Šta je novo?

iPhone X

Ako imas vremena prikaci ga na komp itunes uradi mu restore. Ne povlaci back up nego idi set up new. Ako i tad ne radi nosi u servis.
 
Hvala ljudi, pokušaću i to, mnogo sam se smorila. Inače nije bio u vakum pakovanju, da li ga sada tako pakuju?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako si ga kupila novog mora da bude u vakum pakovanju. Zasto si primila telefon koj nije bio u vakum pakovanju? Kad ti je stigao, kad si ga ukljucila? Daj mi imei da ti proverim kad je aktiviran. Mozda je vec bio koriscen.
 
Naručila ga preko MTSa, podigla ga u posti, na brzinu potpisala ugovor a kako je bio u kutiji MTSa a ja žurila na posao nisam ni obratila pažnju. Kada sam ga posle sat vremena otvorila videla sam da nije vakum pakovanje, malo mi je bilo čudno ali , spucao me adrenalin i to potisnem. ******! Odoh da prepišem imei


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iphone x ni nije u klasičnom vakum već pull of pakovanju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Imas pravo da vratis telefon ili da zahtevas novi u roku od 14 dana, dobila si papir od mts-a, dakle moraju da ti daju ili novi telefon ili mozes da raskines ugovor bez da im objasnjavas bilo sta jer je bila online kupovina...

jedini tu problem je sto je moguce da nemaju trenutno iphone x na stanju...
 
Tacno tako kako kaze akki. Trazi novi uredjaj ili raskid ugovora. Kad kazem novi mislim isto vakum kao sto si dobila. Ni po koju cenu ne prihvatsj da ide na dijagnostiku pa da ti daju Refurbished za 10-15 dana
 
Ako traži novi telefon, time pokreće proceduru reklamacije u okviru garantnog roka: uređaj prvo mora da ide na dijagnostiku, pa nakon toga može dobije drugi uređaj ili novac natrag, po želji.
 
Poslednja izmena:
Iphone x ni nije u klasičnom vakum već pull of pakovanju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sta ti je pull of,moj je u kutiji zapakovanoj u kesu,znaci kutija je oblozena kesom.zar to nije vakuum,sta je sad pull of?

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
U foliji je ili kako ti kažeš kesi...na dnu kutije ima jezičak koji povučeš prema gore i odlepiš celu foliju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako traži novi telefon, time pokreće proceduru reklamacije u okviru garantnog roka: uređaj prvo mora da ide na dijagnostiku, pa nakon toga može dobije drugi uređaj ili novac natrag, po želji.
Ako je uređaj poručen online, ima pravo da traži novi u roku od 14 dana bez ikakvog razloga.
Ukoliko lično podižeš uređaj u poslovnici onda gubiš to pravo.
Ako grešim neka me neko ispravi.
 
U pravu si. Obično uz online narudžbu dobiješ i formular za povraćaj.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Grešiš.

Rok od 14 dana odnosi se na ODUSTANAK od kupovine, tj. "Evo vam telefon nazad, dajte mi pare, predomislila sam se."

Ako traži novi telefon, jer je onaj koji je dobila neispravan, to nije odustanak, već reklamacija, i ide uobičajenom procedurom.

Naravno, ona može da najpre da odustane od kupovine, tj. raskine ugovor i dobije pare nazad (pozivajući se na rok od 14 dana), pa da odmah zatim kupi drugi telefon na istom ili drugom mestu.
 
Poslednja izmena:
Pa odustanak da. Ali bolje da odustane pa opet krene u proceduru nego da joj ga servisiraju. Ili s obzirom na to da ima apple garanciju može da ode u iSTYLE i možda dobije odmah novi nevezano za Mts.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U roku od 6 meseci od kupovine, u slučaju pojave kvara, imaš pravo da odbiješ i popravku i zamenu, te da tražiš povraćaj novca. S istim tim novcem kupiš drugi telefon, koji je sigurno nov novcat. Ali svakako uređaj mora na dijagnostiku, a povraćaj novca može da potraje ako je plaćano karticom.

Ja bih tako uradio.
 
U pravu si.
Svakako je bolje da vrati ako nije zadovoljna, najvažnije je da ima pravo na to i ne mogu da je muntaju.
 
Pokušala sam restore preko kompa, sve je lepo krenulo i odjednom na pola telefon se upalio i postupak je zaustavljen. Sutra ću da pokrenem proceduru zamene uređaja kod MTS a, ali ono što mene zanima je : u čemu je problem i kako je to moglo da se desi. Pa njemu ne radi osnovna funkcija! A najbolje od svega je što ja to nisam prvo proverila nego ga kompletno setovala i još se oduševila kako radi faceid. Lepo kaže Kesić “Budale”.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jeste veliko razočaranje, ali boli te uvo, svako pravo imaš..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dešavaju se defektni modeli svuda, ali je pametnije da postaviš telefon u DFU mode i da odradiš restore pa da probaš da li je sve kako treba. Svakako bi trebalo da im vratiš telefon sa funkcionalnim softverom...
 
Dešavaju se defektni modeli svuda, ali je pametnije da postaviš telefon u DFU mode i da odradiš restore pa da probaš da li je sve kako treba. Svakako bi trebalo da im vratiš telefon sa funkcionalnim softverom...

U prethodnom postu sam napisala da nisam uspela da uradim restore. Verovatno nešto radim pogrešno a pratila sam uputstva sa klipa. Prosto nemam volje da ponovo pokušam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sto kaze kolega desava se, pa i najboljima, ako su uopste najbolji. Sta si se izbedacila, dobices novi i cao. Nije vredan nerviranja

Sent from...
 
Mislim da jesam, išla sam po onom klipu, krenuo je da skida softver i došao do pola, skinuo oko 860 GB i telefon se odjednom uključio a proces prekinut. Sada je skroz na fabričkim podešavanjima i u kutiji spreman za reklamaciju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije on tebi radio restore. Pazi prvo skini fajl na komp i onda uradi restore. Ili probaj kao ovaj drugi klip sto sam ti okacio.
Mozda ti resi stvar da ga ne nosis u mts i bakces se
 
Nazad
Vrh Dno