Šta je novo?

Logitech G710+

CommandeR

Poštovan
Učlanjen(a)
30.12.2014
Poruke
180
Poena
70
Imam u ponudi ovu tastaturu za 50€ koja je u vrh stanju, pa da pitam da li vredi?
Šta je to toliko dobro na njoj da košta 20000 nova?
 
Imam u ponudi ovu tastaturu za 50€ koja je u vrh stanju, pa da pitam da li vredi?
Šta je to toliko dobro na njoj da košta 20000 nova?

Kupi je ti, ja cu je kupiti za isti kes od tebe. :D

Salu na stranu tastatura je mehanicka sa brown chery mx switchevima, ima backlit osvetljenje, dosta programable macro tastera sto je cini super za MOBA gejming. Pored toga na cenu utice i brend.
Sama tastatura je super, dolazi sa ristrest-om koji se lako montira i dosta je koristan (barem je meni bilo zgodnije kada sam je koristio). Media control keyevi su korisni za koriscenje svakog dana, pogotovo skrol za volume je brutala.

Sve u svemu high-end mehanicka tastatura, ima o-ringove koji nerfuju zvuk i smanjuju "putovanje" kada se dugme pritisne. Meni poznati problemi su ti da led zna da rikne lako ako te zapadne los model, keycaps pucaju veoma lako na njoj, drug je vec 2 zeznuo. Za taj kes definitivno bih je uzeo ako je vec kako tvrdis "ispravna" u svakom smislu nabrojanom. (svi switchevi rade, led radi, skrol, media keyevi i ne znam sta jos)

EDIT: Ako zelis da znas nesto vise o mehanickim tastaturama, ako te zanima nesto ili je kupis i imas nekih problema, drugovi iz teme o mehanickim tastaturama su uvek tu da pomognu. :)
 
Poslednja izmena:
Tastaura je super, ali same kapice su tesko ******. Spremi se da narucis odmah negde ctrl, alt i shift. Ja sam je inace kupio novu za 70E, i prezadovoljan sam. Osim sitnice da su mi tri kapice vec otisle od kucanja, a imam od juna... Da ne bude da sam samo ja problem:
https://linustechtips.com/main/topic/198239-logitech-g710-review-stay-away/
Moja tastatura je inace za nemacko trziste, pada u vodu ono "slabiji kvalitet za zemlje treceg sveta"...

P.S. Vec sam je kupio, sada nema nazad. Da me sada pitas, 70E+50E (za nove tastere, i to da mi ih neko dosvercuje iz USA, ovde ne mogu da se kupe)=120E. Za 120E mozes da kupis neki CM, oni imaju tipa 1% problema, logitech ima jedno 90% problema. E sad, logitech je lepsi, veci, i sve ostalo je besprekorno, daleko kvalitetnija tastatura od steelseries 6GV2 ili ne daj boze neke zowie. Ali CM za sada koriste ljudi koji jedu tastature, nijedna kapica nije otpala...
 
Poslednja izmena:
Tastaura je super, ali same kapice su tesko ******. Spremi se da narucis odmah negde ctrl, alt i shift. Ja sam je inace kupio novu za 70E, i prezadovoljan sam. Osim sitnice da su mi tri kapice vec otisle od kucanja, a imam od juna... Da ne bude da sam samo ja problem:
https://linustechtips.com/main/topic/198239-logitech-g710-review-stay-away/
Moja tastatura je inace za nemacko trziste, pada u vodu ono "slabiji kvalitet za zemlje treceg sveta"...

P.S. Vec sam je kupio, sada nema nazad. Da me sada pitas, 70E+50E (za nove tastere, i to da mi ih neko dosvercuje iz USA, ovde ne mogu da se kupe)=120E. Za 120E mozes da kupis neki CM, oni imaju tipa 1% problema, logitech ima jedno 90% problema. E sad, logitech je lepsi, veci, i sve ostalo je besprekorno, daleko kvalitetnija tastatura od steelseries 6GV2 ili ne daj boze neke zowie. Ali CM za sada koriste ljudi koji jedu tastature, nijedna kapica nije otpala...

Nisi jedini kome su popucale definitivno. :)

Postoji i treca solucija ako ti se vec svidja tastatura (i meni se JAKO svidja, ali CM je pao na kraju), naruci custom set keycapa za stotinak eura i miran si sa tom tastaturom i sigurnim keyevima. :guitar:
 
Nazad
Vrh Dno