Šta je novo?

PES 2017

Kada se očekuje verifikacija PES 2017 i FIFA 17?
 
Fifa nikad, možeš da uzmeš origin access za 4e mesečno što je ništa, a za pes nemam pojma...
 
Koji patch faj preporucujete za xbox 360. Dovoljni su mi transferi i dresovi i eventualno logoi. Stadioni, lopte i lica me manje vise interesuju.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Koji patch faj preporucujete za xbox 360. Dovoljni su mi transferi i dresovi i eventualno logoi. Stadioni, lopte i lica me manje vise interesuju.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Ja sam ubacio legends patch. Patch ima sve sto ti treba i vise od toga. Dobar je generalno. Mane su sto replay secka, laguje, ali samo replay, ovako nema nikakvih problema sa performansama. Dodaje nekog babarogu igraca cavalcantija ( i bajern ga uvek uzme kao free agenta u master ligi) i to me nervira. Downloadovanke je malo zakebano dok izotvaras sve linkove i ukucas sve captche itd itd. Nisam nezadovoljan ali nisam ni odusevljen. Idi na ketubanjiwa sajt ima sad neki aio patch ja bih to provao. Ili italian job patch. Pa javi utiske kad probas da prelazim i ja ako vrede.
 
Ja skinuh taj aio ali ili sam duduk ili ovo nesto nece da radi. Za edit data pise da je coerupted, a ostalo tipa dresovi, logoi, stadioni ne prikazuje nista novo tj. Promrnjeno

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Nisam mislio da cu da se divim grafici u PES-u skoro ali bas su lepo uradili Anfield i Signal Iduna Park,danas je izasao patch 1.03 pa sam igrao i online koji takodje mogu da pohvalim u odnosu na ranije kako je bilo tj ima napretka kakvog takvog.
Sad se ceka samo podrska za Pro,da vidimo kako ce izgledati ;)





 
Poslednja izmena:
Citajuci temu dakle neki rezime bi bio:
online - Fifa
sa drustvom - PES
single player - ??? Fifa, zbog journey moda?

Ne planiram da igram online, pre svega sa klincima, zatim singleplayer.
 
Kakav je full manual na pes? Jel skriptovana manje, kad nije full manual, od Fife?
 
Full manual je FULL, ja više ne mogu da se vratim na assisted kontrole jednostavno nema smisla, drugi fudbal! :)

Evo jedne makacize na full manaul, kad centriram uglavnom loptu bacam nekako iza igrača, pa on mora da se vraća po nju i ovde je to ispalo idealno :banana:
https://twitter.com/maremas_/status/805916970638045188
 
Oduzmite mi gejmped na vreme
crazy.gif


https://twitter.com/maremas_/status/809534728881709056

https://twitter.com/maremas_/status/810446643287982080
 
@Maremas

Koliki ti je procenat uspesnih dodavanja? Ja sam negde na 60%. Nadam se da ce vremenom to da se popravi. Mada ima i do nacina igre, taktike, kapiram da mora da budem strpliviji sa loptom... Realna stvar, ko i u pravom fudbalu, nije lako dati gol. Nisam na full manual jer koristim pokazivac smera šuta (L2) a i kod centarsuteva mi znaci i kruzic za lopte u prazno. Ne znam kako bih bez toga. I ovako se mucim. Ajde za suteve manje vise i centarsut, ali za lopte u prazno kako da imam osecaj gde ce lopta. Nema sanse. Nisam siguran ni kako tacno funkcionise taj manual pas u prazno, jacina suta, pa gde loptu posle kad trazis gde ce... Igram na profesional i mucenje...

Sent from mTalk
 
@Osbourne

Ide mi i preko 75%, ali sam se vec uvezbao. Naravno, bude i utakmica kad mi ne ide, pa bude procenat oko 60%, zavisi od tekme.
U pocetku sam igrao tako što sam sa gumicom fiksirao L2 LINK da mi stalno prikazuje strelicu, mislivši da će tako da mi bude lakše, ali je bilo suprotno jer dodatno razmišljam o pravcu te strelice... Za paseve u prazno ne koristim trougao, tj. jako jako retko koji mi je inace namesten na advanced, sve to odradim sa klasicnim manual pasom.
Do skoro sam igrao na professional, sad sam prebacio na TOP PLAYER.
 
Jel ima neki pacer slican meni da opeglamo veceras koju partiju PES-a :)
 
Nazad
Vrh Dno