da valjaju ovde kod nas uopste nisu navedeni na sajtu LG-a ?
Sve mi se cini da je to ona fora kao sto se radi i sa patikama i sa belom tehnikom generalno, sva 2-3 klasa ili bilo koja stvar sa greskom se sutira kod nas na Balkan ... a sirotinja trpi i cuti jer godinama zasipana necim losim ne moze ni da zna za dobro...
 
J u ovom nazivu pretpostavljam da znaci da je za istocno/centralno evropsko trziste. Ne verujem da mu nesto fali u odnosu na US i dr. modele..

EDIT:
Evo i J modela na LG sajtu, doduse lokalizovanom za HU..
 
Uvek neke teorije zavera...

Zadnje slovo kod LG televizora označava tip digitalnog tjunera, odnosno koje standarde on podržava.

Kod oled televozora, "V" i "J" su za televizore sa dvb-t/t2.. tjunerima. "P" označava televizore sa atsc, isdb tjunerima, odnosno standardi koji se koriste u US, Japanu, Koreji...
 
Poslednja izmena:
Cuj "teorije zavere", zivimo u takvoj oljustenoj banani od drzave u kojoj se dovlaci i prodaje uglavnom otpad zapada, a ono sto je nase izvozi u bescenje u drzavi gde ce brat brata prodati za 50 eura, a ne neki random preprodavac, drzavi gde se ... blah ne mogu, odmah se iznerviram kad pocnem da pricam na ovu temu. Svakako nije "teoretisanje" dobro proveriti nesto, a pogotovo ako to nesto kosta vise visemesecnih primanja, jel?
A onaj kome je totalno svejedno sta ce kupiti ili ima mnogo para ili je ****** ...
 
upravo tako.. nemoj da ideš na tu varijantu.

Poslato sa trt-mrt

Ok ako tako vi kazete, e sada u 55 uh 7707 videla na kp za 1050 mislim da je to ok cena, ja moj stari neki utopila za 550 i dodam jos toliko i eto ga. Oko te cene da li ima jos neka varijanta ili je to to . Neko je ovde kupio tak tv , pa nebi bilo lose da kaze neku rec za taj..
 
Nazad
Vrh Dno