Šta je novo?

Odjednom problem sa brzinom jedne grafike

bratlemi91

Poštovan
Učlanjen(a)
09.06.2016
Poruke
50
Poena
59
Evo vec mesec dana kopam narode, manje vise stabilno na 81Mh/s u Claymore na Win 8.1 sa 4xr9 380 Redovan update drajvera (do sada nisam imao problema)
Medjutim, odjednom danas dosao vidim da kopam na 60. Jedna kartica ide na samo 2Mh/s.
Uplasilo me da nije crkla pa uzmem zamenim samo mesta na maticnoj da napravim drugi raspored. Opet 2Mh/s ali na srecu na drugoj grafickoj jer je sada drugi raspored. Ima li neko predstavu sta moze da bude? Probao sam I u dual mode, isto, I DCR radi smanjeno. Probao sam I ethminer niceshash, ista prica.
Dakle kartica je ziva I zdrava.Untitled.pngUntitled.png
 
mozda ti je crko extender... kad si stavio drugu karticu na tom extenderu i ako i ona baca 2mh moguce da je on crko ili pce x1 slot...
 
ne ne, nisam ja menjao kartice tu. ja sam njih na ploci rotirao. Samo zamenuo mesto kablovima. Sve je ispravno sto se hardvera tice. dakle software a ne radi mi se bas system, pa drajveri za sve ...
 
aj sad cemo da vidimo. Javicu ima li promene
 
Inace, ceo system sam uradio I resio problem. Menjao sam drajvere ali nije bilo promene...
 
Isto mi se desavalo na par masina. Samo full reinstall resio problem, a po nekad ni to

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
 
I sta je onda bilo sa tom karticom kod koje ni full reinstall nije resio problem ?
Mislim jel bila pod garancijom pa si je vratio, ili si je nekako popravio ?
 
Ma nije to do kartice, koju god stavim na to mesto, nije htela da baca full hash. Mislim da sam na kraju odustao i promenio plocu,ne secam se vise. Par puta sam to resio tako sto sam presao na w8, pa inda zongliranjem sa kartama u rigu, vise se ni secam sta sam sve pokusavao i sta je od toga uspelo.

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
eto fingon82, ista stvar
Nego, sad sam se bas malo igrao sa hakovanjem wifi mreza. I to se u nekom delu radi isto sa grafickim kartama i tako dok sam ja lomio hash na rigu sa moje 4 380ke za malo da ga zapalim :D
SRECA ZIVA sto sam pogledao na tv... program koji sam ja pokrenuo uzima autoritet cak i nad Afterburnerom i ventilatori su stalno na 15% a temperatura na ovom algoritmu skace kao luda.
Ljudi... Da znate kako sam ja skocio na tastaturu da nabodem pauzu :D proklizao sam na parketu :D
a temperatura kad sam video je bila na 74
 
ma on je za minut sa sobne skocio na 74. mada ono, verovatno mu ne bi nista ni bilo, ugasio bi se samo. laptop mi se tako par puta ugasio bas zbog toga
 
Nazad
Vrh Dno