Šta je novo?

iPhone X

Veceras nosim jedno negativno iskustvo iz Vip centra.Odem da kupim leather case na rate preko ugovora gde je pored te da kazem pogodnosti jeftiniji 990 dinara nego kod ostalih.Otvorim ga usput i kao i uvek osetim onaj pozitivan utisak kad otvoris bilo koji Apple proizvod i vidim kako je sve to lepo upakovano.Dodjem kuci izvadim telefon iz starog case da stavim u taj i odmah primetim da nesto nije u redu i da telefon ne legne lepo u isti.Donja leva strana strci i ne ide preko displeja lepo da kad se pogleda vodoravno da jednu liniju i kao da je dole suzena.Naravno ne mrzi me da se vratim na prodajno mesto i trazim da se ista kupovina stornira.Sve je bilo ok do onog trenutka gde mi prodavac kaze da je to tako, onda bukvalno poludim ali makar sam isterao svoje.Najgore sto me sad stra da kupim vise leather case i ne dozivim neko slicno iskustvo.Cudi me i da pakovanje mozes da otvoris tako sto povuces samo na gore, bez da skines neki stiker.Uzecu na kraj ponovo silicone case sa kojim iskreno imam negativno iskustvo posle par meseci koriscenja na ip7.Vrlo brzo se sastrane skine onaj mat finish i izgleda bukvalno kao guma.
 
 
Poslednja izmena od urednika:
Sta vam pokazuje batery healt i koliko je uopste tacan.Telefon aktiviran pocetkom jula 97%.Na iphone 7 skoro 11 meseci 99%.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne opterećuj se tim ciframa druže ;)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Mislim da to nije precizno, kod mene stoji 100%, a telefon je aktiviran negde oko nove godine...
 
@kraljdzo da li ti nesto znaci sto pise u beta fazi je Battery Health (Beta)
 
Kako beta
 

Prilozi

  • 1AC68333-C394-4E26-A413-7FA8A63D97D6.png
    1AC68333-C394-4E26-A413-7FA8A63D97D6.png
    58.5 KB · Pregleda: 166
E nek si ti nama pokazao da si na iOS12:d
 
Pa cek zar je na 11 ubeta fazi? Od beta 3 je finalni health ...
 
Sta trazis u X temi bez iOS11?
692fecd6f5c4daf75e94576fca8d6088.png
 
Nije mi toliko bitno dok je bateriia u praksi dobra.Planiram da prodam telefon mozda i ne zelim da mi te brojke ubijaju cenu i bodu oci nekome ko bi kupio isti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sta mislite o ukidanju X modela.Koliko ce to da utice na cenu istog?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Neki drastican pad ne ocekujem,pogotovo ako bude velika potraznja,a verujem da hoce. Za 250-300€ manje u odnosu na novi Xs,vec zvuci kao dobar deal,a nekima ce verovatno biti i “fora” sto je povucen iz prodaje. Svakako bezobrazluk sa njihove strane,ja bih opet kupio novi iz inata,cisto da promenim malo boju [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ko od vas koristi dugo iphone X? Pitam da vidim da li se pojavljuje BURN IN na displeju jer koristi OLED tehnologiju.
 
Nema toga kod mene,zapravo,nisam cuo jos za takav slucaj.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ko od vas koristi dugo iphone X? Pitam da vidim da li se pojavljuje BURN IN na displeju jer koristi OLED tehnologiju.

Ja ga koristim otkako se pojavio, nisam primetio bilo kakav burn-in.
 
Po meni Xs nije toliko bolji od X, tj nije za 300-350eur vise...
 
Poslednja izmena:
Ko od vas koristi dugo iphone X? Pitam da vidim da li se pojavljuje BURN IN na displeju jer koristi OLED tehnologiju.

Ja sam video izlozen primerak u jednoj radnji,ono je strasno koliko veliki burn in ima.
Naravno,to je izlozbeni primerak pa ne verujem da se racuna.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Odes u poslovnicu,poigras se sa oba i doneses odluku,veca je dilema iOS vs Android,koji sistem tebi vise odgovara. A i u ceni je dosta velika razlika,ako pricamo o oglasima,jedan ~850€,a drugi ~600€.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koristim iOS 3,5godina. I zato se razmisljam da li da predjem na android.
 
E pa to neces znati dok ne probas,ja sam prosle godine napravio prvi izlet na android(Note8) i vratio se posle par meseci na iOS,mozda ti izdrzis malo duze [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Takve teme se obicno pretvore u rat botova. Objektivan savet ne moze ovde dobiti,osim da proba oba,pa sam odluci. Dva sveta razlicita,a nisu cak ni u istom cenovnom rangu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno