Šta je novo?

iPhone X

Ali 99% njih kupi preko operatera.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
U velikoj ste zabludi...
Od kad su poceli da prodaju iPhone, godisnji promet im se povecao za cca 2.5M EUR
 
Cena za iPhone 7 u iStyle na 24 rate je ista kao preko telenor banke, a uz to telefon bude sim free. Tako da ne vidim razlog zašto ne bi prodali gomilu telefona.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U velikoj ste zabludi...
Od kad su poceli da prodaju iPhone, godisnji promet im se povecao za cca 2.5M EUR

U Srbiji u iStyle-u?

Znači ako se povećao za 2.5 miliona, ukupan je na primer 10 miliona, što znači da svakog dana u godini prodaju robe za oko 27000 eura, nema šanse :trust:
 
Losa pretpostavka. Ukupan u 2015 cca 5.5M, eto koliko znaci prodaja iphona...
Nista nisam lupio napamet, to su sve javni podaci koje mozes da proveris.
 
Poslednja izmena:
PPtvrdjen ce biti kada vidimo na apple key note-u do tada imaju bar 6 raznicitih koncepata...
 
To svakako,ali ovaj koncept je samo aktuelan u poslednje vreme,to potvrdjuju i razliciti izvori. Ostalo je manje od dva meseca do predstavljanja(ako bude u septembru),ne bi me cudilo da je neka informacija dosla direktno iz fabrike,koliko god to Apple pokusavao da sakrije. To je mnogima u interesu,pocev od proizvodjaca case-ova...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
]KAzu da su u problemu i kako stvari stoje nece pre novembra... nadam se da ce biti ovakav jer se meni dja :)
 
Ali skener otiska u power dugmetu sa strane kao kod sonija, ako ovo realizuju prejebali su i samsung sa onim njihovim nepromišljenim pozadi pored kamere!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
iPhone 8

^^ Pa valjda su ti problemi sada vise softverske prirode,ne bi me cudilo da ga predstave po svaku cenu,pa problem rese u narednom apdejtu,kao sto je bio slucaj sa portret modom na 7+. Inace,nisi jedini kome se svidja [emoji16][emoji56]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ali skener otiska u power dugmetu sa strane kao kod sonija, ako ovo realizuju prejebali su i samsung sa onim njihovim nepromišljenim pozadi pored kamere!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Zašto? Ako već nije integrisan u ekran, ovo je mnogo bolja opcija. Ne moraš da kucaš šifru ili podigneš telefon da bi ga otključao kada stoji na stolu
 
O da, moraćeš da dižeš telefon sa stola, veruj! Posebno još ovaj koji će da se klacka zbog izbačene zadnje kamere!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nece se klackati ako bude u bilo kojem case-u,a cisto sumnjam da ga neko nece staviti. Cena od 1000+€ + staklena ledja su samo neki od razloga [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima i onih koji ne koriste case pa makar bio i od stakla :D
 
I makar kostao vise od 1000€,to si lukavo zaobisao? [emoji39] Salim se malo,na stranu cena i staklo,mene najvise iritira kada je telefon jako klizav i ogroman,kao u slucaju 7+. Oni koji ga imaju,znaju o cemu pricam,i pored velikih saka ga je gotovo nemoguce koristiti jednom rukom,a ne bih da razmisljam svakog casa kada ce poleteti. Lako je tebi sa SE sto se toga tice,on je pesma. [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Napred mi se svidja, pozadi onako. Mada ako bude staklo pozadi, fino će to izgledati, a nadam se i ležati u ruci
 
O da, moraćeš da dižeš telefon sa stola, veruj! Posebno još ovaj koji će da se klacka zbog izbačene zadnje kamere!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Nije prvi ajfon sa izbacenom kamerom... Nije da sam ikada koristio telefon dok stoji na stolu, ali sam zato 1.000 puta proverio poruku, notifikaciju i sl. dok sam sedeo za stolom. I dalje mislim da je power dugme ipak manje zlo od leđa telefona...

Nece se klackati ako bude u bilo kojem case-u,a cisto sumnjam da ga neko nece staviti. Cena od 1000+€ + staklena ledja su samo neki od razloga [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Gde god da bude TID osim integrisan u ekran, nema tog case-a koji će izgledati lepo
 
https://www.forbes.com/sites/gordon...esign-price-release-date-camera/#5b9ee61f10ba

The iPhone 8 will be Apple’s most expensive iPhone ever and I’m hearing pricing will startfrom $1,100 to $1,200. Some sources claim Apple will only offer the top two storage tiers (128GB, 256GB) but I don’t have enough information to corroborate this.

Ovo povećavanje cena jabuke je loše za sve korisnike mobilnih telefona.. ( bilo koji sektor , low mid i high )
valjda ce ovom pumpanju cena nekada doći kraj

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Naravno da je lose,prvo je Samsung za Note 8 najavio cenu od 999$. Pa zasto onda novi ajfon ne bi bio skuplji...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prvo, pravi trend seter u ovoj industriji je apple .
Drugo, kakav je to "argument" zašto oni ne bi bili skuplji ? Pa tako može da se " opravda " svako poskupljenje

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
iPhone 8

Pa Apple kupuje od Samsunga displej za taj novi ajfon,u startu njih samo taj displej kosta vise nego Samsung,koji je proizvodjac istih. Eto ti samo jedan razlog,a ima ih koliko hoces. Preko ostalih "inovacija" u odnosu na dosadasnje iP,do samog brenda,koji isto ima svoju cenu,a znamo i koji je najskuplji. Suludo je uopste i pokusati opravdati cenu od 1000$ za bilo koji telefon,ali bilo je ocekivano da Apple prvi probije tu brojku,kad su se i ostali dovoljno vec priblizili. [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ukoliko ne bi postojala opcija kupovine na kredit preko operatera, telefoni bi bili duplo jeftiniji. Jos pre par godina je Apple hteo da izbaci telefon bez SIM kartice, ali su operateri zapretili da vise nece distribuirati njihove telefone i na tome se zavrsilo.
 
Pa Apple kupuje od Samsunga displej za taj novi ajfon,u startu njih samo taj displej kosta vise nego Samsung,koji je proizvodjac istih. Eto ti samo jedan razlog,a ima ih koliko hoces. Preko ostalih "inovacija" u odnosu na dosadasnje iP,do samog brenda,koji isto ima svoju cenu,a znamo i koji je najskuplji. Suludo je uopste i pokusati opravdati cenu od 1000$ za bilo koji telefon,ali bilo je ocekivano da Apple prvi probiju tu brojku,kad su se i ostali dovoljno vec priblizili. [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Da se nadovezemo na tu priču :)
http://www.gsmarena.com/apple_is_switching_to_inhouse_oled_screens_in_2018-news-26356.php

Evo im od 2018 šansa da smanje cene pošto neće kupovati više oled od Samsunga :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ukoliko ne bi postojala opcija kupovine na kredit preko operatera, telefoni bi bili duplo jeftiniji. Jos pre par godina je Apple hteo da izbaci telefon bez SIM kartice, ali su operateri zapretili da vise nece distribuirati njihove telefone i na tome se zavrsilo.

Po kojoj to logici? Bas naprotiv - kod nas su telefoni bili daleko skuplji nego preko grane pre nego sto su i kod nas operateri ponudili telefone (skuplji u smislu - skuplji nego u inostranstvu).
 
Nazad
Vrh Dno