Šta je novo?

Telenor, VIP, MTS, MVNO: predlozi, kritike i sugestije

Drugari jedno pitanje:produzio sam ugovor 3 meseca ranije,pre toga sam imao 1300 rata za telefon i 700 pretplata,ukupno 2200.Sada sam uzeo 40%popusta ukupno 1200 ali mi sad uz novi racun salju i ratu za telefon,koju sam placao po starom ugovoru,a u novom se ta rata ne spominje.Zna li neko da li sam ja u obavezi da placam tu ratu ili da trazim raskid ugovora?
 
Moraš isplatiti još 3 rate iz prvog ugovora...
 
e krastavac a to mi nisu spomenuli kada sam potpisivao ugovor,inace da jesu ne bih produzavao_Ok hvala
 
ok to je rata iz prvog ugovora,ali ja sam obnovio ugovor 3 meseca ranije
 
Piše ti na računu, rata na primer 20/24, to moraš platiti.

A dobio si novi ugovor i 3 meseca pretplate za tarifu ne plaćaš, ono što je ostalo iz prve uo.
 
Ako i dalje želiš da ostaneš u mts, novu uo možeš da dobiješ nakon 9 meseci.
 
To sve zavisi do lokacije. Piši im, da stavljaju nove bazne stanice. :)
 
Kada smo kod UO... Da bi se iz mts prešlo u drugu mrežu treba da se isplati UO do kraja (u konkretnom slučaju još 4 meseca). Naplaćuju li ta 4 računa sa popustom (nije uzet telefon), ili ceo iznos računa?
 
Kakav popust tacno ocekujes? Stimulaciju za napustanje mreze i prelazak kod drugog operatera?
 
Ne znam da li sam bio jasan. Potpisana je UO na 12x700 dinara. 8 računa je plaćeno. Ostalo je još 4 meseca UO. Koliko treba SADA da plati mts-u da bi bio slobodan?
 
Hvala majstore [emoji106]
 
Pitanje za velikog strucnjaka i poznavalaca situacija Alfu. Posto planiram skockam paket telenor + sbb, tu dobijam nesto slicno boxu 4 kao u mts-u. Uz superset dobijam taman sta mi treba, ali oni garantuju samo 6 meseci trajanje supersta od aktivacije istog. Drugo kad zvanicno postane sve SBB, sve to skokcano moze bude mnogo povoljnije a mozda i ne? Vredi li cekati da zvanicno sve pod jednom kapom krene i mozda bolju ponudu, ili uzimaj sad dok je povoljnije? Nadam se da si razumeo, ono mogu merim 100 puta, ali kad potpisem na 24 meseca to mu je.
 
Da te ne lazem, jedino mislim da kao stari korisnik ces izvisiti, kako god okrenuo, ako bude bolje ponude.
 
Besplatan internet za 2 aplikacije u okviru Telenor pripejda
Iskoristi sve prednosti Telenor pripejda! Sada možeš da koristiš dve aplikacije po svom izboru, i to bez dodatne naplate interneta. Na raspolaganju su ti Facebook, Instagram, Viber, WhatsApp i Twitter. Klikom na “dodaj uslugu” pogledaj koje su aplikacije dostupne i aktiviraj onu koja je po tvojoj meri. I to nije sve! Aplikacije možeš da menjaš na svakih 30 dana. Za promenu, potrebno je da klikneš na aplikaciju koju želiš da promeniš i izabereš opciju “Deaktiviraj”. Na taj način se oslobađa servisno mesto kako bi se aktivirala druga aplikacija po izboru.


Uz Viber dodatak od sada možeš uvek i svuda da budeš u kontaktu sa svojim prijateljima! Dodatak uključuje 10GB internet saobraćaja za ovu aplikaciju i važi 30 dana. Ukoliko je slot slobodan u trenutku aktivacije dodatka, aplikaciju možeš da koristiš bez naknade. U slučaju da su oba slota popunjena, uz prvu aktivaciju dostupan ti je probni period od 30 dana u toku kojeg dodatak neće biti naplaćen. Nakon isteka probnog perioda, dodatak se automatski obnavlja po ceni od 95RSD (sa PDV-om). Aktivacijom dodatka prihvataš uslove korišćenja.

Imam samo pitanje u vezi ove usluge koju Telenor pruza, besplatan internet za dve aplikacije po izboru.

Da li je ovo potpuno besplatno? Tako su ga glupo srocili da ne razumem da li je besplatno zauvek, il je besplatno samo prvih mesec dana a nakon toga se naplacuje
 
Besplatno je za sada, ali ne garantuju do kada. Jedini uslov je da ti ne istekne kredit, ali i da ga dopunis posle, opet mozes aktivirati besplatno.

Ako pricamo o prepaidu! Ako mislis na postpaid, onda nije besplatno zauvek, nego 30 dana probe samo, a posle samo ako imas slobodan slot za digitalne servise.
 
Jel tačna ova cena za internet nakon potrosenih mb?????
Vip sigurica
563af7e83bd0ee093d4b053232db7987.jpg
 
Требало би да јесте.
 
1 дин= 1 МБ
 
Nazad
Vrh Dno