Šta je novo?

Frostpunk

Uruk

Slavan
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruke
5,453
Poena
330
Fpunk_zps9ankzmvz.jpg


Arx Fatalis 2 :p

frostpunkgame.com



Frostpunk – developed by the creators of This War of Mine. Coming in 2017.
 
Ekstra. Od njih sve igram.

Edit: Jel znas da su sve igre izdali za Android, iOS, Linux, OS X, Microsoft Windows. Ne verujem da ce ova biti izuzetak, verovatno ce da koristi Vulkan.

11 bit su mi jedni od omiljenih developera. Jos prosle godine sam cuo da rade AA RPG.
 
Poslednja izmena:
Znam za android verziju TWoM. Pretpostavljam da će i Frostpunk biti slična igra, istog načina izvođenja i izgleda samo drugačijeg okruženja. A ovo Arx Fatalis 2 mi je prvo palo na pamet kada sam video onu sliku gore. Podsetilo me na zadnje scene kada izlaze napolje na površinu zemlje.
 
Kamo srece da bude ko Arx Fatalis...
 
Uh, extra... Jedva cekam jun i neki gameplay
 
Fantastican trailer i vrhunski setting! Nadam se da gameplay nece razocarati.
 
Može u spojler zašto se penju,i odakle se penju i di idu?

Okvire priče če mi doneti sud o igri,dali vredi ili ne,za mene
 
Idu dumru :D
Izvinite, morao sam :p

Inače, fin trejler, onaj zgrada u centru grada podseća na mac pro koji ispušta dušu :)
 
Poslednja izmena:
11 bit studios, creator of This War of Mine, has finally revealed what kind of game Frostpunk, it's next title, will be. Whereas in This War of Mine you controlled a shelter of four or five people, in Frostpunk you will govern the last city on Earth.

In very simple terms, Frostpunk is a city-builder. You build and expand a city using the endless expanse of ice around you to turn into steam to power your machines. An example of the kind of city you can build can be seen in the new CGI trailer.

Tonally Frostpunk will be similar to This War of Mine, then - a serious game exploring morality in extreme circumstances. But in terms of scope, "it's a much bigger game". This War of Mine was built by 12 people; Frostpunk is being worked on by 60.

11 bit plans to show Frostpunk in action around E3 time, in June, and the plan is to release the game in the second-half of the year. On PC. Whether consoles will follow is a decision for later.

http://www.eurogamer.net/articles/2...-city-builder-that-will-tear-your-heart-apart
 
^ A ocekivao sam sve vreme nesto u Fazonu Cryostasis ili TR samo u drugacijoj izvedbi... Kad ono medjutim...
 
Mislis d'umru.
 
Po prvim skrinovima deluje da će biti dosta mračnija od prošle igre. Opcije koje se nude su jezive:

1.jpg

2.jpg
 
^
jedva cekam da izadje!
 
Sviđa mi se!
 
Izasla...
 
Neradi, 30usd i nemogu da je pokrenem, mnogi nemogu izgleda....

Ti i mnogi imate ozbiljan problem sa kompom. Meni ovo radi bez ikakvih problema i padova, a stukao sam u igru vise od 10 sati. Sto se tice igre od mene, realnih 9.8/10, ali bez zezanja. Igra ubija, od grafike, izbora, atmosfere, tech stabla, zakona i nasumicnih dogadjaja. Dosta je teza i turobnija od This Wara. Bukvalno osecaj bespomocnosti na -40.
 
^Heh, ovakvi komentari me podsecaju na Arkham Knight steam board po izlasku igre: Nikome zivom ne radi kako treba i onda dodje neki genijalac "ljudi konfe su vam shit, meni radi super znaci problem je do vas" :d :d :d
 
i meni radi super. juce predjoh igru u jednom danu... jos je khm, i narodna verzija ako sme da se spomene...istina ryzen i 1080 mi je u kompu :)

odlicna igra
 
Isto radi bez ikakvih problema i na PC-u i laptopu.

Vrlo lepa igra, odlično dizajnirana, art stil prelep. Baš sam se zarazio, počinjao sam od day 1 bar 5 puta da bih pogodio najoptimalniji početak.
 
^Heh, ovakvi komentari me podsecaju na Arkham Knight steam board po izlasku igre: Nikome zivom ne radi kako treba i onda dodje neki genijalac "ljudi konfe su vam shit, meni radi super znaci problem je do vas" :d :d :d

ROG laptop, kupljen pre skoro 4.5 godine. Win 8.1 na njemu. Ni jedan jedini pad, zaglavljivanje, pucanje. Svaka igra se vrti od prvog dana. Genijalac ti kaze da imaju problem sa konfiguracijama, jer uparuju sve i svasta u kucista. Raspitaj se malo sta ide u ROG i njemu slicnim, pa se opet vrati na moj post, procitaj ga ponovo, pa neces da postujes koje kakve gluposti na forumu.
 
Nazad
Vrh Dno