Šta je novo?

iPhone X

Jel ima mts uopste na stanju iphone x, ja imam rezervaciju i cekam da mi posalju (odobreno je) uz novi postpejd ugovor, ali nemam info jel oni uopste imaju taj telefon ili kada im stigne stigne...posto to meoze da bude i u januaru? Pa rekob da vidim da li neko zna jel oni imaju taj tel?

Ovo je tvoj komentar od pre 5 dana,stigao u medjuvremenu, jel.
Tacno, stigao je posle 2 ili 3 dana

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Jel moze neko da mi objasni o cemu se radi, nekada mi ekran sam od sebe iskljuci "true tone" odnosno ta opcija je ukljucena ali nekad se na ekranu vidi ona belo plavkasta boja... kao da se true tone sam od sebe gasi i pali , i onda moram da zakljucam telefon i odkljucam kako bi se vratilo na default... ali kazem, true tone opcija je uvek upaljena
 
Pa on bi i trebao da radi na tom principu,da se boja ekrana prilagodjava prema izvoru svetlosti.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Jel ima mts uopste na stanju iphone x, ja imam rezervaciju i cekam da mi posalju (odobreno je) uz novi postpejd ugovor, ali nemam info jel oni uopste imaju taj telefon ili kada im stigne stigne...posto to meoze da bude i u januaru? Pa rekob da vidim da li neko zna jel oni imaju taj tel?

Ovo je tvoj komentar od pre 5 dana,stigao u medjuvremenu, jel.

Nisu ih imali na stanju pre nedelju dana i ne verujem da se nesto promenilo do sad
 
Ako sam te razumeo neces da se samo menja - znaci iskljucis true tone. Takodje kazes da hoces topliju boju - znaci ukljucis night shift.
Settings > Display & Brightness
b9d94d6366e9a46981437da93b8e7b8c.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja kazem sta su mi rekli na mailu kada sam ih pitao za X ali kao sto rekoh, to je bilo pre sigurno nedelju dana

Uostalom, sta je problem pozvati i pitati umesto cekati odgovor ovde
 
@n1tr0

Da, hvala... nadam se da je to to, da mi se boja ekrana vise nece menjati
 
Pa ako uključiš night shift, noću će se definitivno menjati

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jel ima mts uopste na stanju iphone x, ja imam rezervaciju i cekam da mi posalju (odobreno je) uz novi postpejd ugovor, ali nemam info jel oni uopste imaju taj telefon ili kada im stigne stigne...posto to meoze da bude i u januaru? Pa rekob da vidim da li neko zna jel oni imaju taj tel?

Ovo je tvoj komentar od pre 5 dana,stigao u medjuvremenu, jel.
Bas je frka za X u mts-u, bar za biznis korisnike, kako mi rece menadzer. Ja ga rezervisao sredinom Novembra i treba da stigne polovinom Januara i pre neki dan me zove covek da ima jedan i odma da mu posaljem zahtev jer ga 10 drugih kolega zvao u roku od odma da mu preotmu fon, reagovao sam momentalno [emoji23]
Sta znam, super je telefon, dobar ekran, dobro lezi u ruci, deluje mi kvalitetno ali nikad ne bi dao 1000+ € iz svog dzepa, jednostavno suludo mi je.

U11 via TT
 
sta govoris? nocu ce se menjati... hocu da se ne menja da uvek istane ista boja
Ukljuci i iskljuci night shift nocu(posle 22 da ne komplikujemo) da shvatis kako izgleda sa, a kako bez. Ako ti se svidja sa ukljucenim(ekran toplije boje - zuckast), onda ga podesis na scheduled (kao na SS) i ako zelis da ti stalno bude ukljuceno stavi FROM na 00:01, a TO na 00:00, tako da ce sem tih jedan minut da ti stalno bude ON.
Dole mozes podesiti slider koliko zelis topliji ekran da bude.
Predlozio sam night shift jer je trazio topliju belu.
Meni najvise odgovara night shift na off i true tone na off.
3357412dedc43120a31dea410fe9bcca.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Konacno izadje i Hangouts update za X!

Sad je fino upeglan telefon, sa Betom 11.2.5 radi bas dobro.
 
Na to pitanje neces dobiti odgovor posto je to bukvalno kradja, mozes samo dobiti ignore od mene :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@n1tr0

ja sam pitao, stavio me na ignore ili ne... meni je sve edno, nemam nikakve koristi, ne poznajemo se...bio ili ne bio na ignore...:)

- the choice is yours
 
Juče mi je stigao telefon iz MTSa. Otišla sam u poštu da ga preuzmem i gledam mog novog ljubimca bačenog među nekim papirima u kutiji ...došlo mi da preskočim šalter da ga spasim[emoji3]
Inače , to je to , nije me razočarao a da li će me oduševiti videćemo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako te nije oduševio na prvi pogled neće ni na drugi. :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Uzimaju ga svi na 24 rate. Ne daju 100 hiljada za na primer note 8 uz pretplatu nego daju 120-130 za X. Odreknu se cedevite, piju samo espreso i tako otplate[emoji16]
 
Ja bih uzeo Space Gay ali nije ga bilo na zalost. Face ID ima vremena da se dokaze, a ovo su moji utisci iz prvih 24 casa koriscenja na isti nacin kao sto sam 24 casa pre toga koristio 8+. Prosto jedna paralela izmedju dva dijametralno suprotna sistema, od kojih bi jedan trebao da opravda cetvorocifrenu cifru po kojoj se potonji prodaje.

Makar kod kuce povezi MDR-1000X na kabal :), steta da se ne uziva u najboljem zvuku tih slusalica.
 
Ne radi mu zvučnik za poziv? Ovo mi se nikada nije desilo! Ne znam, da nisam ja nešto zeznula u podešavanjima. Da li je neko imao ili čuo za sličan problem?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Earpiece? Probaj da ga pojacas u toku razgovora? Radi li spikerfon?
 
Spikerfon radi. Pojačavanje tokom razgovora ne pomaže. Uopšte se ne čuje nikakav zvuk.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislio je mozda da si zadrzala foliju na ekranu. Probaj hard restart.
https://youtu.be/YWlSrqyux8Q

Stisnes jednom pojacavanje, pa smanjivanje pa stisnes i drzis dugme za zakljucavanje sve dok se ne pojavi jabucica (dakle cekaj da se iskljuci ekran i opet upali i pojavi jabucica). Kada se ponovo ukljuci probaj da li ti radi zvucnik.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Odradila sam, ne radi i dalje, sutra ga nosim u servis.
A ono za foliju... mislim...stvarno...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno