Šta je novo?

Telenor, VIP, MTS, MVNO: predlozi, kritike i sugestije

Kako znas da ja ne znam "uzivo"? Normalno da postoje procedure, nemoj da mislis da je samo u telenoru potrebna sifra :) Kako znam je nebitno i necu o tome da pisem, bitno je da znam, da ne znam nikad ne bih pisao o tome. Ti ne znas da je Telekomov dc bolji :)
Jedini koji se glupirao i trolovao si ti, i u ovoj i u jos najmanje jednoj temi :)



Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
naravno da ne znam jer znam da je lošiji :)

uostalom, spisak klijenata oba data centra govori sam za sebe ;)
 
da da da, i onda je mrmot zavio cokoladu u foliju :)

nije los telenor samo gde su im usluge ako im je toliko dobar DC? ne vidim ih, nema ih :)
sem telehousinga i to mozda :)

umesto toga nude satove za decu :D
 
zar ti i to što ne oglašavaju tu uslugu na sva vrata kao konkurencija a mnogo je duže pružaju ne govori nešto?

možda tebi ne, ali ozbiljnim klijentima svakako da:)


Jedini koji se glupirao i trolovao si ti, i u ovoj i u jos najmanje jednoj temi

nije trolovanje kad se neko ne slaže sa tobom i tvojim proizvoljnim klinačkim uverenjima. nije trolovanje ni kada raskrinkavaš nazovi "obične nezadovoljne korisnike" koji su u stvari na platnom spisku neke od kompanija o kojima se radi.

trolovanje, i to pravo trolovanje, je kad nemaš normalan posao, nego ti je posao da otvaraš ovakve teme po forumima, da usmeravaš vodu na određenu vodenicu, da trivijalizuješ tuđe uspehe, a da pokušavaš da nametneš pogled po kome je tvoj klijent ili poslodavac bolji od drugih. trolovanje je kad otvoriš nekoliko naloga u tu svrhu, pa smaraš sa nazovi dijalozima koji su providni i smešni.

nađite bre ljudi normalne poslove, manite se telemarketinga, teleuterivanja dugova i forumaškog oblikovanja javnog mnenja. ne samo da nećete bog zna šta zaraditi, nego smarate za tri medalje, a pošten svet će vas svakako oduvati i prozreti.
 
druze oni vecinu stvari koje sam naveo ne nude, o cemu ti pricas?? :D kako to do sad nisi ukapirao ili mozda nisi u stanju da ukapiras? DNS hosting i virtuelne servere itd. telenor NE NUDI.

ozbiljniji imaginarni klijenti za koje ne znas ko su? :D ja sam ti lepo sve vec naveo o tome, sve crno na belo

trolujes- odgovaras na konkretne odgovore zasnovane na cinjenicama na tvoju zajebanciju jos jednom zajebancijom, to je trolovanje :)

ps imam normalan posao ne znam o cemu je tvoj problem, vidis da se ceo petak popodne akam sa tobom na forumu :)
 
ne lupaj gluposti, nego idi u telenor i pitaj pošto je ;)

kao što ti nećeš da kažeš ko te od lelekomovih direktora hefta u žutaru, tako i ja nemam nameru da pričam o tuđim ozbiljnim klijentima. toliko je jednostavno.

to što vi lupetate nisu činjenice nego smaranjac.
 
tebi su smaranjac, dok su velikoj većini cinjenice :) niko me ne hefta u zutaru,
jel to vredjas u nedostatku argumenata kao po obicaju? ;)
 
Poslednja izmena:
samo iznosim svoju sumnju. ili te plaćaju, ili se heftaš "sa gazdom". nema logike da ovako dugo braniš smešnu i neodbranjivu tezu da je ozbiljnija firma ona koja sa deset puta više ljudi radi manji i lošiji posao nego konkurencija, a da nemaš baš ništa od toga.
 
Vredjas.. treba da se smanji broj zaposlenih ali to mene ili moju firmu kao korisnika ne dotice kapiras??
Sutra odeš da zivis npr u nemacku hoces isto tako da biras operatera? E dobar je telekom de ali ima mnogo zaposlenih..bolece te uvo, nego sad si se sad setio toga i samo to isto ponavljas.
Boli me uvo za unutrašnju organizaciju telekoma, bitno je da mi je usluga dobra!
Od 12k u telekom grupi 9k je u srb, to imas na netu...e sad na ovih 1200 u telenoru koliko ima dodatno ljudi koji rade na crno i preko omladinske? Jos pola sigurno. Opet ne znači ni ako cerecis 1200 - 1800 ljudi i ako isti pljuju krv od posla ljudi da je to dobro ;)

Ne branim ja nikog, nego treba neko stati na kraj nebulozama koje pises po forumu.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
omladinske? sumnjam da radi i jedan jedini. davno je prošlo vreme omladinskih, to se danas radi drugačije.

i tako smo od "klasične sprske firme koja ima klasičan srpski odnos prema poslu i korisnicima" došli do toga da tih deset puta manje ljudi pljuje krv od posla.
hajde se prvo dogovori da li su lelnorci srbi lelemudi, ili su srbi mučenici, pa se vrati da ih pljuješ :)

a ja idem da probavam neke nove ideje o dizajniranju rust baza u fortify-ju ;)
 
