»RSS Benchmark sajt

Strana 74 od 74 PrvaPrva ... 24647071727374
      Prikazani rezultati od 1.096 do 1.105 od ukupno 1105

Tema: iPhone X

Member
        Na forumu od
        Sep 2010
        Poruka
        310
        Citat Citiram korisnika: DARK SIDE Pogledaj poruku
        svaka čast ako ovde ne vidis razliku. A nije jedini primer.. Generalno, po meni , prvi put da kamera na iphone daje vise detalja nego konkurencija.Da ne bude klinačkih prezumpcija da sam Apple fanboy, pa da hvalim svoju imaginarnu socijalnu grupu: ne volim Apple, jer mu ie OS za moje potrebe polu upotrebljiv.... Ali objektivno, kamera ke je prijatno iznenadila....

Sent from SM-T825 Tab S3
        Ti i ja se odlično razumemo. Ja primećujem razliku, ali govorim generalno o ljudima, telefonima i kamerama.
        Ja prvi 5 godina koristim iPhone, i uvek ću njega koristiti.
        PSN ID: ZokiSS

Na uslovnoj Avatar korisnika Šumadinac
        Na forumu od
        Mar 2012
        Poruka
        8.590
        Zanimljivo kako neki u note 8 temi nipodaštavaju YouTube kao izvor podataka, a ovde koriste slike kao dokaz od istog čoveka i to iz njegovog YouTube klipa

Generalno @n1tr0 je sve lepo objasnio i sa svim se slažem!
        Došli smo do toga da su nijanse u pitanju koje za 90% ljudi i nisu vidljive dok se ne uporede kao gore u videu.

Ip8 vs Note 8 - Kao da su zamenili uloge, sada na nekoliko klipova note 8 brže radi, dok ajfon ima bolju kameru (bar na tom gore klipu) .

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
        Menjao Šumadinac : 02.10.2017. u 13:53

Member
        Na forumu od
        Jan 2013
        Poruka
        548
        Svako vidi ono sto zeli.A zanimljivo je da se klipovi sa brzinom kace sad u svakoj temi dok se ranije pisalo kako je to cista glupost..A istina je da ios 11 ne radi ni blizu dobro kao 10.3.3 pa otuda i takvi rezultati.Meni dialer na 6s otvara 3sekunde.

Member Avatar korisnika n1tr0
        Na forumu od
        Jul 2007
        Poruka
        5.331
      5. Moja mašina
        • CPU: iMac 27R, MBP 13R
      6. Citat Citiram korisnika: azimuth Pogledaj poruku
        Ne možeš reći da je nebitna, jer tom logikom će neko drugi reći da je nebitno da li je 720p ili 1080p, neko treći će reći da je 3.5mm nebitan jer ne sluša muziku, četvrti ko zna šta će reći da je nebitno i onda ćemo doći do telefona bez ičega jer su korisnici rekli da je ovo ili ono nebitno.
        Naprotiv, sve je bitno, a najvažnije je da je telefon zaokružena celina, da od svega trenutno dostupnog izvuče maksimum (i pare iz naših džepova).
        A koliko vas ima >FHD monitore, da ne pitam za 4k monitore? Ljudi se loze na 4k, nemaju gde da puste snimak... A tek 4k 60fps da ne pricamo - koliko ljudi ce da obradjuje to pa usporava na 30 ili 24fps, ali svakako dobar nacin da se korisnicima zauzme prostor kako bi kupili 256GB model ili iCloud plan. Ja cu samo reci da i Xiaomi Mi5 pravi odlicne fotke za potrebe telefona, a isti je kostao 250 eur tamo oko januara. Isto tako cu i reci da bi mogao staviti pare da cu sa njim napraviti bolju fotku istog motiva nego gomila ljudi koji ovde po forumu prica o kvalitetu kamere na telefonima i koji pixel peep-uju, zato sto je fotografija mnogo vise od aparata - aparat je samo alat. Kao sto rekoh - vec od 5s, 6, nexus 5x itd telefoni prave vise nego dobre fotke, a sva ostala poboljsanja su sitnice. Niko normalan ko ti gleda fotke nece uzeti fotku i pixel peep-ovati je, a isto tako nisam video nekog ko stampa fotke sa iPhone na A0, A1, A2, A3.

Sent from my iPhone using Tapatalk
        Chillax...

Member
        Na forumu od
        Sep 2010
        Poruka
        310
        To je suština i poenta svega napisanog do sada!
        PSN ID: ZokiSS

Member Avatar korisnika azimuth
        Na forumu od
        Oct 2014
        Poruka
        1.393
        Ne znam zašto si mene citirao kad si napisao manje više isto što i ja, ali sa tom razlikom što ja nikada neću reći da je nešto nepotrebno jer meni možda ne treba.
        Ja sam izradio neke fotke, neke od njih su A4 format, uhvaćene telefonom i mogu reći da odlično izgledaju (razmišljam i kanvas da odradim sa nekim fotkama). I da, imam 4k tv na kojem gledam sadržaj u tok kvalitetu.
        Uzgred, suština je da se za ovu cenu ponudi sve trenutno dostupno i da bude najkvalitetnije. Lako ćemo mi korisnici odabrati šta nam više odgovara i šta ćemo češće koristiti. Razlike u fotografijama su prilično male i najviše zavise od osobe koja fotka kao i od trenutnih uslova, ali kad tražiš 1000€/$ onda mi daj najbolje od najboljeg (nebitno da li je to X ili Note 8 ili koji već telefon).

Member Avatar korisnika fkloznica
        Na forumu od
        Sep 2010
        Poruka
        19.397
        Gary o a11

http://www.youtube.com/watch?v=TiVF_ZzzLM0

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
        device ffs : neXus

Member Avatar korisnika DARK SIDE
        Na forumu od
        Jan 2005
        Poruka
        5.334
      11. Moja mašina
        • CPU: i7-4790K
        • MoBo: ASUS Z97-A
        • RAM: 16 GB Kingston hyperX predator 2400mhz
        • VGA: ATI 6990
        • MON: SAMSUNG P2470HD-TV-DVI-HD,LG 35''
        • HDD: 6 TERABYTE SEAGATE
        • OPT: liteon-dvd,samsung write master
        • Case: SILVERSTONE RAVEN and THERMALTAKE ARMOR CASE-CORSAIR HX1000W I seasonic 750w
        • SND: AUZENTECH PRELUDE 7.1,microlab h500,5.1 300w+JAMO.
        • LAP: ASUS N53SV FULL HD, 2670QM, 16 Gb/ Hp Elite book.
        • TV: LG 40''-4K,Samsung P2470HD
        • INET: DSL
        • Ostalo: ups-1 KW,g15-tastatura i ostali hardware nearby... logitech,aerogate,
      12. Citat Citiram korisnika: Šumadinac Pogledaj poruku
        Zanimljivo kako neki u note 8 temi nipodaštavaju YouTube kao izvor podataka, a ovde koriste slike kao dokaz od istog čoveka i to iz njegovog YouTube klipa

Generalno @n1tr0 je sve lepo objasnio i sa svim se slažem!
        Došli smo do toga da su nijanse u pitanju koje za 90% ljudi i nisu vidljive dok se ne uporede kao gore u videu.

Ip8 vs Note 8 - Kao da su zamenili uloge, sada na nekoliko klipova note 8 brže radi, dok ajfon ima bolju kameru (bar na tom gore klipu) .

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
        malo si me pomesao sa nekim. Ja sam u Note 8 temi postovao mnogo yt linkova.

Sent from SM-T825 Tab S3
        MEMENTO MORI.

Member Avatar korisnika Gimp suit
        Na forumu od
        Jan 2015
        Poruka
        244
        Razgrabice se kod nas kad se pojavi kod operatera.

Member Avatar korisnika Stonecold
        Na forumu od
        Dec 2011
        Poruka
        571
      15. Moja mašina
        • CPU: Intel Core 2 Duo E8400 @3.0 GHz
        • MoBo: Gigabyte GA-P35C-DS3R
        • RAM: 2 GB DDR2 800 MHz
        • VGA: ASUS GeForce 8800GT 1GB
        • MON: Samsung SyncMaster 223BW
        • HDD: WD 500 GB
        • OPT: TEAC DVD-RW
        • Case: Cooler Master
        • INET: Kablovska
      16. Citat Citiram korisnika: Gimp suit Pogledaj poruku
        Razgrabice se kod nas kad se pojavi kod operatera.
        Razgrabiće se svih 50 komada koji stignu, u zemlju sa 7 mil stanovnika.

Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
        Penis bonus, pax in domus.

Strana 74 od 74 PrvaPrva ... 24647071727374

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •