Šta je novo?

Xiaomi Mi 5s/Mi 5s Plus

pa ja bi se pro obratio direktno njima i pitao ih a ako oni ne salju preko GB onda tražiti one kod koji piše da nema dažbina za EU. Vodi računa da i kod top one nisu svi telefoni bez dažbina već samo oni kod kojih je to naglašeno tj slika telefona sa natpison bez dažbina za EU!!!!

@fkloznica
ne piše nigde ali su naznačili ;-)

https://xiaomiui.ru.aliexpress.com/...zJd3Ub36yqLmw73iUee3mCRJtPuAQwjVbQaAmLj8P8HAQ
 
Evo postavili su cene. Mi 5s 260 dolara, verovatno ovaj od 32GB RAM-a i 4GB ROM-a, a Mi 5s Plus 340 dolara od 4GB RAM-a i 64GB ROM-a.
Pitao ih ja da li salju pakete za Evropsku Uniju preko Velike Britanije, a on mi odgovara "Hello, to help u avoid a payment of the custom tax we can declare a parcel with a price not lower then 60$ and only as a cellphone", a da ga pitam opet isto pitanje msm da ne vredi. :)
 
Pa taj mi5s jedini i valja 4gb/32gb :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Najbolja verzija 4/32gb se pojavila u Srbiji. Cene od 295 do 305e.
Vladimir matori je u priči :)

Da je crne boje sutra bih odradio zamenu 5x za 5s ;)



Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
A sta je sa pričom da ne podržava Lte na 800Mhz, doduše vidim da ni Redmi Note 3 Pro ne podržava a nosio sam telefon ceo dan i nikakvih problema sa internetom nisam imao.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Zavisi na kojoj si mreži . MTS ne zna šta je lte800 a VIP ima 30% stanica na lte800.
Najveći problem je sa Telenor-om jer oni furaju uglavnom 800

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Na Vipu sam a telefon smo uzeli za caleta pa dok ne sredim softver je kod mene i oduševljava me sve sem kamere a taj Mi5s duže vreme merkam i uzdisem zbog price o Lte 800Mhz ali sam skontao da mi to ama baš ništa ne smeta i vrlo sam blizu kupovine Mi5s.
 
Poslednja izmena:
Najbolja verzija 4/32gb se pojavila u Srbiji. Cene od 295 do 305e.
Vladimir matori je u priči :)

Da je crne boje sutra bih odradio zamenu 5x za 5s ;)



Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
da ali mene je 320€ izasla verzija 4/128
 
kupljen na aliju

Sent from my mobile
 
Na Vipu sam a telefon smo uzeli za caleta pa dok ne sredim softver je kod mene i oduševljava me sve sem kamere a taj Mi5s duže vreme merkam i uzdisem zbog price o Lte 800Mhz ali sam skontao da mi to ama baš ništa ne smeta i vrlo sam blizu kupovine Mi5s.
Ima veze kako nema. Uzmeš LTE band 20 telefon i skoro stalno si nedostupan, 3min uspostavlja vezu i slične korisničke uživancije.
 
Ceo dan mi je kartica, imam preko 150 min razgovora, poziv na čekanju sa Redmi Note Pro 3 LTE 2/16Gb I am a bas nikakve problem primetio nisam a spartao sam uzduž i popreko po Beogradu,tako da sto se mene tice nedostatak podrške za Lte 800Mhz osetio nisam.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
marko_ns je bio sarkastican
 
veoma prosto, prosle godine sam kupio RN2 pa sam shvatio da to nije najbolja opcija
 
Pa zato i kazem.. Ovo je najbolja opcija za kupiti u Srbiji. Oni si "izbegli" carinu i ustvari ti tu razliku placas njima umesto "drzavi" .
Doduse upola manje ali ajde ;)
 
oni su ga kupili u madjarskoj I uzeli afu nazad (bar vecina njih na kp)

Sent from my mobile
 
To je nebitno ..
I dalje su nelegalno izbegli pdv i carinu na nasoj granici. :)

Mislim to verovatno radi jedna ekipa a ovi preprodavci svi kupuju od njih pa raznose dalje
 
3x ura za ekipu, ovo ovde nije ni D od države, ovo je banana republika, zemlja ludila i bezakonja, i da su rad i disciplina na ceni imali bi viši standard i šetali Pixele, ali pošto se ide po principu nepotizma i *****izama raznoraznih u svim sferama života, uzimamo kineske kopije evropskih flagship telefona koji su za dlaku iza najboljih modela po karakteristikama, ali su layouts​ 2-3 x jeftiniji i snalazimo se uz pomoć ekipica, svak na svoj način da uz što manje talasanja već opterećenog i izmucenog kućnog budžeta nabavimo pristojne telefone. Živela Smiljana, Vera, Vladimir i ostali :p i braća Kinezi sa jeftinim modelima
 
O jbt otkrio si toplu vodu :)

Ali riba smrdi od glave ,prvo da batica vodje zavrsi u tvorzi pa cemo lako sa ostalom boranijom. ( pored batice ima tu jos kandidata npr mobtel ,rom sa tetovazom na grudima , ljubitelj mladih kosarkasica , 1000e za akcije , covek koji je prevario hag itd itd )

No da ne idemo u off zbog poena pot. :)
 
Poslednja izmena:
Slažem se, spisak zaslužnih je podugacaak jer je ova vlast najveći neprijatelj ovog naroda, nego da nadjemo kanal kako što lakše da doplivamo do ovih telefoncica i nastavimo da uzivamo u Kinezima i Kineskinjama :p
 
Meni bi danas trebala da stigne 4/32 GB verzija iz Subotice za 295 evra. Taman je izasao i global rom, gde ces bolje. :D
 
Daj na PP link, savet, gde od koga... :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Jel ima neko iskustva sa mi5s plus? Kakva je kamera, baterija, kako radi? Koliko se izblaci sot odprilike? Kakav je fabricki rom i jel ima CM? Hvala.Pozz
 
Poslednja izmena:
Mislim da niko nema mi5s +. A kamera je lošija nego na običnom mi5s.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ima veze kako nema. Uzmeš LTE band 20 telefon i skoro stalno si nedostupan, 3min uspostavlja vezu i slične korisničke uživancije.
Pa onda ispada da svi telefoni koji se zvanično ovde i u Evropi prodaju ne rade, odnosno rade kao što si napisao.
 
Poslednja izmena:
Ajde jedno pitanje, na MTSu radi ok ovaj Mi 5 i 5s?
Bas se dvoumim koji Xiaomi da uzmem, razmisljao sam i o Meizu, ali nisam pametan.
 
Nazad
Vrh Dno