Šta je novo?

iPhone X

Pa verovatno nece raditi senzori dok ne probudis telefon,pretpostavljam da ostaje raise to wake (u tom trenutku se i otkljuca/skenira),a klik na virtuelno ili power dugme dok je na stolu,da bi mogao da skenira.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije bilo problema ni sa prvom generacijom touch id.
 
Nije bilo problema ni sa prvom generacijom touch id.

Ne bih se složio. Evo na iPadu iz 2017 imam prvu verziju touch ID-a i radi užasno. Moram prst da zadržim 2-3 sekunde da bih ga otključao.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
iPhone 8

Pa sve sto su implementirali,radi besprekorno,tid,3d touch,taptic engine... Ne guraju neku polu-dovrsenu/primitivnu tehnologiju po svaku cenu,samo da bi bili "prvi",vec to radi onako kako i treba. Cisto sumnjam da ce i sada biti drugacije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne bih se složio. Evo na iPadu iz 2017 imam prvu verziju touch ID-a i radi užasno. Moram prst da zadržim 2-3 sekunde da bih ga otključao.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk

Pa ako poredis sa drugom generacijom,logicno je da radi sporije [emoji1] Mislim da je na ovom novom iPad Pro druga generacija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sacekajmo jos ~ dve nedelje,mozda i bude utegnut,pa sedmica zavrsi u oglasima [emoji12][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednjih dana dosta komentara na račun Face ID:
https://www.macrumors.com/2017/08/22/face-id-iphone-8s-crown-jewel/

Bloomberg je objavio tekst i napravio grafički prikaz izmena koje donosi ajfon 8:
Screen_Shot_2017-08-22_at_23.00.08.png

Tekst: https://www.bloomberg.com/graphics/2017-apple-iphone8/
 
Dobro, ali hajde jos malo da pljujemo novu tehnologiju o kojoj jos uvek nista ne znamo.
 
Sacekajmo jos ~ dve nedelje,mozda i bude utegnut,pa sedmica zavrsi u oglasima [emoji12][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ma kakvi, nema razloga svake godine kupovati iPhone, nedovoljno da se oseti napredak :)
 
iPhone 8

Mozda zadnje 3 godine,ali ovo je vec druga prica,novi dizajn,nova kamera,novi displej,itd...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Taman taj skart na pocetku da se potrosi, kao aluminium na sestici, pa na 6s ispravili :D
 
Ne bih se složio. Evo na iPadu iz 2017 imam prvu verziju touch ID-a i radi užasno. Moram prst da zadržim 2-3 sekunde da bih ga otključao.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk

Radi sporije, ali radi kako treba..
 
iPhone 8

Vidim da se neki zale da im je ovaj prebrz iz druge generacije,bez zezanja. Otkljuca se,a ne stignu da vide notifikacije na lock screen-u,pa ti sad budi pametan. [emoji1] Ko koristi raise to wake,sigurno nema taj "problem". Sta ce tek reci za ovo skeniranje u 0.1 sekundi...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa gde zuris, otisak mora prvo da se posalje za NSA.

Aha, I posle toga ako si na crnoj listi aktiviraju HAARP koji svojim radio talasima rasporedi sve vremenske prilike po ploci koju zovemo planeta Zemlja. [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nista novo? Jesu prestale informacije ili se sve zna? :)
 
Zatisje pred buru [emoji1]
Nista specijalno,uglavnom se pise o pocetnoj ceni od 1000$,sto smo i pre znali. Svaki dan bukvalno osvanu neki tekstovi,nikad nisam video da se o nekom uredjaju toliko pise,da ne spominjem rendere,prototipove i fake "leak-ove". Imace novinari pune ruke posla i u naredne dve nedelje,ne boj se nista. [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li je skoro izašao neki telefon a da se nije znalo skoro sve unapred? Sve je to deo marketinga... [emoji4]
 
Iz istog razloga zašto to čine u svim prodavnicama, da ne pređu tu neku psihološku granicu od 1000 dolara.
 
Како ствари стоје,ако сви наставе овај тренд да им телефони коштају 1000$,ја узимам неког кинеза и здраво. Не могу да замислим да дајем толике паре за телефон
 
Ja mislim da će se onda kupovati prošlogodišnji modeli po sniženim cenama...tj. po istim kao ovi danas :D
 
ili da spuste 6s na 300e pa da se prodaje ko lud
 
To bi bilo dobro, svejedno mi je najbolje koristiti model 3-4 generacije unazad, kada dodje na realnu vrednost.
 
Ja cu verovatno uzeti 8icu cisto da probam, kao sto sam to uradio sa 7icom pa cu se vratiti na 6s ili cu preci na 7 u zavisnosti od pada cene
 
Sa malih bezela na vece je bas mucno prelaziti.
 
Nazad
Vrh Dno