Šta je novo?

iPhone X

Jel moze neko da preporuci gde mogu sto povoljnije da zamenim bateriju, da nije ovlasceni servis? (moze poruka u inbox ako ne sme ovde)
 
Bicu iskren ovlascen servis.... samo original i nista drugo u ovaj telefon... kolije su banana.
 
Slazem se, ali krs je u pitanju. Sve je na njemu zamenjeno kineskim delovima.
Treba da prezivi jos koji mesec....
 
Hahahaha zameni onda i to gde si menjao ostatak hahahahah
 
Drugari, kupio sam iphone x , na koji nacin da proverim da li je factory unlocked ili je naknadno dekodiran. Hteo bih da ga resetujem na fabricka podesavanja. Pa se plasim da ne bude posle zakljucan.
Drug koji mi ga je prodao kaze da ga je kupio zapakovanog, ali ga je otvorio pred prodavcem preko oglasa ali se ne seca koji je bio prodavac.
 
Da li se isplati uzeti ovaj tel negde tamo u decembru? Kakva mu je baterija i da li ce sa a11 cipom biti i dalje dovoljno dobar da se koristi u naredne 2 godine?
Ako ne ovaj koji drugi biste preporučili a da ne prelazi nekih 400€?
 
Imajuci u vidu da i 6s i dalje solidno radi, verovatno bi te i X služio naredne dve godine, pod uslovom da nisi preterano zahtevan korisnik. Ipak bih ti više preporučio novi SE
 
Da li se isplati uzeti ovaj tel negde tamo u decembru? Kakva mu je baterija i da li ce sa a11 cipom biti i dalje dovoljno dobar da se koristi u naredne 2 godine?
Ako ne ovaj koji drugi biste preporučili a da ne prelazi nekih 400€?

ja sam trenutno na iph x i da mi nije malo hajp proradio za 12, ne bih hteo sigurno da ga menjam jos narednih godinu dana. mada videcemo, ko zna, mozda ga i ostavim jos uvek, posto bas bas nisam zahtevan korisnik - call, chat, mail, browse
 
ja sam trenutno na iph x i da mi nije malo hajp proradio za 12, ne bih hteo sigurno da ga menjam jos narednih godinu dana. mada videcemo, ko zna, mozda ga i ostavim jos uvek, posto bas bas nisam zahtevan korisnik - call, chat, mail, browse

Takodje, jedino zasto hocu da predjem sa X na noviji je esim. Da se otarasim sluzbenog telefona, ali mi se ne zuri dok mts ili telenor ne izbace esim. Inace uzet 2019. u februaru, evo i dan danas radi kao prvog dana. Baterry health 90%.
 
Ok,zanimalo me.je jer bi u decembru 2020 bio maltene 4 godine star model i 3 generacije procesor iza aktuelnog. Volim da odigram i neku igru tipa asphalt9 ali nisam zahtevan
 
Hahah isto. Mada ću verovatno sačekati 2021.
 
Takodje, jedino zasto hocu da predjem sa X na noviji je esim. Da se otarasim sluzbenog telefona, ali mi se ne zuri dok mts ili telenor ne izbace esim. Inace uzet 2019. u februaru, evo i dan danas radi kao prvog dana. Baterry health 90%.

VIP je pustio, radi e-sim. Ali problem za drugi viber na drugim broju? Na iOS ne mogu dva vibera, ili to nisam uspeo da rešim? Opet vratio na drugi telefon.
 
Znam da je pustio VIP, ali mi to ne znaci nista. Privatni je Telenor, sluzbeni Telekom, zato i kazem da cekam. Ne mogu dva, ali cu zrtvovati privatni viber koji slabije i koristim.
 
Meni ne znači ništa da puste druga dva operatera ako mi ne funkcioniše sve kako treba na oba broja. E sim funkcioniše.
 
Pozdrav, jel ima neko preporuku na pm za proveren servis za zamenu ekrana na ipx? Ne mora da bude original oled
 
Mani se toga. Kolega menjao ekran u takvom nekom servisu na 8ici, dao 200eur i posle pola godine krenuo da mu baguje touch. Bolje se isprsi malo vise, svakako neces proci jeftino, a ako ti nesto zafali kasnije, mozes samo jos para da das da ponovo promenis ili da prodas telefon za duplo manju cenu
 
Nadji neki icloud zakljucan na oglasima a da nije razbijen.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vidi viper servis, oni su radili reparaciju stakla... Skupo je ali zadrzavas originalni ekran.
 
Kupio sam polovan X pre neki dan sa 83% baterije, malopre ga nakacim na 3utools i vidim da ima 788 punjenja.Koliko jos mogu da ocekujem da ce da prodje bez zmene baterije, za sada nemam problema, traje ceo dan lagano.
 
I kod mene je slična situacija (84%, ne znam koliko ciklusa). Za sada radi sve okej, nadam se da će tako i ostati neko vreme
 
Cim ti spane na 80% zrela je za zamjenu


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Stoji mi 84% već mesecima. A do tada je padao taj procenat sa svakim drugim apdejtom. Mislim da taj pokazetelj nema toliko veze, samo stvara konfuziju i opterećenje
 
Uz plivajuci zamajac,da[emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
a64ed6331e8117d43bc78a1143434643.jpg

Kakav li je ovo rezultat, prvi put sam pogledao, ovo je za 10 dana
 
Nazad
Vrh Dno