Šta je novo?

Koji LG 4K do 1000e?

BitrAtE

Moderator
Urednik
Super Moderator
Učlanjen(a)
24.08.2003
Poruke
4,904
Poena
925
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 7 7800X3D @ DeepCool LT520 WH
Matična ploča
Gigabyte B650M AORUS ELITE AX
RAM
32GB Kingston FURY Renegade DDR5 RGB DDR5-6000 CL32-38-38 @1.35V
GPU
Gigabyte AORUS RX 7900 XTX ELITE 24G
Storage
Kingston KC3000 2TB + 1TB / Seagate BarraCuda 3TB 2.5"
Zvuk
NZXT Relay 2.0 + NZXT Subwoofer @ AudioQuest DragonFly Black v1.5 / Steelseries Arctic 1 Wireless
PSU
Corsair SF750 80 PLUS Platinum
Kućište
Jonsbo D31 Mesh SC White
Monitor
Dell G2724D 27" QHD 165Hz
Miš & tastatura
Razer Pro Type Ultra & Razer Viper Ultimate Mercury
Ostale periferije
C1 55" & PS5 & Q990B
Mobilni telefon
Samsung Galaxy S24 Ultra
Pametni uređaji
Huawei GT2 Pro...
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Dakle ograničen sam samo na LG, mogu poručiti koji god model, a evo šta trenutno imam i na lageru:

55UH605V (valjda novi model, vidim ima dobre karakteristike, hdr pro, samo ne mogu nigdje da nadjem refresh rate za njega)
55UH668V
50UH635V

Manje je bitno hoće li biti 50 ili 55", najbitniji mi je refresh rate i input lag.
3D mi ne treba nikako, Smart eto može, mada sad dolazi uz skoro svaki tih dijagonala.

Sent from my Samsung S7
 
Poslednja izmena:
Aha, uspeo sam, mora da bude Fat32, ne moze u NTFS, tj to moze da cita al za snimanje mora Fat32

5 min SD programa bude oko 160mb, sto je otprilike kao i kod tebe, znaci na fles od 8gb stane oko 3.5 sati sto je sasvim dovoljno da snimite neki film ili nesto sto ste poceli da pratite na neki stari fles koji stoji u nekoj fioci.

Ima dobra fora da moze sam da prekine kad se zavrsi emisija koja se snima.

fat32 format ima ogranicenje upisa fajlova od 4gb. Sve preko toga ne moze da se upise, a da bude jedan fajl.
 
Evo opet sam sve ponovo probao, a nasao sam i opciju (u all input) da sam TV formatira flesh i sam TV formatira u FAT32, a tu je i opcija eject kad hocete da otkacite usb od TV.

probao i exFAT, nije podrzan.
 
Poslednja izmena:
Radi snimanje i sa NTFS flashom. Za exFAT flash kaže da je Unsupported file system.
Što se FAT32 tiče, veličina fajla nije problem, jer TV snima u više manjih fajlova od po ~100 MB.
 
Ova aplikacija na Androidu radi odlično, na iOSu radi katastrofa. Bruka.

IOS je njesra..Gori OS nisam imao u životu... ipad i iphone...poludovršen proizvod..A sa IOs 10 laguje i glavi samo tako.. Ovi slepci iz Google ih ošišali sa zadnja 3 Os-androda... Elem, ja sam instalirao na s7e tu aplikaciju, jer na iphone 6s nije ni za šta...
 
Poslednja izmena:
IOS je njesra..Gori OS nisam imao u životu... ipad i iphone...poludovršen proizvod..A sa IOs 10 laguje i glavi samo tako.. Ovi slepci iz Google ih ošišali sa zadnja 3 Os-androda... Elem, ja sam instalirao na s7e tu aplikaciju, jer na iphone 6s nije ni za šta...

Složiću se da se ne složimo ;). Imam ip 7 i S7 (običan ne edge)... Jedina stvar koja radi bolje na Androidu je LG aplikacija :D
 
@korisnici UH serije 7 i 8

Kad stisnete info (klik na roler pa na produzeni meni) da li vidite na koliko je hz? Ja vidim samo rezoluciju i PCM. Na starijem LG-u mi je pisalo i na koliko je hz.
 
Poslednja izmena:
Složiću se da se ne složimo ;). Imam ip 7 i S7 (običan ne edge)... Jedina stvar koja radi bolje na Androidu je LG aplikacija :D
Kod mene obrnuto. Iphone 6s plus i s7 edge..Sve ozbiljnije tj mimo mailovanja i viberisanja mogu samo na Android... ios je ogranicen do *****izma...
Inace, ovaj 7707 ozbiljno pojacava iptv sliku tj digitalni ulaz. Slika je odlicna. Obični analogni kanali kablovske su crappy..

sent from tractor
 
Moj CPU 2.20ghz quad core. Na lap topu secka kada pusta 4K... i pregreva se.. Snimio sam sadrzaj na hard disk i pustio preko LG7707 a on to pusta bez problema. Vidim ba kutiji od tv da je cpu quad core ali ne znam koji. U svakom slucaju lepo pusta 4k na LG..Za sada sam zadovoljan.

sent from tractor
 
Poslednja izmena:
NA KRAJU HLADAN TUŠ ya LG promo granaciju od 5 godina. Promocija se odnosi na sve modele 2015 LG ULTRA HD LED TV* i to one koje je isporučio LG Electronics Magyar Kft.,a koji su kupljeni u periodu od 1.10.2016 – 15.01.2017. kod naših partnera u Srbiji i Crnoj Gori koji učestvuju u promociji. Tako da nema garancije kod nas za LG, barem ne pod ovim uslovima, koje su naveli.
@Ukoliko ste u periodu od 01. Oktobra 2016. do 15. januara 2017. kupili 2016 LG ULTRA HD LED televizor* u Srbiji i
Crnoj Gori, imate pravo na posebne pogodnosti u toku promocije „LG 5 godina Bez Brige“, i na korišćenje svih prava
i prednosti definisanih u detaljnim Uslovima koji se nalaze u prilogu, a koji su ovde ukratko izloženi:
1.) U prve dve godine od datuma kupovine pružamo eksplicitnu garanciju u punom obimu, što znači
besplatnu popravku, besplatne rezervne delove i besplatnu popravku na licu mesta, ili u servisu po
potrebi.
2.) U trećoj, četvrtoj i petoj godini pružamo garanciju koja obuhvata besplatnu popravku i
besplatne rezervne delove. (besplatna popravka na licu mesta nije uključena)
3.) Izraz „LG 5 godina Bez Brige“ znači 5 godina od datuma kupovine, i treba je produžiti
svaki put kada je Proizvod neispravan usled kvara u okviru perioda važenja garancije.
4.) Svaka pojedinačna popravka ili zamena biće zabeležena u garantnom listu koji je izdao
LGEMK tokom 5-godišnjeg perioda
5.) Ako Proizvod mora da se zameni tokom trajanja „LG 5 godina Bez Brige“ (čak i nekoliko puta), imaćete
pravo na zakonom propisane garantne uslove primenjive u vreme zamene Proizvoda, ili na eksplicitne
garantne odredbe i uslove na osnovu sadašnjih Uslova do isteka prvobitnog roka „LG 5 godina Bez Brige”
za Proizvod koji ste prvobitno kupili, koji god je korisniji za vas kao kupca.
 
Samo ti njih kontaktiraj, prilicno su ljubazni i odmah odgovore.

sve je te TV isporucio LG Electronics Magyar Kft, tj svi su preko istog izvora.
Realno, njima je to sve isto...
E sad moze da se desi da je akcija lokalnog karaktera i da traze recimo domaci racun...onda jbga.
 
Samo ti njih kontaktiraj, prilicno su ljubazni i odmah odgovore.

sve je te TV isporucio LG Electronics Magyar Kft, tj svi su preko istog izvora.
Realno, njima je to sve isto...
E sad moze da se desi da je akcija lokalnog karaktera i da traze recimo domaci racun...onda jbga.
Pa piše. Samo kupovina u Srbiji.. Tsko da Okinava

sent from tractor
 
Dobro . I posle par nedelja vaseg koriscenja 7707 kako ste zadovoljni sa njim ?? Treba da pazarim ubrzo tv pa sam se zakacio za taj model .
Pa za taj novac je izvanredan. zadovoljan sam a posebno uhd reprodukcijom. Analogni kanali traze podesavanje brojnih opcija slike. Kada namestis onda je ok.

sent from tractor
 
Evo nadjoh racun i ovaj sertifikat vezano za 5g. Ovo sam dobio uz racun
30e5541ddabf286c2db35f42fd886706.jpg
 
krastavac ja dadoh koji evro vise kod nasih. Izgleda se ipak isplati.

Moj tv je bio 1180 eu kod nas..A kod Madjara 850eu. Takodje odlican drugar je polumadjar i zivi SR-HU relacija..Tako da mogu da posaljem ako rikne...Medjurim i prethodni LG mi je jos ziv godinama....Tako da mislim da sam cool za razliku od preko 300eu


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Jel moze neko da mi objasni razliku izmedju 7707 7507 668v, svi su 49' . Ja kao gledam al ne vidim po cemu se razlikuju ??? A cene su im drugacije . 120k 110k i 95k ???
 
Kod mojih roditelja u stanu je Pioneer Kuro plazma 50", ne znam napamet oznaku sad. Star je 5-6god sigurno. Taj prikaz boja i kontrast mogu samo da sanjam, čak i na mom novom LG 558507

Sent from my Samsung S7
 
Nazad
Vrh Dno