Šta je novo?

DTT "Antena Plus" M:TS Telekom Srbija

Nisu. Kanali su sem Arena bezveze, ne vredi ovo 700 dinara. Box i neka IPTV lista je x puta bolji izbor.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Hvala na odgovoru. Odustajem onda.
Krecem u potragu za kvalitetnom iptv listom do 5 evra mesecno.
Arene u hd su obavezne.
Ispalili me oni GotIt kinezi.
Kupio listu, onda se desio "kurslus" u Italiji.
Napokon mi poslali drugu listu, sa drugim serverom, ali nije ni priblizna prvoj verziji.
 
Za te pare tesko da vise moze da se nadje kvalitetna lista.
 
Hvala na odgovoru. Odustajem onda.
Krecem u potragu za kvalitetnom iptv listom do 5 evra mesecno.
Arene u hd su obavezne.
Ispalili me oni GotIt kinezi.
Kupio listu, onda se desio "kurslus" u Italiji.
Napokon mi poslali drugu listu, sa drugim serverom, ali nije ni priblizna prvoj verziji.

Pa Arene valjda rade na GotIt?
 
Pa nisu hd.
I ne radi Arena2.
Trenutno.
Malopre stigla poruka:
Citiram,

hello friend I am afraid that I must inform you that our IPTV servers are down for a short time, because of recent activities in Europe. Our technical guys working hard to get everything back online. This will take some time. I assure you everything is going to be fixed soon , Please wait and accept my sincere apologies for the inconvenience.

Ko zna sta se tu desava....
 
Pa da, cuo sam nesto u vezi toga jos prosle nedelje.

Inace sam tada, nesrecno, uplatio 6 meseci ali posto mi nisu poslali listu, zbog gornjih razloga, Aliexpres mi je refundirao novac.
Ova poruka mi stigla malopre, posto sam se pozalio da im ne radi gomila kanala na test listi koju su mi poslali.
 
Nikad ne treba uplaćivati piratskim nepoznatim servisima ništa više od 1 meseca, i to bitcoin-om. PayPal i plaćanja karticom mogu da naprave korisniku problem, jer su servisi svakako ilegalni, a operateri servisa će vrlo rado policiji predati bazu podataka korisnika sa svim ličnim informacijama, kako bi im se umanjila zatvorska kazna.
 
Pozdrav svima.
08.12.2019 mi istice ugovor sa antena plus. Uzeo sam stb jer mi tv nema t2. Planiram da raskinem ugovor o koriscenu. Zanima me da li ovaj stb moze da se iskoristi za nekog drugog provajdera? (imam komsiju koji mi deli mts box net preko wifi, komsija koji ima supernovu i dobio je tri kartice za koriscenje a dve su mu viska pa bi mi dao da koristim,ili neka fora da se otkljuca nesto drugo, neki sw da se ubaci recimo pa preko neta da vuce neki kanal). Inace u korisnickom servisu sam dobio informaciju da je uredjaj zakljucan na mts antena plus a na moje pitanje kada istekne ugovorna obaveza i da ga otkljucam rekla je ne znam moram da pitam i posle da to ne rade, i prebacila me na tehnicku podrsku ali ne razgovor nego da slusam korisnicka uputstva :) neprofesionalno totalno... sve u svemu zanima me koje su mi opcije sem da gledam besplatne kanale..

Uredjaj je GL-T850 a na uputstvu pise STB ALi3515 DVB-T2
 
Poslednja izmena:
Otprilike nikakve. Za komsijinu supernovu moras da dovuces kabal i da ti tv poseduje ci slot.
 
Otprilike nikakve. Za komsijinu supernovu moras da dovuces kabal i da ti tv poseduje ci slot.

a jel mogu da stavim karticu u CI slot na tv a da se konektujem na mts box internet,jer komsa sa supernovom je daleko..
tj da li CI kartica od supernove moze na drugi net il mora na net od supernove..
 
Ukratko. Ne može. Za Supernova ci karticu potrebna ti je njihova kablovska.

Probaj ovako, komšo uzme tv po tvom u Supernovi, dobije user name i password. Ti instaliraš tu aplikaciju na tv-u (ako je smart, ako nije onda moraš neki android box nabaviti - oko 30-40e),uneses njegove podatke i sa internetom drugog komšije gledaš kanale i častiš nešto dobre komšije.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Ljudi treba mi pomoć :rupa:

GL-T850 je normalno radio sa TV ali sam pokušao da ga povežem sa monitorom. Moj monitor nema HDMI ulaz, pa sam ih povezao preko adaptera "HDMI > VGA" ali nisam uspeo da dobijem sliku. Palo mi je na pamet da stb-ov HDMI izlaz daje rezoluciju koju monitor ne podržava, pa sam ga ponovo povezao sa TV, u korisničkim podešavanjima našao opciju za promenu rezolucije, izabrao neku od ponuđenih i ... izgubio sliku i na TV. Mogu da menjam kanale, čujem zvuk ali nemam sliku. Imam i AV risiver, ali ni on neće da prikaže sliku sa stb.

Da li neko zna kako da resetujem stb na fabrička podešavanja pritiskanjem dugmića na samom uređaju ili na daljinskom (ne vredi reset iz menija jer TV uopšte ne prikazuje sliku)? Ili neki drugi način kako da ponovo dođem do opcije za podešavanje rezolucije slike?
 
Vidi ima li pozadi rupicu kroz koju moze da prodje cackalica, uglavnom pise reset iznad

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ljudi treba mi pomoć :rupa:
Da li neko zna kako da resetujem stb na fabrička podešavanja pritiskanjem dugmića na samom uređaju ili na daljinskom (ne vredi reset iz menija jer TV uopšte ne prikazuje sliku)? Ili neki drugi način kako da ponovo dođem do opcije za podešavanje rezolucije slike?

i meni se slično desilo, ali na drugom uređaju pa sam na slepo promenio rezoluciju. ne znam da li ovaj ima reset taster.
 
nakaci ga av kablom na neki tv i probaj mislim da ces odatle moci da vidis meni preko cinceva i da ce ti proci reset odatle.
Pozdrav
 
Da li neko zna:
1. kako je rumunski t2 signal kodiran, kao naš 264 ili kao hrvatski 265?
2. da li 264 risiver uopšte vidi 265 signal - jasno mi je da ne može da ga dekodira ali da li ga bar vidi u listi kanala?
 
Da li neko zna:
1. kako je rumunski t2 signal kodiran, kao naš 264 ili kao hrvatski 265?
2. da li 264 risiver uopšte vidi 265 signal - jasno mi je da ne može da ga dekodira ali da li ga bar vidi u listi kanala?
1.rumuni su h264 hvatao jedan kad su bile propagacije
2.Moguce da ce ti samo ide zvuk na h265 tako na mag iptv resiverima koji ne podrzavaju 4k ide samo audio.Drugar ima mag322 pa zato znam doduse ovaj podrzava h265 ali ne i 4k do 1080p


Послато са Mi A3 помоћу Тапатока
 
Ne znam za Magove nikad nisam koristio ali ima boxova koji mogu da prihvate h265 ili ti hevc nacin emitovanja a ne moraju da budu nuzno 4k, kao naprimer neki enigma boxovi Dreambox52x ili novi Vu Zero ...

Recimo Hrvati prelaze na hevc u T2 i za prijem toga box ne mora da bude 4k.

Rumune i ja hvatam propagacijama i rade, ali mi box 4K pa nikad nisam obracao paznju.
 
Poslednja izmena:
Box ne mora da podrzva 4k ali moze hevc, hvatao rumune propagacijom takodje ali moj box podrzava hevc pa ne znam kako emituju.
 
Otključani kanali
 
Vanredno stanje je, operateri otkljucavaju kanale svima da ne bi poludeli kod kuce
 
Nickelodeon i Minimax zaključani.
Slika na ostalim kanalima užas.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Kakva je situacija sa Antena plus? Da li su arene i dalje u SD rezoluciji?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Kakvi su oni likovi...

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno