Šta je novo?

iPhone X

Znaci odustao si od iP8. :D
Dal' je moguce da se taj X toliko lomi? Mislio sam da je X ipak malo kvalitetniji.
 
Poslednja izmena:
Ovaj pad nijedan ne bi preziveo [emoji2] Inace,nisam stekao utisak da je osetljiv,bas naprotiv.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma 8 sam hteo cisto da se ne maltretiras sa prodavcima i da ti nude 400e hahaha ja zelim opet da uzmem x smatram da je best buy
 
Ja i ako imam SE ne znaci da mozda necu u nekoj buducnosti resiti da ponovo imam neki veci telefon mozda bas X.

@Conquer Kakav je to pad kada si ga razlupao ako kazes da je otopran? Jedino ako nije pao sa solitera pod tockove nekog kamiona. :D
 
Poslednja izmena:
Ispao na grbav beton dok sam izlazio iz auta,a nije imao nikakvu zastitu [emoji20]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja i ako imam SE ne znaci da mozda necu u nekoj buducnosti resiti da ponovo imam neki veci telefon mozda bas X.

@Conquer Kakav je to pad kada si ga razlupao ako kazes da je otopran? Jedino ako nije pao sa solitera pod tockove nekog kamiona. :D

Uzeo sam telefon... ovo je navlakusa opasna, prosto morao sam ga opet uzeti :-D opet samo 64GB ali Boze moj
 
Ma zakon,ovo mi je prvi put da isti telefon kupujem dva puta,prezadovoljan [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li je sad pametno uzimati X ili se ocekuje da ce cena ici jos malo dole?

Imam ponudu da dam svoj 6s i doplatim 450eur za X ali nisam siguran da li jos malo da sacekam.

Cena 6s je vec pala na oko 210eur, a iskreno mislim da ce X ici jos malo dole, onda kada se pojavi Xs u oglasima preko operatera.
 
Ne vredi cekati jos par meseci zbog 50e, kupuj i uzivaj.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Ma ako sam nosio 6s preko 2 godina, nosicu ga jos mesec dana. :D

Nije mi hitno, samo me smorio, a bas mi je zanimljiv X sa gestures i Face ID. Normalno, tu je i veci ekran i daleko bolji zvuk/kamera.
 
Jel pricas za nov X ili polovan?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Polovan verovatno
 
Sta ce,to je bilo jace od nje [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uzeh danas X pa me bas zanima da li cu se navici na njega. Do sada sam imao 6s, a ranije sam uzeo 8 Plus mada mi je bio prevelik.
 
Hoćeš, samo budi uporan [emoji56][emoji6]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Uzeh danas X pa me bas zanima da li cu se navici na njega. Do sada sam imao 6s, a ranije sam uzeo 8 Plus mada mi je bio prevelik.

Bez problema. Navikao sam se za pola dana iako sam navijao da Xr (ili nesudjeni SE 2) zapravo bude 8, a ne 8+ bez bezela
 
I ja mučim istu muku. Imam 8+ ali me malo nervira njegova veličina pa bih prešao na neki novi model. Gledao sam ih sve, XR mi nije opcija a Max mi je opet istih dimenzija kao plus model. Jedino X ili XS mi odgovaraju samo ne znam da li će odgovarati. [emoji51]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zasto ne bi odgovarali? Ja sam pozalio sto jos ranije nisam bio kupio X,pravo je uzivanje koristiti ga. Isto vazi i za Xs. A imao sam iP7+,pa ne znam stvarno sta bi ti nedostajalo,na notch i gestures se brzo naviknes,a razlika u ergonomiji je nebo i zemlja [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa i ja mislim da bi mi mnogo više prijao X ili XS nego Max model. Imam velike šake ali i sa njima mi je i plus model problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni nije problem velicna Max modela, vise je tezina. Malo je zamorno jednom rukom duze drzati telefon, pogotovo npr u lezecem polozaju.
 
I ja mučim istu muku. Imam 8+ ali me malo nervira njegova veličina pa bih prešao na neki novi model. Gledao sam ih sve, XR mi nije opcija a Max mi je opet istih dimenzija kao plus model. Jedino X ili XS mi odgovaraju samo ne znam da li će odgovarati. [emoji51]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja sam proda 8+ samo zbog velicine i presao na X. Navikao se instant.
 
Ja mislim da ne mozes da pogresis. Ako si do sada koristio Plus, X ce ti biti top.
 
+1 i ja sam dosao na X sa 8+ i velicina je odlicna!
 
Koje staklo i masku preporucujete?

Bitno mi je da maska bude sto tanja, mozda cak uzmem onu najobicniju silikonsku al hocu prvi da vidim ima li nesto bolje.

Trenutno ga nosim bez ikakve zastite, ne smem da ga pustim na sto. :D
 
I ja sam jurio te tanke, ali otkada mi je puklo staklo na 6s sa takvom maskom (nimalo jeftinom, pritom), koristim iskljucivo apple. Staklo ne znam koje koristim, kupio sam ga u jednoj radnji u balkanskoj i odlično je. Zaobljene ivice, nema mehura i ne primećuje se. Na 6s sam imao GD smith, svaka preporuka i za njih.
 
Drugar ima Apple Silicon Case i sve mu se neka prasina navata po telefonu kad god skine masku. Rekao mi je da ne uzimam to nikako.
 
Nazad
Vrh Dno