Šta je novo?

LeEco Le Pro 3

Čim ga prodaju u Americi, verujem da će uskoro biti i CM za ovaj telefon, kao i drugih custom romova.
Ja lično ne bih nikada ni koristio ta Kineska cloud rešenja.
 
Biće sasvim sigurno, pušten je source i za njega. Kažem, nije mi zanimljiv zbog one dve stvari gore navedene... Uopšte mi nije jasno zašto odjednom single SIM. A još manje zašto nema Band20 na S821.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Videli da tako radi Samsung za svoje modele koje prodaje u Americi, pa onda i oni (po narodnoj "videla žaba da se konj potkiva....").
 
Dobro, 100$ jeste mnogo, ali sam spreman da platim 50$ više za bolje trajanje baterije. A i više mi se sviđa ova gold boja u odnosu na pink gold (bar na slikama).
Kome je bitniji kvalitet kamere i ekran u odnosu na bateriju, onda je svakako bolji izbor X820.
 
Poslednja izmena:
i sta sad za 11.11?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Lik nema pojma, prvo, naravno da postoji taster "clean all" za recent applications, to što on ne zna ne znači da ga telefon nema, drugo, play servisi i prodavnica se instalira ultra lako, samo treba da skine aplikaciju sa EUI prodavnice i pokrene je. Treće, ukoliko želi da ima teme i pozadine mora da promeni region na kineski, sve kineske aplikacije može da zamrzne bez root-a, EUI launcher je odličan ukoliko vam ne smeta što nema app drawer, čak i live sadržaj može da se ugasi da ne prikazuje, kamera je odlična napolju i auto fokus radi odlično, a u low lightu ne valja ništa...itd da ne dužim previše, jedan od glupljih reviewa
 
Autofokus pri snimanju klipa radi odlično ?
Meni se Nemac sviđa ,čak šta više za sw imamo sličan ukus tako da mu verujem šta priča . Ruku bih dao za leeco hw sa raspalim miui koliko mi se ovaj njihov eui skin ne sviđa :)
Lično meni najružniji skin od svih Kineza.. možda je samo onaj oppo skin od pre 3god bio ružniji

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni su kriminalne velike ikone i 4x4 drawer i sto to ne moze da se menja. U odnosu na rezoluciju i velicinu ekrana kriminalno izgleda, bar meni. Ovo ostalo i ajde nekako da se proguta, mada kineske teme i ikonice su sve u transformers stilu...
 
Meni lično se dopadaju recenzije što radi onaj Nemac. Npr. imao sam Honor 5x; smatram da ga je prilično dobro opisao.
 
Autofokus pri snimanju klipa radi odlično ?
Meni se Nemac sviđa ,čak šta više za sw imamo sličan ukus tako da mu verujem šta priča . Ruku bih dao za leeco hw sa raspalim miui koliko mi se ovaj njihov eui skin ne sviđa :)
Lično meni najružniji skin od svih Kineza.. možda je samo onaj oppo skin od pre 3god bio ružniji

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Nisam mislio pri snimanju, to je tako na letvama uvek bilo, mislio sam na ovo što je rekao da su fotografije na ekranu telefona navodno oštre dok je na kompu fokus mek. Ili on ima neki feleričan primerak ili ne ume da fokusira lepo.
Što se eui-a tiče, već sam nekoliko puta rekao da mi je skroz ok, možda malo previše ios fazon, ali mi je ok. Možda je to zato što je meni stock Android odvratan i one ikonice za mrežu i WiFi i sve mi je odvratno ali to je već subjektivna stvar :)
Meni je bitno da se telefon ne restartuje, da ne baguje, da sve radi tečno i lepo, za sada mi eui završava sve to i stock rom plus nova prime plus root mi se pokazao kao najbolje rešenje :)
 
Vidim da je tema zamrla ima ki neko da koristi tel.Ja sam ga preključe uzeo ,bateriaj extra sa 56 % na 17 % izvukao sam 4h i 6 min SOTa.Na telefonu sve leti ,verzija softveta koja je stigla uz telefon je EUI 5.8.017S bez kineskih aplikacija i sa Google prodavnicom
 
Fenomenalan telefon, samo mu je kamera u slabim svetlosnim uslovima loša, ne poseduje optičku stabilizaciju što je stvarno sramota za telefon te klase,sve ostalo vrh! Baci mu miui i biće još bolji!
 
