Šta je novo?

DTT "Antena Plus" M:TS Telekom Srbija

Ja sam pokušao sam da poređam kanale posle automatskog traženja i nisam uspeo...
Proveri i ažuriranje firmvera,malko bolje radi posle ažuriranja.Ide preko antene i nije baš brz proces.

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
 
DTT "Antena Plus" M:TS Telekom Srbija

Nista se ne desava. On nadje sve kanale i pise koji su ali mi neda da ih sacuvam ili tako nesto, samo da im promenim mesta ako hocu i to je to. Stoji mi “back” i kad odem “back” vrati me na pocetni ekran da ih opet trazim ako hocu i tako u krug.

Edit : Sad sam zvao korisnicku sluzbu i kazu mi da kad im se vrati potpisan ugovor aktivirace uslugu?!
 
Poslednja izmena:
Trebalo bi da radi bar prvih 18, pritisnes samo ok na bilo kom kanalu i prebaci te na njega.

Glup im je fazon ako mora da se ceka za sve kanale, ne vidim razlog za to.

Inace ne bi bilo lose da azuriraju OSD i ubace graficki prikaz za pojacavanje i utisavanje cisto zbog starijih ljudi, neshvatljivo mi je da toga nema.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Ugovor sam “zakljucio”(prijavio se oniline) 24 avgusta, tek danas doneli cam modul i ne radi kao dok im ne stogne ugovor nazad?! Prvi put u zivotu cujem te gluposti. Ako sam sve preuzeo logicno je da sam potpisao i da ukljuce odmah. I pise mi u ugovoru da mogu da izbacuju i ubacuju kanale kad god hoce. Meni ako izbace arenu mogu da im vratim taj dan posto sam samo zbog toga uzeo. Dobro sto je donesen ovaj novi zakon da iako potpises ugovor ako nemas neke popuste i promocije da mozes da im vratis sutra bez naknade.
 
I od kad ce mi biti presek za placanje? Od danas ili od 24-og avgusta? U ugovoru stoji da sam potpisao 24-og a ja tek danas dobio ovo cudo i jos ne radi i nece do ponedeljka-utorka.
 
Ono njihovo sokocalo za 1800din je s***** zivo, mnogo bolje cl kartica kao sto si uzeo.
Meni prvi mesec nisu naplatili nista, samo sokocalo.
 
Poslednja izmena:
Ja bih ovo uzeo za tasta koji ima CRT televizor. Znači, mora sokoćalo, ne može kartica.

Elem, da li sokoćalo radi i kao običan DVBT2 uređaj, tj, imaće kanale kao i na ovom običnom što ima, plus ove dodatne?

Ima li negde spisak aktuelnih dodatnih?

Da li još neko nešto nudi ovako slično preko antene?
 
Preskeniraj sa bilo kojim t2 tv il stb kanale ali stavi da traži sve kanale pa će ti pokazati i te kanale sa antene plus samo nećeš moći da ih gldaš ali imaćeš predstavu šta dobijaš.
 
Nema sve te kod mene.Ima nešto za baštovanke,garden nešto,ima 4 sportska,neko kuvanje,minimax i još neke...ja sam hteo i natgeo i discovery,ali nema a pronalazi ih na običnom

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
 
Nije mi jasno sto ne ubace Discovery, History, National Geographic.
 
Treba da kupe prava na to. Za Ovo sto sad emitiju su su skoro vlasnici za svaki kanal zajedno sa Pinkom
 
@Dark Warrior

Otprilike je sve rekao neshtry, ja imam tu srecu da mi radi i sa sobnom antenom sve. Nema gubitka signala, uredjaj se jedno vreme zaglupljivao ali mislim da sam resio to ponovnim azuriranjem jer se vise ne desava.

Sto se tice kanala, sve se svodi na to da li ti odgovara kvalitet i izbor, sve osim RTS i BelleAmie (kao, nije ono HD sigurno) su SD format. Kvalitet je meni zadovoljavajuc, narocito RTS, perfektno se vidi i u HD signalu za moje potrebe. Da ima i Arena u HD, bio bih ultra zadovoljan.

Ipak, sve zavisi za koju svrhu planiras da koristis, ovo je osakaceni mts box TV fazon, tako da ni ocekivanja nisu neka.

Fale Discovery, NatGeo i mozda jos par filmskih/muzickih/dokumentarnih kanala da sve bude zaokruzeno.
 
@neshtry
@Lanikor

Hvala. Nemam nekih posebnih ocekivanja, nego cisto da ima nesto dodatno da se pogleda :)
Jos jedno pitanje, da li ima odredjeno kada stize racun ili to zavisi kada se potpise ugovor?
 
Da li mi može neko napisati proizvođača i model STB uređaja koji dolazi uz Antenu Plus? Hvala unapred.
 
Kutija je sa mts logom, nije bilo oznake... Jedino na samom uređaju, koji se od običnog antenskog tv boxa razlikuje samo po utoru za karticu...

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
gl-t850
shenzhen newglee technology

Hvala na odgovoru. Imam jako zanimljivu situaciju sa njima što se tiče CI modula. Naime pošto više ne izdaju svoje module sa karticama kupio sam CryptoGuard modul sa KP, na svoju odgovornost sa mogućnosti da neće raditi. Prodavac mi je rekao da je imao slučajeve da su radili i da samo treba nazvati operatera i tražiti da upare karticu iz STBa sa modulom. I tako ja njih nazovem i kažem im da su mi kanali zaključani kada ubacim karticu u modul, oni najnormalnije podnesu prigovor tehničkoj službi i ništa se ne desi nedelju dana. Nakon toga ih nazovem ponovo i kažu mi da je prigovor zatvoren odma sutradan kao rešen - a i dalje nije bio. Podnesem novi prigovor, i nazove me posle 10 minuta neko iz tehničke podrške. Najnormalnije mu objasnim šta želim da postignem, i on me na to pita da mu iščitam jačinu i kvalitet signala (apsolutno nerelevantno).. Ja mu kažem da je signal na nekih 70%, kvalitet na 65-70%. Nakon toga mi kaže poslaćemo nekog iz tehničke podrške na lice mesta da vidi o čemu se radi.

Meni je to skroz nelogično, mislim da neko dolazi da bih mu ja pokazao modul i kao evo vidiš kanali su zaključani. Da bude najgore za 3 dana idem na more i ako dođu poljubiće vrata. A niko mi konkretno od operatera nije rekao "to ne može" ili bilo šta, svi samo ili preusmere poziv na drugog, ili se prosto vidi da ne znaju. Znam da je možda longshot, ali dokle god ima šanse želim da pokušam. Svakako na televizoru dobijam bolji signal nego na njihovom kineskom boxu, a i responzivniji je tv jedno 5 puta. Ne znam da li je neko imao iskustva sa ovim, ili može nekako da me posavetuje. Čak bih bio spreman platiti dodatnih 1800 dinara za njihov CI modul i nek ubace karticu koju već imam u njega, box mi je skroz nepotreban. Ali nažalost to ne ide baš tako..
 
Oni koriste Conax sistem kodiranja tako da ti taj Cryptoguard modul sigurno nece raditi.
Ne bi ti radio ni Conax modul jer su kartice uparene sa njihovim Conax modulom.
 
planiram da uzmem uslugu iskljucivo zbog Arena sport kanala.
Samo da obnovimo : Arena kanali jos uvek NISU u HD kvalitetu ?
Ili je bilo nekih promena ?
 
Nazad
Vrh Dno