Šta je novo?

DTT "Antena Plus" M:TS Telekom Srbija

Aa znači to samo ko uzme kod njih dobije karticu... ?

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Koliko kanala ima 60,100? I koji od poznatijih dobrih kanala ima?
0BB9:0B00|Arena sport 1|TV
0BBA:0B00|Arena sport 2|TV
0BBB:0B00|Arena sport 3|TV
0BBC:0B00|Arena sport 4|TV
0BBD:0B00|Arena sport 5|TV
0BBE:0B00|Minimax|TV
0BBF:0B00|Nickelodeon|TV
0BC0:0B00|Film Klub|TV
0BC1:0B00|Agro TV|TV
0BC2:0B00|Zenska TV|TV
0BC3:0B00|Kitchen TV|TV
0BC4:0B00|Hram TV|TV
0BC5:0B00|Info na dlanu|TV
0BC6:0B00|Sve na dlanu|TV
0BC7:0B00|Pink 2|TV
0BC8:0B00|Pink 3 Info|TV
0BC9:0B00|Pink Kids|TV
0BCA:0B00|Pink Serije|TV
0BCB:0B00|Pink Premium|TV
0BCC:0B00|Pink Movies|TV
0BCD:0B00|Pink Action|TV
0BCE:0B00|Pink Comedy|TV
0BCF:0B00|Pink Pedia|TV
0BD0:0B00|Pink Western|TV
0BD1:0B00|Pink Reality|TV
0BD2:0B00|Pink Thriller|TV
 
Ma ponuda im je djubre, ukupno 41 kanal sa sve otkljucanim. Jos forsiraju 24 meseci ugovor. Ja hteo zbog caleta da uzmem ali nema svrhe. Polaris je kao ok ali oni uzimaju kes na raznoraznim troskovima ugradnje pa se plati na cupriji.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Ako imaš fiksni uzmi mts tv.
 
Nemam. Najvise mi se isplati da za jos 600 kinti uvede ExeNetov TV, posto vec koristim njihov wifi.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Ako se potpise na 24 meseca onda je 6 meseci dzabe. Ali imaju tako los izbor kanala da ne bi uzeo i da je sve dzabe.
 
Do 31.1.
Da, dobijes i obrazac za prekid ugovora i navedeno je da je 6 meseci na probu.
 
Ako moze da se vrati bez problema i bez obaveze da se placa ostalih 18 meseci onda idem odmah da uzmem to, bukvalno je dzabe onda 6 meseci.
 
valjda je onda trosak 'samo' cena opreme od 1800 din (iliti 3 mesecne naknade) - a ako daju i opremu fraj na 6 meseci, bice navale.


---\
dopuna:

prema linku https://mtsantenatv.rs/cene.html
ispada da ne naplacuju ni opremu ako se vrati u roku od 6 meseci - >>a dodatni STB se moze preuzeti tek nakon isteka promo perioda, znaci ako imate 2/3 il vise TV cekajte
 
Poslednja izmena:
Da rezimiramo, može dakle 6 meseci džabe i džabe modul/stb i bez ugovorne kazne da se vrati pre isteka 6.meseci? Da uzmem matorcima za Novu godinu :D
 
Ako uzmem samo modul i vratim za 6 meseci,sve je džabe,nema skrivenih troškova?
 
Prosetacu se ja sutra licno pa cu da pitam i prenesem od reci do reci, da ne nagadjamo :)

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
ja ih zvao pre pola sata i kazu da je tako. skroz besplatno ako se vrati u tom roku. bas su ocajni.
 
Da bi bili atraktivni, na prvom mestu je ponuda kanala.Da su arene stavili u HD pa i da ih uzmem.
Za sada ih Polaris šije po svemu,i ceni i ponudi.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi,
uzeo sam pre neki dan na "probu" ovaj modul sa karticom pošto mi je muka više od silnih risivera,daljinskih,baterija......elem ubacio sam modul u tv (Fox 32D550a) ali problem je što tv prepozna modul ali programi i dalje ostaju zaključani.Da li je neko imao sličan problem i kako ga rešiti.
 
Uzeh i ja danas na probu, ne placa se nista, malo pre isteka 6 meseci treba da se vrati da ne bi bilo penala, ako se ne vrati do isteka ugovora, ugovor se nastavlja narednih 18 meseci, dobija se njihov STB sa karticom (modulom, whatever) sa AV i HDMI kablom, takodje i AV na SCART adapter, uredjaj deluje fino i lepo je sto su se otvorili i sa HDMI kablom.

Jedino je problem sto ne podrzava izgleda RF pa nije za starije televizore koji imaju samo RF ulaz, onaj izlaz pozadi sluzi koji izgleda identicno kao RF izlaz ne sluzi za povezivanje sa TV, tako da moram da doteram drugi tv koji ima AV ulaze.

Uredjaj ima AV, USB, SCART, HDMI i jos jedan port, uvek zaboravim kako se zove.

Ima li neki RF adapter koji moze da posluzi u ovu svrhu, da premosti sa AV na RF ili HDMI na RF ili SCART na RF, nesto sumnjam da ovo postoji ali da pitam cisto?
 
To što ti treba se zove RF modulator i povezuje se činčevima (treba ti i adapter scart-3xcinc), potraži po Limundu, Kupindu i Kupujemprodajem, ima za desetak evra. Druga varijanta je da kupiš neki polovan video rikorder sa neispravnim mehanizmom, ali ispravnom elektronikom. Vrlo je poželjno da ima daljinac pošto možda nećeš moći da selektuješ AV ulaz bez njega - on se obično povezuje scartom.

Inače, taj RF izlaz na prijemniku je samo prolaz do televizora ulaznog signala za analogne kanale koji više ne postoje u etru. To imaju gotovo svi DVB-T2 prijemnici, i oni s RF modulatorom i oni bez njega.
 
Provalio sam naknadno da postoji RF modulator, ima od 900 kinti pa navise. Adapter ide uz STB vec u paketu.

Ono sto imam ovde je neki mator video rekorder za koji ne znam da li radi, ima AV ulaze i RF izlaz, pa da povezem STB na video rekorder pa video rekorder na TV posto TV ima samo koaksijalni RF ulaz.

Tako bi trebalo da radi, secam se da sam nekad davno povezivao tako PS1 preko DVD plejera.
 
Nece iz nekog razloga, TV vidi video rekorder kad ga upalim, a kad ga ugasim i dalje ne hvata signal sa STB, neki predlog? Nisam u AV modu na TV posto nemam daljinski, izgleda da ovaj TV ni nema AV mod nego ga bukvalno nadjem preko pretrage. Ovaj VCR nema skart prikljucak sto je jos gore.
 
VCR mora da ti bude non stop upaljen ako si koristio činčove ili skart da se povežeš onda na VCR treba da pustiš AV kanal a ako si preko RF ulaza kablovima spojio VCR i STB onda na vcr moraš da pustiš pretragu kanala da bi ti pronašo signal sa STB.
 
Iz STB ide AV preko cinceva u VCR, pa iz VCR ide dalje RF coax u TV.

Probao sam i dok je VCR bio ukljucen (uboden u steker) a ugasen (svetle zelene crtice) i kad je bio bas bas upaljen, i kad sam ga nasao preko TV pretrage posto sam TV nema AV mod i nista.

Kako da pustim AV mod na VCR, koliko znam to samo na TV moze? EDIT: preko telefona pronadjoh android daljinac koji radi sa VCR ali nudi mi samo Program i L1 modove za sad
 
Poslednja izmena:
Na nekim VCR je bio prekidac koji je prebacivao u AV mod a na nekim je ako se dobro secam program 0
 
Na njemu je samo 4 dugmeta, preko telefona sam usao u podesavanja VCR kada sam ga ponovo povezao na laptop ali osim Line i Program nema AV moda. Jedino da probam ovo sa nulom na VCR, posto na TV nula nije pomogla.
 
Ako si tv i VCR povezo preko A-V-RF kablova na televizoru pretragom kanala tražiš signal od VCR a pritom znači VCR mora da bude upaljen skroz ne samo u struju nego i na off/on dugme. A na VCR AV mod ima svaki model sad zavisno koko ti je star taj VCR zavisi kako se pali AV mod ako već nemožeš da pokreneš AV mod pošto kažeš da možeš da uđeš u meni od VCR onda poveži i STB i VCR preko A-V-RF kablova pa onda i na njemu pretraži kanale da pronađeš kanal od STB.
 
Ovo je neki mator Samsung model SV-2221, nema cak ni fotki na netu.

TV i VCR su povezani preko RF kabla, kada je skroz ukljucen, "lovac" uredno nadje signal od VCR-a, VCR reaguje na komande i prikazane su na TV, dakle taj deo je ok.

Što znači da je problem negde izmedju STB i VCR, oba budu upaljena ali TV "lovac" ne moze da ubode signal vec samo nalazi plavi ekran VCR-a. AV kabl sa cincevima ide sa STB u Line 1 ulaz na VCR ali se nista ne desava po defaultu. Ako kroz taj opseg treba da prodje i signal od STB uz dodatno podesavanje/menjanje onih kanala na samom VCR-u onda to nisam probao, video sam da VCR ima neke svoje kanale ali nisam to cackao, samo sam saltao izmedju L1 i Program.

Dobra stvar je sto ovaj Mi Max 2 ima bukvalno sve zivo pa i IR blaster inace ne bih mogao nista da menjam, ovako mi menja oba daljinska upravljaca za koje nemam pojma gde su preko irplus aplikacije.
 
Poslednja izmena:
Ako je Samsung VCR onda se av mod bira preko input sel dugmeta.
 
Nazad
Vrh Dno