Šta je novo?

LeEco Le Pro 3

Babadook

Cenjen
Učlanjen(a)
05.12.2014
Poruke
1,309
Poena
100
Jos jedan kinez i te kako vredan paznje,najpre zbog ovoga:

Apparently, the Le Pro 3 will start at 1799 Yuan ($270) in China for the 4 GB RAM / 32 GB storage model, which is identical to the 1999 Yuan ($299) 6 / 64 GB variant in every other regard. There's also a couple of special edition models with 4 GB RAM / 64 GB ROM for 2499 Yuan ($375) or 6 GB / 128 GB for 2999 Yuan ($450).

LeEco Le Pro 3 smartphone was launched in September 2016. The phone comes with a 5.50-inch touchscreen display with a resolution of 1080 pixels by 1920 pixels at a PPI of 403 pixels per inch.

The LeEco Le Pro 3 is powered by 2.35GHz quad-core Qualcomm Snapdragon 821 processor and it comes with 4GB of RAM. The phone packs 32GB of internal storage cannot be expanded. As far as the cameras are concerned, the LeEco Le Pro 3 packs a 16-megapixel primary camera on the rear and a 8-megapixel front shooter for selfies.

The LeEco Le Pro 3 runs Android 6.0 and is powered by a 4070mAh non removable battery. It measures 151.40 x 73.90 x 7.50 (height x width x thickness) and weighs 175.00 grams.

http://www.gsmarena.com/leeco_le_pro3-8344.php

562b314e44e399ceeb677abd6367bd3b.jpg



Sent from my iPad using Tapatalk
 
Kad mi bude stigao pišem utiske iz prve ruke :)
 
Drugar mi je u Kini još dve nedelje, tel bi trebao da se pojavi u prodaji 27-og tako da ako sve bude bilo kako treba on mi kupuje i donosi :)
 
Mašta verovatno još uvek, ali ne zadugo. [emoji1]
 
Meh... 340$ za 4/32 a X820, 230$ za iste spec. Tj 110$ za to koliko je 821 bolji od 820.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Lemax2 je sigurno bestbuy trenutno samo nikako da neko stavi screenshotove o potrošnji baterije

x-600
 
Pa kačio sam u temi tamo, zar nije dovoljno? Mislim mogu ja da testiram šta god ako vas nešto specifično interesuje.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Pa interesuje me npr napuniš bateriju, koristiš uobičajeno i kada dođe na 15-20% ne mora manje okačiš vreme ekrana i onu grafiku.Samo to ništa više.

x-600
 
Ok napraviću i to. Ono što sam kačio je maksimalno opterećenje tj nonstop korišćenje bez gašenja ekrana. No iskustvo za ovih 10tak dana je, izdržava ceo dan zahtevnije upotrebe bez problema.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Super,hvala unapred .Ja sam sa x600 prezadovoljan ali gospođi se sviđa mnogo i za sada odnos lova/dobijeno na no1 je lemax2 pa čekam onaj popust 11.11 ili da naručim kod šuraka u Sloveniji bez carine.Sviđaju mi se mnogi i ovaj le pro3 i mi5s ali ionako menjam na godinu dana pa što bi davao toliku lovu.

x-600
 
The LeEco Le Pro 3 went on sale in China yesterday and no less than 3.5 million people pre-registered to purchase it. Therefore, it’s no surprise that LeEco’s new Le Pro 3 sold out in just 15 seconds.

LeEco didn’t sell out of a few hundred or even a few thousand units, but they sold out of their entire first batch of phones, a whopping 500,000 units!

Starting at 1799 yuan ($269), the Le Pro 3 utilizes the Qualcomm Snapdragon 821 and a minimum of 4GB of RAM, outperforming both the OnePlus 3 and the ZTE Axon 7 in price/performance alone. And those who need a replacement phone having returned their exploding Samsung Galaxy Note 7s have the option of paying less than a third of the Note 7 for very similar specifications.

Review units have not been sent out yet, so we cannot comment on how well the phone performs or if there are any potential issues, but we definitely have high hopes.

http://www.gizchina.com/2016/09/29/leeco-le-pro-3-sold-out/
 
Koje su mane ovog mobitela i kakva je kamera u usporedbi s Xiaomi Redmi serijom?
 
Slične karakteristike ima sa mi5s a sa redmi ne može da se poredi jer je viša klasa.

Sent from my x600 using Tapatalk
 
Trebalo bi da je ok.. ima svoju grupu na onoj ruskoj mreži vkontakt.
Dosta je valjao meizu telefona rujama.
 
Ima i kupon 3usd :)
Nema kod njega opcije slanja za EU bez poreza. Teško da bih se usudio da poručim ovde, dočekali bi me na penal na carini :)
Ali dobro, lepo je da mu brzo pada cena, pa će se naći već povoljno.
Taman ću do tada da udomim RN3pro...

Edit:
U kratkim crtama zvučnici kao na ip7,htc10 ,kamera nema autofokus dok snima video ,kamera osrednja.
Čeka se full review
Jeli znaš dovoljno Ruski da ga upitaš da proveri da li mogu obe sim kartice da budu istovremeno na 3G (da ne mora ono standardno - jedna na 4g/3g a druga samo na 2g)? Kao što to može na Le max2.
 
Poslednja izmena:
Jeli znaš dovoljno Ruski da ga upitaš da proveri da li mogu obe sim kartice da budu istovremeno na 3G (da ne mora ono standardno - jedna na 4g/3g a druga samo na 2g)? Kao što to može na Le max2.

Gde znam čoveče ,razumem samo šta pričaju ,i to ne svi youtuberi nego samo njih 4,5 :) valjda mi odgovara njihov glas ,ebem li ga :)

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=771460&st=300

Prati ovu temu ,mislim da na poslednjoj strani pišu nešto o dual Sim.
 
Koliko razumem, pisu da za razliku od X820 ovde nije druga kartica kako doduse oni pisu na 4g? Tako nije ni na X820. Mada cenim da niko od njih jos nije ni video telefon :D
 
Mislim da samo max modeli imaju ois i obe kartice na netu ...

Sent from my x600 using Tapatalk
 
Nisu ni na X820 obe u isto vreme, pricamo o tome da li je druga kartica na 2G ili na 3G. Na X820 je druga na 3G tj ako je dostupan 3G signal uvek zoves sa 3G. Kod 99% drugih telefona je druga na 2G only a prva se seta 2G/3G/4G.
 
Meni je neki lik na YT, koji je radio unboxing, odgovorio sledeće: "As I know Both of the SIM in Le PRO 3 can handle 3G network simultaneously, but with 4G only one SIM can get the connection."
Mada očekujem još neki review, da opet to pitam.
Za CM se nadam da će da bude u skorijoj budućnosti :) Verujem da će biti dosta kupovan telefon...

edit:
Poslao sam i ovom Rusu mail sa pitanjem, na Engleskom doduše, videću hoće li odgovoriti.
 
Poslednja izmena:
Ako je tako, to je kao za X820.

Za CM, valjda. Mada znajući da Leeco neda source...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Inače, ne na 99%, već pre na 99.99% dual sim telefona jedna kartica mora da bude na 2G.
Za sada sam pronašao da 3G na obe kartice radi na OP3, Xiaomi Mi5, Sony Xperia X Performance, Le Max 2 (zahvaljujući @Darko1290).
 
Poslednja izmena:
Ko često koristi drugi sim to je stvarno velika prednost, kvalitet zvuka na 2G je tužan. Srećom, ja koristim drugi sim samo 10-20 dana godišnje dok sam na odmoru, pa mi nije toliko bitno.
 
Recimo da mi to nije presudna stvar, ali da definitivno je prednost. Tj hajde da preformulišem, na papiru, pre kupovine mi nije bilo važno ali ovako, počinjem da uviđam prednost jer da, kvalitet zvuka pri razgovoru 2G vs 3G se itekako oseti.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
To je prelomilo u mom slučaju. A OP3 mi je ipak preskup. Samo još da prelomim između LeMax2 i LePro3... :)
Meni je "druga" kartica praktično glavna. To mi je službeni broj i većinu razgovora obavim preko te kartice, na 2G mreži. Svakodnevno imam probleme sa time, čak toliko da sam u jednom trenutku počeo da razmišljam da opet počnem da nosim dva telefona (što je užas :) ).
 
Nazad
Vrh Dno