Šta je novo?

iPhone X

Iphone se ne slaže sa nekim ruterima. Treba mu malo ugadjati.

Ja sam svojevremeno imao problem na sedmici, gde su svi ostali telefoni normalno radili ovaj nije. Priča sa unifi-em je tek posebna.
 
Meni se normalno konektuje na MikroTik hap AC, X je takodje u pitanju.
 
Baš je taj model Mikrotik rutera u pitanju. Nisam se setio da restartujem ruter, možda bi to rešilo problem... Inače, nema nikakvih filtera i nije se do tada tako nešto dešavalo (sa drugim uređajima).
 
Rece mi decko koji ga je podesavao da ima bug, kada se iskljuci ili nestane struje, sva podesavanja se restartuju i vrate se na fabricka. Mozda je problem u tome...
 
Nema nikakvih problema MiktoTik, zaista izuzetan ruter.
Nije na kraju ni bitno, pitao sam čisto da li je neko imao slično iskustvo...
 
Moze li face id da prestane sa radom sam od sebe.Gledam oglase i malo malo ne radi, cini m se da su to razbijani pa pakovani, iskustva?
 
Prilokom pada osteti se dot senzor preosetljiv je... takodje ako su kvaseni on prvo crkne :)
 
Znaci opet one fore preprodavaca, prestao da radi posle apdejta, kao nekad sa sa otiskom prsta.
 
Pa pazi moze da se desi i da crkne sam ali ono ... manje su sanse nego ove da je kvasen ili padao :-D e sad necu da gresim dusu , moze se desiti da crkne i samo ali vrlo retko, sudeci po oglasima koliko ih ima sa neispravnin fid reklo bi se serijski kvar :p
 
Kakvi su zamenski uređaji dobijeni u Telenoru? Vidim da nemaju originalnu kutiju, a i čuo sam da se nešto ljudi žale na te modele. Da li neko ovde ima iskustva sa takvim uređajem ovde? Ili su to samo priče. Hvala :D
 
Refabrikovani, umeju biti ok a umeju biti sa greskom, meni se desilo od 3 da su dva felericna. nema pravila
 
Postoji li nacin da se proveri da li je original baterija u njemu.Nasao sam neki polovan X ali neobicno mi da je telefon star godinu i po ima 97% health
 
Neka me neko ispravi ako grešim, ali mislim da health može da se vidi samo ako je original baterija u pitanju.
 
Moras imati racunar uz sebe kad proveravas tel da bi to znao:) moze i na boljim kopijama , losije ispisuju service i —-
 
Ja sam cuo da i divlja moze da pokaze ali procenti se ne menjaju, ostaju zakucani na neki broj.Zbog toga i pitam.
 
Noliko znam, nisu refurbished telefoni koji se dobijaju u zamenu. Refurbished pocinju sa model number F, a zamenaki sa N. Sve zamenske koje sam video, Telenor, Mts... svi su do jednog bili sa pocetnim slovom N. Neka te ne brine sto dolze u beloj kutiji ili u tvojoj staroj, jednostavno, tako se dele [emoji3526]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li 341 cuklus i 89% baterije moze jos neko vreme da prodje bez zamene
 
Zdravo drugari,
Treba mi pomoc. Nisam siguran da li je pitanje za ovu temu a ako nije moderator moze da prebaci. Naime, da li neko zna gde se moze (ako uopste i moze) da se otkljuca Iphone X skinut sa Americke mreze Sprint?
Hvala unapred.
 
Koliko je zamena prednjeg stakla na X modelu, zna li neko?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Displeja? Oko 150evra ako je urgentno mogu ti proveriti...
 
Da displej. Nije urgentno, samo da proverim jel mi se isplati menjati

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Pa isplati se ja polomljen tel nikad ne bih nosio.... alergican sam i kad vidim drugi da setaju okrnjena zastitna stakla ne razumem tu logiku da im je 300 din za zastitno staklo mnogo a daju za pljuge 800 din dnevno...
 
Poslednja izmena:
Pa dajte da prijavimo oglas, da se neko ne za*mjau**mjau**mjau**mjau*...
 
Nazad
Vrh Dno