Šta je novo?

iPhone X

Ispod 170 000 nema šanse da bude!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Što, otkrio je da će telefon imati animoji?
 
navodno je u notes pokazala codename za predstojece telefone... mada meni je video mutan i na 720p tako da ne vidim nista
 
navodno je u notes pokazala codename za predstojece telefone... mada meni je video mutan i na 720p tako da ne vidim nista

Zato što je reupload.. Vrv se na originalu vidi lepo.
Mada nije ona kriva tu ne znam koliko, on joj je dao fon u ruke znajući da snima..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Prvi utisci:

https://youtu.be/KPYe5343jdQ

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Hvala za info. Fino odrađen video, kao da je pravio reklamu za 10, lepo je to uradio. Posle odgledanog videa, verujem da će se razbiti od prodaje, ne sumnjam u popularnost 10 (ne pišem rimski X, nastavio sam i do sada kako su pisali 4, 5, 6 itd.).
Sviđa mi se navigacija bez home dugmeta, menjaju pravac definitivno i izbacuju home.
 
Poslednja izmena:
Dug period između predstavljanja i početka prodaje je doveo da jedan od prvih reviewa uradi relativno slabo poznati jutuber, dok "veliki" mediji poštuju NDA :d ništa ne ide kao što je planirano ;)



Update, evo još jedan video, mora da je istekao NDA:


Ovo sabija kako radi.
Ako Face ID u vecini slucajeva radi kao na ovom videu, ebo Touch ID.
 
+1

Telefon će biti bruka. Fora sa notifikacijama mi se baš sviđa. Ko zna, možda u budućnosti ubace i opciju izbora šta mogu da vide “treća lica” u telefonu, s obzirom da telefon zna ko gleda u njega. Tipa odredjene slike, aplikacije, itd
 
Poslednja izmena:
Normalno da sabija. Svi su bili skepticni oko FID, a to ce upravo biti funkcija koja ce prodavati telefon, zajedno sa edge to edge display-om.

Samo bih voleo da se telefon odmah otkljuca, da ne mora swipe nakon prepoznavanja lica.
 
Ne kapiram što se fon ne prebaci odmah na homescreen kada se pogleda? Swipe je u ovom slučaju nepotreban korak. El_patron je u pravu.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Ko ce sad docekati sledecu generaciju...
 
Poslednja izmena:
Ubedjen sam da je to moguće namestiti. Ali i do sada je bilo tako. Ako je uključen rtw, podigneš telefon, prisloniš palac i to je to. Sada podigneš telefon, swipe i to je to.
 
Ne kapiram što se fon ne prebaci odmah na homescreen kada se pogleda? Swipe je u ovom slučaju nepotreban korak. El_patron je u pravu.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
Onda ne bi stigao da vidis notifikaciju na lock screen-u,mozda zbog toga [emoji16]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Onda ne bi stigao da vidis notifikaciju na lock screen-u,mozda zbog toga [emoji16]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Baš to, možeš direkt da uđeš na poruku npr da odg, ne moraš posle da je tražiš po notifikacijama..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Baš to, možeš direkt da uđeš na poruku npr da odg, ne moraš posle da je tražiš po notifikacijama..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa meni je to skroz logicno,nekada samo podignem telefon da pregledam notifikacije i odmah mogu da odgovorim ako hocu. Smetalo bi mi da odmah ode na homescreen pri otkljucavanju,pa onda moram da spustim lockscreen da bih video notifikacije. Ovako imamo izbor,ne znam zasto je taj jedan swipe neki problem.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Pa meni je to skroz logicno,nekada samo podignem telefon da pregledam notifikacije i odmah mogu da odgovorim ako hocu. Smetalo bi mi da odmah ode na homescreen pri otkljucavanju,pa onda moram da spustim lockscreen da bih video notifikacije. Ovako imamo izbor,ne znam zasto je taj jedan swipe neki problem.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

To je i moje razmišljanje...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo sto je Verge rekao za FiD sam i ja razmisljao i bojao se kako ce funkcionisati, ali dobro prvi macici se u vodu bacaju, tako da ce sledece godine verujem to srediti :)
 
pa kako da srede kada svi znamo da je kameri najveci neprijatelj upravo sunce i direktna svetlost :D jedino zonericu da mu naprave :p
 
iHat for your iPhone. Only for 19.99$. Protect your phone from sun and use Face ID in shiny days :d
 
Ono kad vlasnik x-a kaze da je neki apple acesoar skup i da ne vredi tih para...
[emoji51]
 
Nazad
Vrh Dno