Šta je novo?

DTT "Antena Plus" M:TS Telekom Srbija

Ma sve je to ok. Samo treba linija


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ima li kakavih novosti vezano za ovu temu...radi li mts u counter stirke
 
DTT "Antena Plus" M:TS Telekom Srbija

Arene rade preko sat countera :) Nekoliko jakih igraca rade na kompletnom resenju. Navodno neko vec ima sve, ali za sada samo navodno...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A preko cega radi kad ide preko cs? Preko neta ili samo antena? Ja imam lg televizor i pozadi ima mesto za taj modul...
 
Mora valjda poseban box za to.
 
Ja imam amiko mini combo gde da nađem liniju.... arene me ne zanimaju nego ovo ostalo da namestim matorcima da ne gledaju samo pusilipsa na ova 5-6 kanala
 
nemojte ovako pisati javno...inace necete gledati nikako...moj savet...jos uvek ne radi sve..a tesko da ce nekom nekome dati tek onako...ne ide to bas tako...
 
Ihhhh kaki si. Taman ste naložili ljude pričom a sada ne može to tako

Mislim stvarno :D
 
A preko cega radi kad ide preko cs? Preko neta ili samo antena? Ja imam lg televizor i pozadi ima mesto za taj modul...

Ide poseban enigma 2 resiver koji mora da se poveže na internet (LAN ili wi-fi).

Takođe u samom resiveru mora da se instalira emulator preko koga se gleda

Ko razume shvati će ;)
 
sve je to ok...ali bez kartice nije moguce...to sto kazu da radi..pitanje je do kada i koliko, i hoce li biti full

cekamo pa da vidimo
 
Neznam ni ja još nisam imao priliku da vidim kod nekoga ali sam sistem ne bi trebalo da se puno razlikuje od postojećeg.

To je zapravo ista tehnologija samo je prenos signala i standard drugačiji ali ne bitno drugačiji
 
nemojte ovako pisati javno...inace necete gledati nikako...moj savet...jos uvek ne radi sve..a tesko da ce nekom nekome dati tek onako...ne ide to bas tako...
Sve i svi kanali rade,slika je očaj,kanali su očaj.Jednom rečju užas.Neko je rekao da su smanjili pretplatu a na to ako uzmete dva modula cena je još niža,tako da je bolje kupiti uslugu nego ovo drugo,bar za one koji žele očaj od ponude.
Uzmite ljudi polaris i dvb-t2 i gledajte bolju ponudu.
 
Poslednja izmena:
Sve i svi kanali rade,slika je očaj,kanali su očaj.Jednom rečju užas.Neko je rekao da su smanjili pretplatu a na to ako uzmete dva modula cena je još niža,tako da je bolje kupiti uslugu nego ovo drugo,bar za one koji žele očaj od ponude.
Uzmite ljudi polaris i dvb-t2 i gledajte bolju ponudu.

ne vidim sto bi slika bila losija, kod cardsharing-a se razmenjuju samo kljucevi.
 
Antena mts ima izvorno očajnu sliku ,da ne kažem katastrofalnu.Kome treba taj užas neka uzme dva modula i podeli pretplatu sa nekim.
Ko ima kakav,takav net neka uzme D3i.
Ko nema net,neka uzme polaris i dvb-t2.
Ko je član udruženja slepih i slabovidih ,taj neka uzme mts antenu,bar će da čuje nešto.
 
Poslednja izmena:
Ja imam već i risiver i "ono" upućen sam u te stvari ali nisam čuo za antenu da ima ključevi.... da li je ovo "šta bi bilo kad bi bilo" ili neko već ima neke pouzdane informacije?

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока
 
I voliš ih kao partizan?
 
Da,da,slika je mnogo bolja kada je stavim na crno belo,nema zabokrecine.
 
Poslednja izmena:
650 kosta Polaris full svi paketi.
Antena 599. Ko voli neka izvoli ja se ne bih cimao za par Arena i mts krs kanale.
 
Pa jeste ali ko neće da se cima sa 2 risivera? Ja imam amiko combo i pre bi da platim regularnu pretplatu al da može kod mene u rec nego da mi daju džabe njihov da moram da menjam sa rec na rec i da imam 3 daljinska.....

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока
 
Odličan univerzalni daljinac kod koga se ručno kopiraju komande drugih daljinaca košta oko 700-900 dinara,gde je tu problem?
 
Više uređaja na jedan daljinac.Pored tv-a,sat /T2 risivera,može i klima,audio sistem i još toga korisnog.
Kome je to mnogo ,neka gleda MTS Antenu za kaznu.
 
Poslednja izmena:
ja i ne gledam tv sve sto mi treba imam na netu ovo je za matorce jedva sam ih i na ovo naucio sad opet treba da prolazim kroz ono "halo.... pritisnuo sam nešto i ono sad nema ništa na tv..... pokvario se tv.... " ;)

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока
 
Kvalitet slike arene polaris ili antena plus, sta predlazete? Hvala.
 
Evo, stigla antena plus.
Sto je dzabe i bogu je drago. :D
 

Prilozi

  • screenshot.jpg
    screenshot.jpg
    317.8 KB · Pregleda: 353
  • Like
Reagovanja: M J
Kako ? @kalehr

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
6 meseci na probu dzabe.
Kartica radi u oscamu bez ikakvih zezancija.
 
Nazad
Vrh Dno