Fenomenalan telefon, samo mu je kamera u slabim svetlosnim uslovima loša, ne poseduje optičku stabilizaciju što je stvarno sramota za telefon te klase,sve ostalo vrh! Baci mu miui i biće još bolji!
Pa i nema potrebe za optičkom kako vidim na Xiaomi mi5 se i nije pokazala nešto,sve u svemu korisna je kod video zapisa,kod fotografisanja nema nikakvu upotrebu.Nego kako se troši ovde baterija nikako da je svučem do kraja evo uđe u treći dan sa 4 h sot-a
 
Nadam se da će bar sada malo više da padne cena trojci, kao Max dvojci
 
Mozete li mi reci jel ovo original Leeco i jel moze da radi kod nas, nisam bas u toku sto se tice frekvencija nasih mobilnih operatera.
https://m.aliexpress.com/s/item/32827620494.html?spm=a2g0n.search-cache.0.0.7f25570fJukN69
U oznaci je Leeco S3 626 i ima 4gb rama i 21mp kameru. Na nekolikobmesta nalazim ovaj model a uglavnom na drugim mestima S3 ima oznaku 522 i 3gb rama i kameru od 16mp.

Jeste original i radiće u Srb ali koliko vidim prodavac je bez ocena a ima radnju dve godine.

Vidi ovde a svakako je i jeftinije.

Ako imaš paypal plaćaj sa njim pošto ti je to dodatna zaštita.
 
Hvala ti puno. Ne koristim peypal ne secam se vise ni sifre. Koristim intezinu Viza karticu i nisam do sada ima problema prilikom kupovina sa Alija. Ali marucicu sa linka koji si mi poslao.
Bilo mi cudno. Svi S3 na recenzijama su sa 3gb i 16mp kamerom. Reko da nije ovaj jaci neka kopij :)
 
Pozdrav ljudi,

Pre tri dana mi je stigao telefon LeTV LeEco Le S3 X626, kupio na geekbuying-u, stigao posle mesec dana, nisam platio carinu i telefon za sad odlicno radi. Hteo sam da vas pitam da li znate gde mogu da nadjem ili narucim maskicu i zastitno staklo za ovaj telefon? Ne bih da narucujem opet iz Kine i da cekam mesec dana :)

Ja se izvinjavam ako sam promasio temu, moj telefon nije Pro 3 model vec obican Le S3 ali ovo je jedina tema koju sam uspeo da nadjem.
 
Ja sam takodje kupio isti telfon(Le S3 X626) na istom sajtu. Bas mi je brzo stigao. Telefoniranje, Wi-Fi i primanje SMS-a radi normalno, a 3/4G internet i slanje SMS-a ne funkcionise. Da li mozda neko zna zasto se ovo desava? Pokusao sam da promenim APN podesvanja, ali nije pomoglo.
 
Kod tog modela ima dosta da se čačka dok se ne sredi.
Ima objašnjenje na forumu telekineza.

Sent from my x600 using Tapatalk
 
Da li neko ima Leeco le pro 3 (x650) i ako ima, da li ima nekih funkcionalnih romova? Uskoro treba da stigne (nadam se do kraja januara :) ) pa da se spremim sa gradivom na vreme :)
 
Poslednja izmena:
Ne, kao što sam napisao Le Pro 3 je X720(i X727 kao USA verzija).

Le Pro 3 AI (X650) kao i Le Pro 3 Elite (X722) su drugačiji uređaji.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno