Šta je novo?

Forza Horizon 3

To moram probati čisto da vidim kako radi...

Sent from my GSmart Akta A4 using Tapatalk

Da ti ne pricam pogasi sve pomoci, uradices to i sam. Nego ako te ne mrzi uporedi pls steering normal/simulation zanima me kakav je osecaj na volanu posto ovaj moj driving force gt nema in game podrsku pa ne mogu da ga oprobam, a na tastu i joypedu simulation je malo retardiran, bar meni.
 
Javim čim probam ima sad toliko igara dobrih ne mogu sve stići hahahaha

Sent from my GSmart Akta A4 using Tapatalk
 
Radi fino, na ultra 35-40fps, high 55-64fps.
 
Dostupan je na pc-ju. Skinuo sam sinoc I probao na kratko. Zasebna je mapa kojoj se pristupa preko aerodroma na staroj mapi u pustinjskom delu. Nisam stigao duže da je igram ali u 15ak minuta koliko jesam, odlicna je ekspanzija u smislu grafike, layout-a i prave doze proklizavanja na ledu/snegu. I naravno oluje :)
 
Planiram da uzmem FH3 pa samo da pitam da li neko zna gde je najjeftinije, da ne bude da uzmem i posle naletim na neki sajt gde je 10tak evra jeftinije :)
i da li se isplati uzimati Deluxe ili Ultimate, VIP, car pas ili sta vec...
previse stvari ima da se placa, nista ne razumem :)
 
Tesko da mozes da naletis na nekom sajtu gde je jeftino, generalno najjeftinije je bilo sad tokom praznika na Store-u i igra je bila oko 30-ak dolara. Verovatno ce biti opet, mozda i do kraja meseca.

Sto se tice dodataka, tu ti je ovaj Blizzard Mountain koji je ukljucen u Season pass a odvojeno je 20 dolara. On ukljucuje celu novu mapu i totalnu promenu sredine i ako ti se svidi osnovna igra i ovo ce definitivno.
 
Planiram da uzmem FH3 pa samo da pitam da li neko zna gde je najjeftinije, da ne bude da uzmem i posle naletim na neki sajt gde je 10tak evra jeftinije :)
i da li se isplati uzimati Deluxe ili Ultimate, VIP, car pas ili sta vec...
previse stvari ima da se placa, nista ne razumem :)

Sto se tice pitanja gde, da ne kucam opet istu poruku pogledaj post #145

Sto se tice pitanja koju verziju, car pass da/ne, zavisi koliko planiras da igras, tj da se posvetis igri. U sustini osbovna igra je sasvim zadovoljavajuca, ima 6 car packova koji su ukljuceni sa po tipa 6+ automobila, pa racunaj da li ti se isplati. Ova nova expanzija sto je izsla blizzard je sasvim korektna isto pogotovu ako gotivis da vozis po sneznim uslovima.
 
Gde uzimate GIft cards?
uvek mi trazi neke adrese i nece da prihvvati...

imam i paypal i amex i nece...
 
Kupio sam je po regularnoj ceni, mrzelo me da se bakcem vise, probao sam svasta...

da li je moguce da ima 101gb igrica?
standard sam uzeo, bez dodatnih packova i expansiona...

Untitled.jpg
 
Koji su vasi nickovi na xbox-u, hocu da vas dodam kao prijatelja da mogu uporedjivati rezultate sa vama. Moj je NekiDrMr.
 
zeko sr
 
Uzeh FH3 prije neki dan (orginal) i imam problem sa "invalid profilom". Nema sta nisam probao, nece pa nece. Gledam po netu, masa se zali ali nema konkretnog fix-a. Problem je izgleda sa raspalim Windows 10 i njegovim jos raspalijim Store-om, zna li ko kako mozda da rijesim ovo?

https://www.youtube.com/watch?v=nqGs4yt724g
 
Edit: Nasao resenje, pa ako bude kome trebalo, napomena da vjerovatno gubite savegame ako ste imali uopste:

Apps & Features / Forza Horizon 3 / Advanced / Reset

Posle ovoga startujte igru i u momentu kad krene da sinhronizuje akaunt, idete na cancel i igra ce se startovati normalno pod drugim savegame-om.
 
The Horizon Festival and Hot Wheels have teamed up to create the ultimate playground for cars! Located off the coast of Australia, this chain of islands is here to make your Hot Wheels fantasies come to life with loops, corkscrews, boost pads, high bank turns, half-pipes, insane jumps - and even mechanical dinosaurs! Use the new Stunt Swap feature to modify stunt track sections and dare your friends to try them. Race ten new cars including Hot Wheels icons like the Twin Mill and Boneshaker. Discover a new hidden barn find car, earn new Xbox Live achievements, and more.

f22d25c7-317f-470a-9b38-658df1b9ddb3.jpg


Ovo uopste nisam ocekivao :).
 
I mene je iznenadila, ali kada bolje razmislim, nije lose, da razbije monotoniju - trackmania horizon :) Samo me brine optimizacija segmenata koji prolaze kroz grad, ako se setimo grada iz osnovne igre...
 
Izasao je patch juce i igra je konacno igriva i na mojoj masini.
Na delovima gde je fps padao ispod 30, sada je na 50-60. Trebalo im je cak 8 meseci, ali eto ... uspeli su :).
 
i5 + r9 290.
Ali moze da se igra i na dosta slabijoj, posebno ako lockujes na 30.
 
Sad jos samo italijani da odrade svoj deo posla i eto veselja

Sent from ass
 
Trebalo bi. Dosta bolje igra radi. Kamo sreće da je ovako radila od prvog dana.
 
Pa dobro i od prvog dana je sasvim dobro radila za prvi PC port koji imaju. Plus da se doda da igra ima milion podesavanja i uz to izgleda sjajno.

Ja nisam imao problema ni od samog starta a dobitak jos kojeg fps-a svakako ne moze da skodi. :)
 
Odlično, sad samo da dočekam neki popust za igru.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno