Šta je novo?

iPhone X

evo snimka

moze da se vidi od 4:30..
tada pokusava musterija da otkljuca pa prosledjuje njemu.. baguje to dosta :D
na 5:25 nece da otkljuca.. vadi se na previse pokusaja :)

verovatno ce neki update to ispeglati..
Ali prakticnije je na starijim modelima..
 
Poslednja izmena:
Uzmite u obzir to da mozda nije zavrsna verzija sw,ima vise od mesec dana do pustanja u prodaju. S'obzirom da je to jedini sistem zastite,ne sumnjam da ce raditi besprekorno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iskreno, radije bih podigao telefon u ravni lica da ga otkljucam, nego da ne mogu da dohvatim TID kao na Note 8. Kako se otkljucavaju ovi telefoni kojima je TID pozadi dok su na stolu?
 
Iskreno, radije bih podigao telefon u ravni lica da ga otkljucam, nego da ne mogu da dohvatim TID kao na Note 8. Kako se otkljucavaju ovi telefoni kojima je TID pozadi dok su na stolu?
to tek nebih komentarisao, fp pozadi je ultra nakazno resenje...

mada samsung ima AOD i double tap [emoji56]
 
Nisam nesto upucen u androide ali mi je bilo logicno da ne moze. Pa onda je po meni bolje resenje FaceID nego da se plasim da li ce Note 8 da mi ispadne iz ruke svaki put kada treba da ga otkljucam(spominjem Note 8 jer je on u tom cenovnomg rangu).

Uglavnom, rado bih probao X i nadam se da cu imati prilike jer me zanima kako sve to funkcionise, a 7 cu verovatno da preskocim i da uzmem 8 kada budem bio u mogucnosti

Btw ne znam sta je AOD i cemu sluzi double tap :p
 
Poslednja izmena:
Uzmite u obzir to da mozda nije zavrsna verzija sw,ima vise od mesec dana do pustanja u prodaju. S'obzirom da je to jedini sistem zastite,ne sumnjam da ce raditi besprekorno.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Naravno da je beta. Nije ni čudo što iOS 11 trokira [emoji12] sve resurse bacili na ovo i još nisu stigli da upeglaju. Hoće sa 11.3.x ali pitanje ko će imati živaca da čeka 9-12 meseci da bi to radilo kako treba.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Zamislite da su napravili da kada namigneš telefonu on se zaključa.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
.
c71d8e31d25db499692c353a78e7d4b9.jpg
 
Vec sam napisao ali moram da ponovim.

Primetio sam da svake godine vecina forumasa pljuje po dizajnu, a kada koancno dodju u dodir sa telefon, nastaje odusevljenje ili makar: "pa ovo i nije tako lose". Bukvalno ista prica zadnje 3 godine unazad, pocevsi od 6ice jer je 5s bio stvarno savrsenstvo, i dalje je. :)

Bice to sve ok, verujem da ce se mnogima svideti vise kada ga vide uzivo. Meni se licno i sad svidja i verovatno cu, iako nemam praksu da idem po poslovnicama i gledam telefone, morati da dovatim X i isprobam ga :)
 
Vec sam napisao ali moram da ponovim.

Primetio sam da svake godine vecina forumasa pljuje po dizajnu, a kada koancno dodju u dodir sa telefon, nastaje odusevljenje ili makar: "pa ovo i nije tako lose". Bukvalno ista prica zadnje 3 godine unazad, pocevsi od 6ice jer je 5s bio stvarno savrsenstvo, i dalje je. :)

Bice to sve ok, verujem da ce se mnogima svideti vise kada ga vide uzivo. Meni se licno i sad svidja i verovatno cu, iako nemam praksu da idem po poslovnicama i gledam telefone, morati da dovatim X i isprobam ga :)

A tako je za svaku robu, ne samo telefone..
Generalno je lep telefon.. Doduse meni su sve grbave kamere ruzne.. bile one na iphonu, samsunug ili drugim telefonima..
Mozda je moc navike, ali ruznije je i vodoravno postaljena kamera.. Lepse kad je horizontalno kao na plus modelima
iphone_8_vs_iphone_8_plus_device_comparison.png
 
Nzm cemu toliko rasprave, taj face id valjda moze da se ugasi, kao i otisak prsta, pa ko hoce, neka se skenira.. Ako se ugasi, mora da postoji double tap za otkljucavanje, ili tap pa pass code.. Ako si uslovili da moras da se skeniras svaki put, onda mogu da mi ga liznu, sto kaze kolega, samo 7 ili 8, dok ne izadje XS i poprave sve sto su zasrali..
 
Nisam nesto upucen u androide ali mi je bilo logicno da ne moze. Pa onda je po meni bolje resenje FaceID nego da se plasim da li ce Note 8 da mi ispadne iz ruke svaki put kada treba da ga otkljucam(spominjem Note 8 jer je on u tom cenovnomg rangu).

Verovatno kao i na iOS-u pored otiska moras imati i sekundarnu zastitu (pin, password, pattern), samo povuces lockscreen i onda ukucas sta si vec odabrao. Znaci iako ti je finger glavni za otkljucavanje uvek ga mozes otkljucati i preko sekundarne zastite.
 
Apsolutno

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kad već imaju oled ekran, stvarno su mogli da trajno "zacrne" gornje delove i izbegnu one rogove...

Informacije u uglovima mogu da ostanu, ali da je pozadina uvek crna.

Nije stvar u tome da li nekome estetski smeta i šta ko misli o tome, nego takva praznina koja uopšte nije mala objektivno skreće pažnju koji god sadržaj da se gleda. U bukvalnom smislu bode oči.

U nekim slučajevima izgleda baš izrazito loše, kao kod videa ili browsera na primer.

Sad sam se setio da nisu svi modeli crni napred, to malo komplikuje stvari, mada bi I tu trajno stavio boju koje je i ostatak.
 
Poslednja izmena:
Nisam siguran, ali cini mi se da sam negde procitao da se u tim "rogovima" kako ih zovete ne emituje video sadrzaj, nego ostaju crni.
 
Ono kako se videlo u raznim materijalima nije tako...

Lako je rešivo, svakako.
 
Svi modeli iP X imaju crnu prednju stranu, a koliko sam video do sad, može da se bira da li da bude full-screen ili da se zacrne rogovi.

Sent from my Sexus 6P using Fapatalk
 
Poslednja izmena:
A cujem i da su izbacili Iphone 7 od 64 gb ali ponudili Iphone 8 od 64gb..

Sent from SM-T825 Tab S3
 
Pa to je i rekao, izbacili, u smislu nije ga bilo.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Monstrum,steta sto se jos uvek u telefonu ne moze maksimalno iskoristiti. Osim za geekbench i antutu qrcenje :d


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nikad se ne zna kakve zezancije ce doneti iOS12 i buduci.
 
Nazad
Vrh Dno