Šta je novo?

Telenor, VIP, MTS, MVNO: predlozi, kritike i sugestije

Aha ok, ali i dalje smatram da nije dobro napisano
 
t.jpg

Play+ 20
Minuti i SMS: Neograničeno
Internet: 1.5 GB
Cena: 1195 RSD/mes.
*2x10GB interneta za 2 aplikacije po izboru (HBO GO, Instagram, Viber, Deezer, Društvene mreže, Capture). Po isteku megabajta predviđenih paketom, sistem će te zaštititi od dodatnog zaduživanja blokiranjem pristupa internetu.

mts-raster.jpg

Omorika 1
Minuti i SMS: Neograničeno
Internet: 4 GB
Cena: 1099 RSD/mes.
* 100 m:tel minuta i neograničeno SMS poruka ka mobilnim mrežama m:tel. Net limit usluga naplaćuje se 99 dinara.

Vip-mobile-logo1-e1395404856969.jpg

Neo 2:
Minuti i SMS: Neograničeno
Internet: 2 GB
Cena: 999 RSD/mes.
*Po isteku megabajta predviđenih paketom, sistem neće te zaštititi od dodatnog zaduživanja blokiranjem pristupa internetu, cena megabajta u nacionalnom saobraćaju nakon potrošenog sadržaja iz paketa iznosi 1 dinar.
 
"Omorika 1" je 3+1, a "Neo 2" 2+1 GB. Dodatni gigabajt je samo za online sklapanje ugovora.

Poklon 1 GB

mts poklon – 1 GB mesečno po maksimalnoj brzini u mts 4G mreži tokom cele ugovorne obaveze od 36/24/12 meseci,
Pogodnost se odnosi na onlajn kupovinu putem našeg sajta za tarife Soko, Omorika 1, Omorika 2, Omorika 3 ili za onlajn kupovinu telefona uz neku od navedenih tarifa,
Poklon 1 GB se dodeljuje automatski svakog meseca tokom cele ugovorne obaveze i ne može da se deaktivira,
Nakon isteka ugovorne obaveze poklon 1 GB vam više neće biti u ponudi.
https://www.mts.rs/privatni/mobilna/postpejd/tarife

Dodatni 1GB svakog meseca uz NEO tarifu

Putem online prodavnice potpiši ugovor ili obnovi postojeći u bilo kojoj NEO tarifi sa ili bez uređaja i dobijaš dodatni jedan gigabajt za surf svakog meseca, tokom 24 meseca ugovorne obaveze. Promocija traje do 31.05.2018.
https://www.vipmobile.rs/privatni/ponuda/promocije
 
Poslednja izmena:
Plus u VIPu stari korisnici Nova tarifa na ovih 2+1 GB imaju još 3gb
 
Ne stari, vec samo oni koji su negde letos potpisali za tih 3GB zauvek.
 
Ja imam na dva broja tih 3Gb zauvek koje koriste deca i ugovori ističu negde na jesen. Ostaju li tih 3Gb posle obnove ugovora? Trebalo bi iz naziva promocije?

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Ostaju. Mozda trenutno izgleda kao cool promocija, ali kada je bila aktuelna, ja se secam da nista drugo nije moglo da se dobije, tj. cene paketa su bile dosta vise. 25% popusta bez telefona valjda, tj.
Nisam tada imao onu mogucnost +12.5% popusta kao stari korisnik Smart tarife sa 60% popusta uz prethodni ugovor. Jedino ako su vauceri mogli, ali ne secam se da su bili aktuelni (vazili su, nego radnici ih jos uvek nisu prodavali/davali ;))

Meni ni danas ne izgleda kao dobra opcija, mada meni 3GB ne znaci uopste, a pogotovu ne koliko i bilo koji popust uz tarifu.
 
Tada je to bila dobra promocija,sada gledam uz NEO2 su neograničeni minuti i poruke 2Gb neta plus ova 3Gb zauvek za 999din bez uređaja je još bolja ponuda...
 
Bonus dobrodošlice pri kupovini pripejd kartice (važi 7 dana)

t.jpg

10 000 minuta u Telenor mreži i 10GB interneta

mts-raster.jpg

10 000 minuta u Mts mreži + 10 000 SMS + 4 GB

Vip-mobile-logo1-e1395404856969.jpg

Neograničeni minuti u Vip mreži i 8 GB interneta
 
Imali poredjenja provajdera po greškama/kradjama/nepravilnostima?

Svratio sam ovde da bih kćerkinom drugu pokazao situaciju od pre godinu-dve kada smo pričali o "greški" MTS sa promocijama za internet... zato što se njemu to sad desilo sa promocijom MIX Plus. Uredno su mu skinute pare za produženje promocije, od koje nema ništa jer su mu uredno i skinuli sav kredit nakon par razgovora u mreži a koji su trebali da budu uračunati u promociju.

Čisto da podsetim. Tada, pre godinu-dve, sam bacio moju MTS karticu jer su meni dva puta u dva meseca produžili promociju za 1Gb interneta ali im to nije smetalo da mi uredno računaju svaki Mb kao da promocije nema te mi skinu sav kredit zbog "internet saobraćaja". Trebalo je dosta priče i gluposti pa da "komisija utvrdi i vrati kredit". Doduše nisu se ni osvrnuli na pare za promociju koje su uzeli a nisu pružili.

Sada, nakon svog ovog vremena, gledam dečka kako besni jer su mu "produžili promociju" a skinuli 400-tinak dinara kredita i pri tome sada su se već izveštili pa poziv na onaj njihov broj 0800-100-100, na koji ga upućuju, ništa ne vredi jer svaki pokušaj da razgovara sa operaterom završava sa porukom "nemate dovoljno kredita". :)

Gledajmo to sa vedrije strana... ko kaže da nema napretka u ovoj zemlji? Evo MTS se iz godine u godinu usavršava u kradji para i postaje sve bolji i bolji :)
 
A mreža im sve gora i gora. U tome su apsolutno bez premca.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno