Šta je novo?

Xiaomi Mi 5s/Mi 5s Plus

Je l' od izlaska telefona bio neki update koji je sredjivao kameru..? Na pocetku, low light slike su bile prilicno slabe...

Moto Z + TapaTalk
 
Ne znam. ja koristim xiaomi.eu nedeljni rom

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Svidja mi se telefon i presao bih na njega sa nexusa 5x. Cuo sam da crkavaju ploce, jel to tacno?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
A steta bas dobre specifikafije za 300e.. Al opet ne zovu ih dzabe kinezi, moraju nesto da useru.

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Da ali je xiaomi po tome specifičan :) bolje napravi Redmi liniju od flagshipa.
Mada neće ni ta kamera biti problem kada ruje otkriju gde moze da se naruči original zamenska kamera

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Lepo uzmeš telefon sa godinu dana garancijom i ne brineš. Ako nešto ima felerično to crkne prvih dana, nedelja korišćenja. Iako prvi put čujem ovo za kameru. A to se dešava i na S7, mojoj svastici S7 izgoreo ruku, na drugom novom S7 uređaju je nedostupna sve vreme i sam od sebe se resetuje, sada je dobila 3. novi, pre dva dana. Plaćen u Telenoru na rate 104k. Tako da je to sve individualno. Telefon je bruka dobar.

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sta, zaglavi se fokus kod kamere ili? Jel' to hardverska greska ili moze da se sredi softverski nekako?

Sent from my Xiaomi Redmi Note 3 SE
Za sada je hw. Kažu neki da proradi kada se zagreje mob.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Bem ih sve straga, hiperprodukcija je dovela do toga da svi brljave i da im se proizvodi svako malo kvare, bez obzira low budget ili flagship klasa da je u pitanju :-(
 
pa bar kamera nije njihov prozvod pa ne možete njih kriviti ako se kvari kamera :p

zašto gledate ruse koji telefone koriste na -40 do -50 stepeni pa na toj temperaturi ni termometri ne rade :-devil-:
 
Ima i tu istine :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Au kakvo je smece sve postalo, ne moze covek da izabere telefon, mora da se bira kao zenu da kupujem...
G4 crkava, mi5s crkava, jos 20 telefona crkava... znaci sta god da se uzme, ima da crkne

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pa da smo u zemlji koja je uređena i gde su prosečne plate 2000e to te ne bi ni zanimalo.
Uđeš u radnju iskesiras mob koji ti se najviše sviđa i teraj dalje.. eh

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Lepo uzmeš telefon sa godinu dana garancijom i ne brineš. Ako nešto ima felerično to crkne prvih dana, nedelja korišćenja. Iako prvi put čujem ovo za kameru. A to se dešava i na S7, mojoj svastici S7 izgoreo ruku, na drugom novom S7 uređaju je nedostupna sve vreme i sam od sebe se resetuje, sada je dobila 3. novi, pre dva dana. Plaćen u Telenoru na rate 104k. Tako da je to sve individualno. Telefon je bruka dobar.

Sent from my MI 5s using Tapatalk

Gde to ima sa garancijom od godinu dana ?
 
Za sada ne crkava.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Gde to ima sa garancijom od godinu dana ?
Preko KP kod Smiljane, ne dobiješ papir ali žena ima skoro 500 ocena pozitivnih a u komentarima i pohvalama se može videti da je menjala ljudima telefone i vraćala pare, a moj burazer je uzeo caletu Redmi Note 3 Pro, imao problem koji je žena razrešila u trenu, bez jajarenja. Žena se ne razume u telefone, očigledno je paravan za nekoga ko posluje korektno i fer.
 
Ne mogu da je nadjem na kp, aj sibni na pp link ako ti nije tesko :)

Edit: nasao sam je :)
 
Poslednja izmena:
Nazvala ga je Redmi 5s :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Da :D Jel na kraju ustanovljeno dal ima gorila glass il ne ? :D

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Ne zna se ništa . Čeka se neki pravi test na netu

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Tako je. Smiljana je jako ljubazna i korektna zena. Objasnila mi je za ne daj boze da se ne brinem.
Posaljem telefon i resava se sve na ovaj ili onaj nacin.
 
Ljubazna i korektna, a nema pojma oko telefona i sta prodaje.
Ja od takvih ne bih nikada kupio nista.
Meni je strasno kada neko za "kuvani kineski rom" tvrdi da je zvanicni i pri tom kaze "javice ti Kinezi kada izadje nova verzija"...
Toliko o njenom znanju.


01010010 01000101 01000100 01001101 01001001 00110100 01010000 01010010 01001001 01001101 01000101
 
Ne znam doticnu, niti sam kupovao telefone od nje. Ali koliko sam gledao kineske telefone na KP svi dolaze sa tim global stable rom, svaki oglas ima isti rom i svi kazu da nije kineski. Bio to Vladimir, Smiljana, ili neko treci.
Cak sam i siguran da 90% njih ne znaju sta prodaju, posebno oko kineskih telefona. Bitnije je da uvaze garanciju i ne zaje^u, a za informacije oko telefona ima forum i google pa se svi mozemo raspitati sve.
 
Pa nije bas tako, vecina njih tvrdi da se flesovanjem original rom-a gubi garancija...
Toliko o tome da nema veze...
A te garancije, vec sam pisao sto puta...
Moze sa njima....hmmm....
Sve je to usmeno od dobavljaca(garancija), ali vi verujte u njih...
Gledajuci tako, kupi kod Pere i posalji njoj telefon, isti je dobavljac...a sve mi se cini da ti prodavci zapisuju IMEI i SN da bi znali jel tel. njihov...Ali necu u off...
Nije to za ovu temu...

01010010 01000101 01000100 01001101 01001001 00110100 01010000 01010010 01001001 01001101 01000101
 
Poslednja izmena:
Znam dvojicu ljudi kojima je uvazila garanciju, zlu ne trebalo. Jedan je dobio drugi telefon, isti nov, a drugi nazad novac.
Zaista je dovoljno od nje, a da ne zna o telefonima nista i to isto stoji, cak ne zna ni nazive telefona i sta prodaje...
 
Pa dobro i to je za pohvalu. Ako postoji i 20% sansi da ti nekako popravi mob a taj sa "garancijom" kosta 10e vise od onog bez nje onda se odgovor na pitanje sta je bolje sam namece :)
 
Nazad
Vrh Dno