Šta je novo?

Xiaomi Mi 5s/Mi 5s Plus

Brisati.
 
Poslednja izmena:
Zvuk je bez šuma, čist i jasan.
Nema nikakve razlike.
Baš sam prijatno iznenađen.

Pričamo o jačini zvuka u toku razgovora? Meni je na iP tih, nisam zadovoljan ni sa 6 ni 6s. Ako je isto, onda krastavac.


slike sa kamere ili slike aparata???
Kamere naravno. Zanima me kakve su slike iz prve ruke. Na Mi Max je kamera preko dana ok, ali sve ostalo loša, pogotovo ako je soba uveče i osvetljenje sijalice.
 
Poslednja izmena:
Jačina zvuka u toku razgovora je odlična, e sada ja sam imao iPhone 4, 5, 5s, 6, Se i 6s, nisam imao ni sa jednim problem sa zvukom u toku razgovora.
Ovde mi je na pola podešen fabrički i čujem savršeno jasno i normalno glasno sagovornika.
Ivane, slike su po mom mišljenju, bolje nego one slikane sa iPhone 6s i SE, ne nešto puno, ali bolje.
 
Poslednja izmena:
zamolicu samo one koji imaju nalog da potvrde na prvoj strani ovaj bug, mozda se i neko smiluje i resi problem exchanga
očito je problem do MIUIa.

http://en.miui.com/thread-319467-1-1.html

PS
nista sto treba ljude da odvrati od Mi5S jer je ovo ipak MIUI greška :-devil-: koja se rešava drugim boljim programima ali moć navike je čudo :-devil-:

kazu da radi samo ako je email ujedno i user name a smatram da je to ipak veoma retko :smash:
 
Poslednja izmena:
Jačina zvuka u toku razgovora je odlična, e sada ja sam imao iPhone 4, 5, 5s, 6, Se i 6s, nisam imao ni sa jednim problem sa zvukom u toku razgovora.
Ovde mi je na pola podešen fabrički i čujem savršeno jasno i normalno glasno sagovornika.
Ivane, slike su po mom mišljenju, bolje nego one slikane sa iPhone 6s i SE, ne nešto puno, ali bolje.

Ako držiš na pola to je odna odlično. Možeš li da postaviš par slika na flickr/google drive/dropbox tj. šta koristiš? Zanimaju me najviše u uslovima slabije osvetljenosti. Stan, kafić, hodnik zgrade, noćna... može i neka dnevna. Malo sam nepoverljiv prema noćnim slikama i slikama u uslovima slabije osvetljenosti prema Xiaomi.
 
Ne koristim ništa od navedenog, ali kada budem imao vremena slikaću i okačiću ti već nekako.

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Tesko da moze da pravi neka cuda u uslovima slabijeg osvetljenja, tu se i najbolje kamere na telefonima muce a ovaj model ipak nema OIS, sto mi je jako cudno s obzirom da je naslednik modela koji ga ima.
 
Betz obzira sto nema OIS, taj automatski softver radi dobar posao.
 
Cekajte - Mi5s nema ois a Mi5 ima?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da. Mi5s ima sve isto kao pixel sto se tice kamere sem naravno kvaliteta slika i videa.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Da. Mi5s ima sve isto kao pixel sto se tice kamere sem naravno kvaliteta slika i videa.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ja sam zaista prezadovoljan i videom i slikom! Evo sada mogu slobodno da kazem da pravi bolji video i sliku od iPhone 6s, njega sam koristio pa mogu da poredim, za ostale modele ne znam.
 
sinoc, silom prilika, 4 sata sam bio napolju (22-02) i koristio telefon i otisak prsta radi bez problema.
Prijave da lose radi na niskim temperaturama izgleda da nije za tem. sa naseg podrucja tj do -20ak :-devil-:
Za Sibir i severni pol ne garantujem :p
 
Daj neki screenshot baKterije da vidimo i to kako je, na onom RN 3 Pro je ludilo koliko je dobra, uvek oko 8 sati SOT za preko dan korišćenja, uglavnom WiFi, osvetljenje na oko 50% automatski.
 
@ZAP cestitam na fonu.Gde si uzeo,koliko love?
 
11.11. Aliexpress topone prodavnica (tada su cene bile normalne :-devil-:)
DHL-om za evropu sa kuponima oko 320€
 
Poslednja izmena:
pa taj SOT je sa romom kojim je dosao

posto sad koristim eu nedeljni i to se menja od roma do roma

a ukljucen je bio wifi, bluetooth i m. prenos podataka sve vreme :p

otprilike 4-5 sati 2 dana
naravno može i 1 dan ako ga pritisnem ili resim da se igram malo vise :-devil-:
 
Znaci za jedan dan bi trebalo da moze 6 sot-a, ako za dva izadje na 4-5?
 
Interesuje me iskustvo kupovine pre AExpressa, da li se plaćaju neki dodatni troškovi, tipa poštarine i slično,
pošto sam tamo video dosta dobri futrola za telefon, a koštaju nekih 3-4$. I ako se preko njih naruči za koliko to stiže Srbiju?
Hvala.
 
Piše shipping tu ako piše free onda je free, ako piše neka cifra onda na cenu futrole plaćaš tu cenu.

Što se tiče isporuke. Od 15 do 60 dana. To ti niko ne može reći kad će stići.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I ne narucujes više od 2 futrole od istog proizvođača odjednom jer carina hoce da globi pod opaskom da si narucio za preprodaju.
 
Screenshot_2017-01-11-23-40-04-735_com.miui.securitycenter.png

napunjen oko 0:00h
ceo dan akan 2-3 sata razgovora,
Wifi, bluethoot, GPS, mobil data non stop

Wifi 90% vremena

i slika je oko 23:40 :-devil-: znači 1 dan :D
 
Nazad
Vrh Dno