Koliko si neupucen u materiju nemam reci :)
Norvezani sve po propisu pa i radni odnos hahahaha :)
Nema uopšte zaposlenih na foru za 200-250e, neto = bruto, nema doprinosa, ne bi to norvezani :)
Pljuvanje krvi od posla nije dobro,
Nije dobar ni nerad..ali opet mene to NE DOTICE kao korisnika usluge, sto ti ponavljam sad po 5ti put.
Drago mi je zbog tebe, idi bavi se temama u koje si upucen, poyy

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Uopste ne opravdavam Telenorovo DRANJE (PRESKUPI su), ali jednostavno ne moze nesto sto moze u startu duplo manje da kosta da radi isto kao nesto sto u startu duplo vise kosta.
Ovo uopste nije tacno, i mnoge studije su dokazale da je samo marketing u pitanju, a ako nije regulisano trziste, gde se kvalitet zna i proverava, cak je cesto i gore da se kupi nesto skuplje.

Koliko primera zelis, da prihvatis da nije tacno ovo sto si rekao?

Nije LOGICNO ocekivati da ce isto raditi - ali u kapitalizmu to nema veze. Cak ni farmaceutski proizvodi, koji se najvise kontrolisu (posle vojnih i i NASA proizvoda) su cist marketing za skuplji proizvod. Dokazano ogroman broj puta, a ne pretpostavljeno, od ibuprofena do svega cemu je istekao patent.
 
Koliko si neupucen u materiju nemam reci :)
Norvezani sve po propisu pa i radni odnos hahahaha :)
Nema uopšte zaposlenih na foru za 200-250e, neto = bruto, nema doprinosa, ne bi to norvezani :)
Pljuvanje krvi od posla nije dobro,
Nije dobar ni nerad..ali opet mene to NE DOTICE kao korisnika usluge, sto ti ponavljam sad po 5ti put.
Drago mi je zbog tebe, idi bavi se temama u koje si upucen, poyy
ti si šampion u lupetanju gluposti.

evo ovako, dobijaš od mene AUTOMOBIL po izboru ako nađeš i jednog jedinog lika koji radi za lelenor na crno ili preko omladinske.

za tvoju informaciju, svi koji nisu stalno zaposleni u lelenoru, zaposleni su ili na određeno vreme, ili su pod ugovorom preko agencija poput trenkwalder-a. u ovo ne ulaze ljudi koji rade u partnerskim šopovima, a to nije lelenor nego samostalne firme koje su isto tako ugovorm vezane za lelenor. kako ti ljudi rade za svoje firme ne znam, i ne zanimam me.

naravno da nisu došli ovde norvežani da zapošljavaju na foru. kad bi tako nešto predložio nekom norvežaninu on bi te jednostavno pitao - čemu to?

totalno imaš taj usrani srpski pogled na posao i poslovanje a pripisuješ ga drugima. stramota.
 
Nisam se lepo izrazio mislio sam na radnike na crno i na radnike koji su preko lizing agencija zaposleni, moja greska. Da li su i oni uračunati u tih 1200?
sad si dokazao da radiš u telenoru svojim poslednjim postom :)

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
kao što si i ti dokazao da ti ćulibrkova piša viri iz guze.

to gde su uračunati ćeš morati njih da pitaš a ne mene. btw, mislim da ih ima oko 1500 a ne 1200, kao što sam prilično siguran da lelekomaca ima 15000 a ne 12000.
 
Jos jednom - za mene kao korisnika apsolutno nebitno ;)
Opet počinjes sa vređanjem, nemam vise namere da se spustam na tvoj primitivni nivo ;)

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
ti nisi korisnik nego dišina droca. face it m8 :)
 
mnogo mi je drago sto si ostao bez argumenata pa vredjas :)
 
i meni je izuzetno drago da si ostao bez uvodne teze :) za to sam se borio :p

a dokazali smo i da nemaš pojma o tematici kojom se promovišeš.
 
cudno se ponasas za nekog ko ima visegodisnje iskustvo u telekomunikacijama :) verovatno je i to deo trolovanja :)
necu vise da se spustam na primitivan nivo.
poyy
 
Jel ima neko ko radi u VIP-u? Čisto ravnoteže radi. :kokice: [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ne radim u ts, nego je decko tezak telenor trol u vise tema, pa malo da mu stanem na put :)
 
"...pa sam zato dozvolio da me raščereči na svaku temu koje sam se dotakao"
 
Hahahaha :) druze postovi su dokaz u ovoj i prethodnoj temi iz koje si pobegao :)
Verovatno te cerece na poslu pa lecis svoje licne frustracije ovde na forumu :)

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
dječače, ja ne bežim ni iz jedne teme. i onu sam zatvorio time što si iz svih uglova ispao glup i neobavešten, baš kao što smo i u ovoj stigli do tog momenta.
 
Pre bih rekao da je obrnuto. Ima u ovoj temi postova iz te, sve je transparentno za razliku od telenorovih usluga :)
Nisi je vise posećivao jer si ostao bez argumenata, a sad u ovoj kad si ostao bez argumenata krenuo si da vredjas :)
Dobar ti je razvojni put, od trola do primitivca :)
Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
to tvoje neiskustvo govori iz tebe. veruj mi, ti si ispao glup :)
 
Nadaj se i živi u zabludi da je tako.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno