Šta je novo?

LeEco Le Pro 3

Ja sam se najviše zbog toga i odlučio da prodam OPO. Smučilo mi se nošenje dva telefona. Ovo mi je prvi dual SIM i pošto moram zbog posla 2 broja, pitam se kako sam do sada funkcionisao bez toga. Preporođen bukvalno. Ovo takođe oko zvanja sa 3G, super stvar.

Nema šta da prelamaš, ako ti je dovoljna baterija na X820 tih 70$ potroši na nešto pametnije. Ako ti baš baš treba jača, onda je opet jasno. Naravno, ako 3 dobije CM13 a valjda će.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Malo mi je komplikovano sada. Moram da sačekam sa poručivanjem kraj ovog ili možda početak narednog meseca; videću do tada koliko će koji da košta, a i da li će biti nekih vesti za CM13. Pored EU, imaću možda opciju i preko Australije, što je i najjeftinije. Nema potrebe za DHL i sl., već običan, free, China post. Tamo ne plaćaju dažbine za artikle u vrednosti do 900AUD :) U tom slučaju bi bio kod mene u Decembru...
 
Ja bih decembar mogao da čekam samo ako me zamrznu i odlede to jutro kad treba da dobijem telefon :D

Šalu na stranu, sada je svakako najpametnije sačekati kraj meseca, biće sigurno akcija na Aliju pa možda se i ukaže neka dobra prilika. Mada i ovo, X820 za 220$ total. Nerealno.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Rus mi odgovorio da će o dual sim opcijama o kojima sam ga pitao pričati u videu o kompletnom testu telefona.
@fkloznica Pošto možeš da ga razumeš, prenesi molim te šta bude rekao u vezi toga.
 
Evo opet ovaj bot. Čije li postove sad kopira...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Pa da izgleda kao da ekran ide skroz do ivice :D

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Kinezi izgleda vole te stvari :)
Ali opet je teško naći manu telefonu sa specifikacijma koje ima i ceni po kojoj se prodaje.
 
Uživa ne izgleda loše, bar meni, uopšte. Ali da su hteli da time pokažu tj slažu da ekran ide do ivice, jesu. Kinezi :)

Ali što kažeš, obzirom na cenu...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Dobio sam još jedan odgovor vezano za dual 3G za ovaj telefon:
You can have two 3G card standby but only one connected to cellular data.
 
Pa to je to onda, isto kao i X820.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Softver koji voli da ubija procese je najveća mana kod oba uređaja...
 
opa znaci global rom uskoro :)
e ovo je vec totalno druga prica...
 
Evo jedan detaljniji review. Čovek dobio 11h SOT :)
link
 
11 sata,ali minimum brightness,wifi i uključen airplane mod.Pa moj Redmi Note 3 Pro bi izvuko 15-16 sata lagano [emoji2] Ako ova mašina može da izvuče 4,5+ sot-a normalnog korišćenja biće sasvim dovoljno,jer mislim da retko ko ne stavlja telefon na punjač pre nego što legne da spava.
 
Ako X820 izvlači toliko a izvlači, ovaj može samo više...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Verzija za USA single sim??

Screenshot_20161020-110429.png

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
verge , first look


[youtube]BF7L8b7kDH4[/youtube]



svi udjose na usa trziste sem xiaomia :)
 
koliko apa je neko rekao da ce da.kosta 11.11 neki popusti na aliju?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Šta su ape?

Sent from my Redmi Note 3
 
Steta sto salju samo u SAD, ova verzija 4/64 je znatno skuplja u Kini od 4/32
 
Da ali ova USA verzija je single SIM plus ne podržava LTE800 tako da, za moj ukus, to već nije interesantno...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Sada sam probao ove virtual glasses na x600 i extra stvar a na lemax2 zbog rezolucije bi bilo još bolje.Le3 pro biće interesantan kada padne cena blizu le max2 pro.


Sent from my x600 using Tapatalk
 
Ima USA verzija i prednosti kao sto je softver bez kineskih gluposti i dodatnih 5TB memorije na LeCloud
 
Nazad
Vrh Dno