Šta je novo?

DTT "Antena Plus" M:TS Telekom Srbija

Hvala svima, ako ima taj gde su činčevi sa druge strane koja ide u TV onda ću staviti taj adapter činčevi-skart (imam ga negde) pa ne moram da kupujem adapter HDMI-skart. Taman da ne razmisljam da li ću naći tamo jer ce biti praznika dva dana pa vikend kad odem
 
Da, bas ovi sto su ti okaceni idu uz MTSov STB, plus HDMI na HDMI kabl. Ako TV ima skart, u paketu je ukljucen i AV (cinc) na SCART adapter. Bas sam bio prijatno iznenadjen kad sam video da je sve spakovano unutra.
 
Ako i adapter Scart-3xčinč već dolazi uz box, nek proveri sa roditeljima da li ga imaju. Ako im razjasni šta je šta, možda uspeju i sami da povežu prijemnik s televizorom.
 
3.5 - AV je trenutno na TV povezan ali evo ostalih stavki.

806b7d2b29587ce1bbda5455be9cdd7e.jpg
1fd20d1fddb74cfa15093d7796f1b513.jpg
a089ef50d2582bfa646001b64733def6.jpg

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Pomoću slika sam provalio šta su radili, onaj AV priključak su pokušavali da gurnu u LOOP OUT izlaz :wall:
Onda kad nije uspevalo menjali su raspored činčeva koji idu u adapter za skart. Hvala još jednom svima na pomoći
 
Nema na čemu, drago mi je da je rešeno, kad magarci već nisu mogli da na sajt postave slike kako se tačno povezuje prijemnik s televizorom u svim varijantama.
 
Čuj na sajt. U kutiju sa opremom lepo. Pogotovo ako se uzme u obzir da im je glavna klijentela kategorije penzioner.
Ova diskusija i slike adaptera me podseti da je kranje vreme da cimam komšiju da mi konačno vrati ovaj SCART/činc in/out adapter (dobio to uz D3i risiver) koji je "pozajmio" pre godinu dana. Tj ja sam kao dežurni "dečko za sve"/"dečko za kompjutere" moje ulice sam pametnica doneo to da ne budu ceo vikend (selo krastavac :d ) bez TV kanala kad im je vrisnuo SCART kabl za DVB-T2 STB.
 
Čuj na sajt. U kutiju sa opremom lepo. Pogotovo ako se uzme u obzir da im je glavna klijentela kategorije penzioner.

Da, malopre zaustih da kažem da tu Antenu uglavnom uzimaju stariji ljudi, satelitska je njima i posle ove dve i po decenije otkad se raširila po Srbiji visoka tehnologija.

Inače, stvarno su majstori da uprskaju, da su stavili taj papirić sa te tri sličice u kutiju, utisak na osnovu činjenice da su pokrili baš sve mogućnosti povezivanja osim one za najstarije televizore bez ikakvog ulaza sem antenskog bio bi savršen.
 
Eto i mene sa prvim utiscima, povezao kako treba i sve što se tiče kanala je ok. Problem mi je bio media player, puštao sam filmove sa USB-a i usput se malo nervirao, na jednom filmu "audio codec not supported" na sledećem mi je išao engleski titl iako sam ubacio srpski u isti folder i dao mu isti naziv kao filmu i nisam uspeo da ga pokrenem (mogao samo da uključim/isključim engleski) i na kraju kad sam pustio treći film samo ga je ucitavao i nije uspevao da ga pokrene uopste niti je reagovao na komande pa sam morao restart uredjaja i tako par puta. Na kraju sam odustao i gledali smo to sve na laptopu, hteo sam da povezem DVB-t2 koji je bio tu pre ovog i probam na njemu da to sve pustim ali me mrzelo i posle zaboravio.
 
I kod mene ista situacija, nisam uspeo da pustim 2-3 fajla u mkv, mp4 i avi formatu.
Ostavio sam Horizons pored njihovog STB samo zbog toga kada hocu nesto da gledam bocnem flesh i sve radi.

Los im je softver trebalo bi to da isprave, nisu trebali da stavljaju Media player ako ne moze da otvori nista.
 
imam problem sa modulom javlja mi gresku nema pristupa (12) ima li neko iskusta probao i u tv prijemnicima ista greska,inace probao sam sa DIGIT-ISIO-STC
 
kako kažu na rtvforum dot net izgleda da su "majstori" nešto "popravljali". sve radi ok sa njihovim risiverom.
 
Kakvi su vam utisci, planiram da odem da uzmem, posto nemam vise zivaca sa ovim mts tv go?
 
OK, ništa specijalno, ali OK, pogotovo ako su ti Arene bitne
 
Uglavnom sve radi ok, mada meni se npr desava da jednom u par dana zabode uredjaj, proradi kad ga ugasim i upalim opet.

Jedini problem je sto se na ekranu ne vidi kada pojacavas i utisavas, neshvatljivo mi je da toga nema.

Meni ne smeta ali cale koji je vec u godinama ne zna tacno koliko je pojacao u datom momentu.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Antena Plus je samo jos jedan dokaz kako "nasa" kvazi "drzava" misli samo da nas pljacka.
Ovi dosli iz Bugarske i nude bolje kanale za manje para.
 
Polaris naravno.
Samo baci letimican pogled na spisak kanala jednog i drugog provajdera.

Zovem indijance, radi prikljucka, niko se ne javlja, kako da ocekujem sutra da mi otklone kvar? Da li je neko imao iskustva? Odlucio sam se za njih, ali sad me teraju od sebe
 
Jel neko zna zasto ,naplacuju opremu ,1800 dinara.

Zato što risiver ostaje u vlasništvu onoga ko uzima tu uslugu. Kod ostalih je izanjmljivanje opreme, kod nekih se plaća instalacija i tako redom. Nije trebalo sumnjati da Telekom gleda da uzme neki dinar na sve načine.
 
Jel ima neko zainteresovan sa dva stb da napravimo trampu? EON za smart TV u zamenu za STB?

Sent from my STV100-3 using Tapatalk
 
Stigla mi je kartica za antena plus ali nigde uputstvo kako da podesim kanale, samo kako da ubacim karticu. Jel zna neko kako se podesavaju kanali i koje frekvencine u podesavanjima i gde da unesem? Hvala
 
Udjes u meni i pritisnes na automatsko pretrazivanje kanala, to je sve.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno