Šta je novo?

Msi h97 gameing 3

combe83

Cenjen
Učlanjen(a)
14.01.2011
Poruke
110
Poena
170
Poštovani,
Zalepio sam se za ovu ploču ,pa me zanima po vašem mišljenju kakva je ? Imam do 13000din za ploču i planiram za nju da uzmem i5 4460 jer je socket 1150
 
Poslednja izmena:
Besmislen h97 cipset. Mozes daleko jeftiniju B85 plocu da uzmes, ta sto si pomenuo je bacanje para. Ili cak i siromasniju H81, zavisi sta ti treba od konektora...
 
Koju bi mi ti preporučio? Ja sam čuo da su dosta kvalitetnije odradjene ove da kažem skuplje ploče tu oko 10tak hiljada, već sam imao microATX GIGABYTE B75 I trajala je cele 4 god.
 
nema veze kvalitet sa cenom, sve je to isto/slicno... koriste neke nazive ultra safe, ultra durable, military trte mrte, isti djavo sve.... tek one doooosta skuplje su i kvalitetnije.
to sto ti je crkla posle 4god, nema pravila, moze da se desi i ploci od 40e, a i od 150e. kako se zalomi.

plocu kupujes na osnovu onog sto ti treba. prebroj konektore koje koristis i prema tome kupi.
ti uzimas novu plocu, 3 god garancije, i za toliko ne brines...

da sastavljam za sebe, uzeo bih najjeftiniju msi h81m p33 (dosta puta pominjana na forumu,a i dva moja drugara je koriste vec oko 1.5god), lepo radi. nema hdmi,ali ti ne treba ako imas graficku.
ako ti treba nesto vise od konektora (sto internih,sto eksternih), onda prelistaj neke b85 i izaberi.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno