Šta je novo?

DTT "Antena Plus" M:TS Telekom Srbija

Ma nema protoka da budu u HD
 
Da li je neko vracao uslugu/otkazao ugovor?

Da li se oprema vraca? Na chat mi rekose da ne, ali to prvi put cujem, a ne zelim da imam problema sutra.
 
Da li je neko vracao uslugu/otkazao ugovor?

Da li se oprema vraca? Na chat mi rekose da ne, ali to prvi put cujem, a ne zelim da imam problema sutra.

Pa risiver si platio 1800 dinara tako da ne vraćaš ni njega ni tu opremu što si dobio u kutiji.

Neka neko napiše da li su Arene gledljive na 32'', znam da su SD ali da li se može pratiti iole, treba mi za vikendicu.
 
Pozdrav, imam risiver za Antenu plus koji sam platio pa raskinuo ugovor kad je isteklo dve godine. Drugaru treba risiver za gledanje obicnih kanala preko antene pa me interesuje da li moze sa ovim risiverom to da radi i ako moze da li da izvadim karticu ili ne. Probao bih ja to ali nemam antenu kuci a njemu je to za vikendicu pa da ne nosi ovo ako ne radi vec onda da nabavi neki drugi.
 
Pozdrav, imam risiver za Antenu plus koji sam platio pa raskinuo ugovor kad je isteklo dve godine. Drugaru treba risiver za gledanje obicnih kanala preko antene pa me interesuje da li moze sa ovim risiverom to da radi i ako moze da li da izvadim karticu ili ne. Probao bih ja to ali nemam antenu kuci a njemu je to za vikendicu pa da ne nosi ovo ako ne radi vec onda da nabavi neki drugi.
Mora da je deaktivirana kartica unutra da bi radio fta.Bez kartice ne rade slobodni kanali.
 
Antena plus prešla zvanično pod okrilje Telekoma i već danas osvanula kao dva nova paketa, startni sa 500 dinara pretplate umesto 600 kao do sada i neki max sa 1100 dinara mesečno, jedino ako puste još jedan MUX pa tu natrpaju kanale kao recimo na MSAT. Nema podrobnijih informacija oko kanala koji će biti konkretno u kom paketu, već vidim Arene premijum u tom naravno max paketu.

 
Jos nema spiska kanala a i sve jedno je, manje-vise se zna sta ce biti, tacno me mrzi i da preskeniram da vidim sta ima.
 
Ako je tacna informacija sa drugog foruma gde je lik kontaktirao podrsku i receno mu je da su premijum i sve obicne arene u max paketu, a samo prvih pet obicnih u start paketu. Ako se ispostavi da je tako, cist dzukacki potez i lopovluk....
 
A cena za ''medalju'', skoro 10 jura za kvalitet slike ravan k....pa bolje za te pare uzeti MTSsat, ma kakav da je ili ako već neko ima fiksni onda za te pare da uzme klasičan iptv, tj. iris tv.

Pa oni su uveli i neku priključnu taksu od 1800 dinara koja nije bila koliko znam, plaćao se samo stb isto toliko a sada ide i taksa i risiver, 1800+1800, auuu....može stb na 6/12 rata, ma ovo je sramota, tek će sad propasti sa ovom uslugom.
 
Poslednja izmena:
pisao sam o antena tv "driblingu" na drugoj temi.....brat je uzeo proletos antenu tv kako bi gledao arena sport kanale.....posle ovoga sa uvodjenjem arena premium kanala on je pokusao da preskenira box i nisu se pojavile nove arene....zvao call centar, isao direktno u poslovnicu cak su i radnice zbunjene nisu znale sta da mu kazu....ako je to istina da ce staviti skuplji paket onda su stvarno.......
 
Može ponovo da preskenira, pojaviće se te arene ali zatamnjene, biće definitivno u tom paketu od 1100 dinara. A sigurno je potpisao dvogodišnji ugovor, kulovski sa njihove strane zaista. A naravno da one glupače u poslovnicama a pogotovo u call centrima pojma o ničemu nemaju.
 
Može ponovo da preskenira, pojaviće se te arene ali zatamnjene, biće definitivno u tom paketu od 1100 dinara. A sigurno je potpisao dvogodišnji ugovor, kulovski sa njihove strane zaista. A naravno da one glupače u poslovnicama a pogotovo u call centrima pojma o ničemu nemaju.
on je do sada placao 600 din (ako se ne varam) a od sada ce morati skoro duplo ako zeli te premium arene? sramota......jel mze odmah da ih nazove i aktivira taj paket ili mora da ceka dok se oni ne usaglase?
 
Verovatno par dana dok se ne vidi kako i šta definitivno a moraće možda da potpiše neki aneks ili već šta, ima tamo na sajtu objašnjeno.
 
Ne znam samo gde ce da ubace te "premium" kanale, iskoristili su maksimum maksimuma na tom MUX3, osim ako ne pokrenu MUX4 ali za to nije ni izbacen javni konkurs..... ali znajuci gde zivimo, mts ce nekako da dobije taj MUX4.
Nema sta da preskenira, MUX4 ne postoji za sada.

osim........ ako eksperti ne ubiju protok svim kanalima i pokusaju da ubace sve ove u MUX3 :ROFLMAO: Ima da bude kvalitet kao YT pre 15 godina! 👌
 
Izbacili su izgleda par kanala a ubacili neke druge, ne znam da li su među tim ubačenim i nove arene. Ubacili Superstar 2 i Euronews a izbacili valjda Hram i još neki. Dobiće taj četvrti mux oni bez ikakve sumnje.
 
Hahahaha, znaci to im je plan! Da ne pricamo o kvalitetu sada, kad neki programi idu sa jedva ~500kbps. Ima sve da bude premiLJum!
 
Reče mi drugar jedan koji ima tu uslugu, ovo što sam napisao u vezi ubacivanja/izbacivanja kanala. Ako MUX4 nije na vidiku onda jedino da izbace neke kao manje gledane kanale a ubace arene i sve to što misle pod ovim 35+kanala i da to lepo naplaćuju skoro cirka 10 evra. Neverovatni su, plus to naplaćivanje priključne takse što do sada nije bilo. Ovo stvarno ne samo da se ne isplati već je jednostavno najsramnija ponuda od svih platformi, taj broj od dvadesetak hiljada korisnika će se verovatno prepoloviti čim ljudima isteknu ugovori, ovim potezom su prevazišli sami sebe a to nije lako.
 
Nece nista konkretno da se promeni, ovo je usluga za penzionere dominantno i vecini ce i ova opcija od 500 din da zavrsi posao.
 
Izbacili su Nickelodeon,Pink Kids,Pink Reality,Pink Pedia,Pink Triler,Kitchen,Hram,Dr i Kazbuka.Dodali su Arena 6-8,Arena Premium 1,2,3,Superstar 2,Euronews i Dexy tv.STB se plaća 1800 din plus 1800 dinara priključna taksa.Dodatni STB se plaća 1800 dinara i 299 din mesečno.Po redosledu kanala Arena 1 će biti u Start paketu a Arene 2-8 i Arena Premium 1,2,3 u Premium paketu.
(sa rtv foruma)
 
Danas su vec spustili na 30+ kanala na sajtu, a evo i bitrate
 

Prilozi

  • qq.png
    qq.png
    41.5 KB · Pregleda: 100
Telekom se ne zna gde je gori,da li na satelitu ili anteni,da li Iris go ili smartu,sve se raspada,osim kabla.
 
Poslednja izmena:
Kako li izgleda gledati film na ovom Pink action od 500 kbps na 43" tv?
 
Kakve to veze ima? Zar ti misliš da svi koji prate televiziju preko antene gledaju preko televizora do 32'? Naravno da postoje i oni koji prate preko većih veličina televizora, a ovaj bitrate od 500 kbps je negledljiv i za te manje, a kamoli za ove velike, sve same kockice, da je barem 1200-1300 kbps pa i ajde...
 
Oni računaju da ko ima za veći televizor ima i para da plati kvalitetniju platformu. Uostalom, ta antena plus ne vredi ni tih 500-600 din a kamoli više. Međutim, neko sa manjim zahtevima u pogledu kvaliteta slike biće zadovoljan i sa 500 kbps, na sve se ljudi naviknu.
 
Da su kao u Hrvatskoj iskoristili HEVC... Ali nisu.
 
Smanjili su priključnu taksu sa 1800,00 na 1,20 dinara. Izgleda da tamo baš svako sa ulice može da bude direktor ili da nešto odlučuje.
 
Nazad
Vrh Dno