Šta je novo?

iPhone X

Znaci Ios developer koji nisani IpX kao ciljnu grupu...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pre ce biti UI/UX designer.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Дизајн,резолуција,густина,анимација...

Није исто оно што видиш на монитору и оно како испадне на екрану телефона.

To sto si naveo se upravo tiče prestiža, i ničeg drugog, da budem blag.
 
To sto si naveo se upravo tiče prestiža, i ničeg drugog, da budem blag.

Da li si ti ozbiljan?
Shvatas da neki ljudi i dizajniraju/programiraju app-ove za iPhone?
Nema boljeg nacina da vidis kako nesto izgleda nego kad poteras na ton uredjaju. Cak i ako napravis 1:1 aspect ratio na kompu, nije to to... Pogotovo ne UX.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ti barem znaš da UI/UX dizajner neće razmatrati po forumima da li da menja telefon ili ostane na starom, već će po defaultu kupiti najnoviji model jer mu je neophodan
 
Ip8 vec vidim po oglasima kosta oko 1200-1300,X ce po difoltu biti bar 1500 minimum,ode sve dodjavola
 
zar svake godine ista prica?

uvek je tako prvih nekoliko nedelja, posle cene budu jeftinije nego preko...

ne znam cemu potreba da se svake godine svi ponovo iscudjavaju
 
Svake godine postoje ovi koji plaču kada vide cene telefona na oglasima, pre nego sto je uopste i dosao kod nas. Stvarno mi niste jasni

Pasce cene, sta se lozite odmah, jos nisu stigli kod ovlascenih prodavaca

Isto mi nisu jasni oni koji pljuju ove koji hoce prvi da imaju. Njima tih par stotina eur sigurno ne pravi neku razliku u zivotu, toliko trose na dnevnom nivou i sta ih zabole da li ce da cekaju jos mesec dana i plate 900 ili ce odmah sad da pljunu 1200, 1300eur

Imaju ljudi i zabole ih. Nece otici jedno vece na freestyler i potrositi 500eur, a mozda i hoce, da se vidi da imaju novi iPhone
 
Ti barem znaš da UI/UX dizajner neće razmatrati po forumima da li da menja telefon ili ostane na starom, već će po defaultu kupiti najnoviji model jer mu je neophodan

Ја да сам хтео да позирам,позитао бих овде још 2003,ал као што рекох то ме тад није занимало,а поготово не сад кад имам 30+ година.

Још нешто да ти кажем,веровао или не,за две или 3 године колико постоји + модел,само једном ми је клијент тражио да радим за њега,тако да сам по твојој логици по "дефаулту" требао да имам и тај модел. Нисам,што бих бацао паре?

Немој увек да мислиш да си најпаметнији и да све знаш.

Стоји да овде има позера колико хоћеш,ал мани ме те приче,јер као што рекох имам 30+ година и могу да пишем и говорим овде шта хоћу. Имам довољно година да не морам да се фолирам
 
Poslednja izmena:
Kad ce kod operatera ili distributera da se pojavljuju - jel ima neki info?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa bila vest pre par dana da su opet pomerili datum puštanja u prodaju.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Moja greška. Pisao sam za 8 i 8+, a tek sada vidim da je tema za X.
 
Pomeraju prodaju iz razloga da se sto vise proda 8 i 8 plus. Najverovatnije su videli slabiju prodaju i to je razlog odlaganja. Ja da kupujem iPhone sigurno bih isao pre na X nego 8.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Nadam se da će baterija bolje da se pokaže od 8+ modela

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Imali su toliko stvari koje su mogli ismevati, a uhvatise se da je to Android clone... Nah...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
kamera mu po prvi put kida konkurenciju... Izuzetan dynamic range. Detaljnost iznenađujuća...

Sent from SM-T825 Tab S3
 
Vec vise puta sam pricao o kamerama telefona - dosle su do nekog skoro peak-a sada, i sada to vec nisu kidanja, vec nijanse. Kidanje je kada uporedis bilo koji telefon i tipa sto ti je bilo u oglasima fuji x-e2 sa 35/1.4 (oko 600 eur bio).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To je to, mali senzor ima svoje granice.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
Ne samo kamere, već su i telefoni sami po sebi došli do platoa. Iphone X nije spektakularno bolji od iphone 6 kao što je npr 4 bio od 2g
 
  • Like
Reagovanja: M J
Vec vise puta sam pricao o kamerama telefona - dosle su do nekog skoro peak-a sada, i sada to vec nisu kidanja, vec nijanse. Kidanje je kada uporedis bilo koji telefon i tipa sto ti je bilo u oglasima fuji x-e2 sa 35/1.4 (oko 600 eur bio).


Sent from my iPhone using Tapatalk
pogledaj detaljnost u testovima. pregledao sam nekoliko i svuda je daleko vise detalja npr u odnosu na note 8.

Sent from SM-T825 Tab S3
 
pogledaj detaljnost u testovima. pregledao sam nekoliko i svuda je daleko vise detalja npr u odnosu na note 8.

Sent from SM-T825 Tab S3

Ma kojih daleko vise detalja, to su sve sitnice. Jedno pitanje - da li si ikada koristio pravi aparat duze od da ga isprobas i ako da koji?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno